AKUPUNKTURA

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

AKUPUNKTURA

przez zegio 14 sie 2012, 23:41
Witam chciałbym wiedzieć czy to dobra metoda i czy pomaga w walce z nerwicą ?

AKUPUNKTURA

przez Nikita1982 15 sie 2012, 10:12
Ja chodzę na akupunkturę-mam silną nerwice i zaburzenia depresyjne.Bardzo dużo osób chodzi w moim mieście na akupunkturę-prowadzi ją lekarz nauk medycznych.Chodzę leczyć szumy uszne które wystąpiły po bardzo silnym lęku-ale czy się wylecze przez akupunkturę to nie jestem pewna.Jednak po takim sensie czuje sie rozluźniona. :smile:
"Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny
Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy"

AKUPUNKTURA

przez nomorewords43 15 sie 2012, 11:01
zegio napisał(a):Witam chciałbym wiedzieć czy to dobra metoda i czy pomaga w walce z nerwicą ?

Najlepsza.
Zabiegi akupunktury przeszedłem wiele lat temu i nie miałem wtedy rozwiniętej nerwicy.
Gdyby w pobliżu mojego domostwa był akupunkturzysta poszedłbym bez wahania.
Niestety na śląsku, gdzie mieszkam, akupunkturę robią w katowicach- szopienicach, o których lokalizacji mam blade wyobrażenie geograficzne. Ale jak mnie kiedyś gdzieś pokłują i mi to w czymś pomoże to opiszę może.
nomorewords43

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

AKUPUNKTURA

przez Saraid 15 sie 2012, 11:09
zegio,
http://www.akupunktura.net/
Poczytaj sobie też przeciwskazania.
Saraid

AKUPUNKTURA

przez nomorewords43 15 sie 2012, 12:08
Svafa napisał(a):zegio,
http://www.akupunktura.net/
Poczytaj sobie też przeciwskazania.

Od kiedy to tak starannie Pani uważa na przeciwskazania?
I jakie to niby przeciwskazania , bo tam nie znalazłem.
Sorki - znalazłem w dziale pytania, ale to nic wielkiego.
nomorewords43

AKUPUNKTURA

przez Saraid 15 sie 2012, 20:36
nomorewords43, zawsze warto przeczytać całość zanim się cokolwiek zrobi.
Saraid

AKUPUNKTURA

przez nomorewords43 15 sie 2012, 20:56
Svafa napisał(a):nomorewords43, zawsze warto przeczytać całość zanim się cokolwiek zrobi.

Tak, ale...IMO:
Szukanie przeciwskazań w medycynie naturalnej, podczas, gdy medycyna konwencjonalna wyludnia kontynenty... jest szukaniem w złym miejscu i w złym czasie.

-- 15 sie 2012, 21:15 --

nomorewords43 napisał(a):
Svafa napisał(a):nomorewords43, zawsze warto przeczytać całość zanim się cokolwiek zrobi.

Tak, ale...IMO:
Szukanie przeciwskazań w medycynie naturalnej, podczas, gdy medycyna konwencjonalna wyludnia kontynenty... jest szukaniem w złym miejscu i w złym czasie.

O...tak chciałem, by ktoś spytał o konkret.
Nikt nie pyta, więc klepnę mały off-top:

WHO ogłosiłaostatnio, że rtęć dodawana do szczepionek jest dobra,
bo chociaż rtęć zabija, to dzięki technologii produkcji szczepionek
z dodatkiem rtęci produkuje się dużo więcej szczepionek
.
nomorewords43

AKUPUNKTURA

przez zegio 15 sie 2012, 22:33
Dobra ale chciałem wiedzieć czy ktoś konkretnie leczył się akupunkturą bo w sieci niby jest napisane ze pomaga na nerwice lękową ale opinii chorych jest jak na przysłowiowe lekarstwo :D

-- 26 sie 2012, 00:44 --

Dobra jestem po 1 zabiegu i wszystkie objawy znikneły w trakcie leżenia na leżance z wkłutymi igłami miałem wrażenie ze odlatuje i moje ciało i umysł jakby się zrelaksowały złe myśli minęły całkowicie, lekarz prognozuje jeszcze 9 zabiegów ale już teraz wiem ze całkowicie wylecze nawrót tej choroby także polecam wszystkim jak ktoś chce to moge podać namiar ponieważ ten lekarz to psychiatra i spec od akupunktury z długoletnim doświadczeniem i na co dzień leczy choroby i zaburzenia psychiczne także nie zawiedzie waszych oczekiwań .

AKUPUNKTURA

przez Kinia5 30 sie 2012, 10:16
Niestety akupunkutra to zwykłe placebo:
http://www.charaktery.eu/wiesci-psychol ... k-placebo/

Placebo pomaga przez chwilę dlatego niektórzy czuja się lepiej po zabiegu akupunktury.
To wyciaganie pieniędzy od ludzi.
A nas chorych niestety najłatwiej oszukać.

AKUPUNKTURA

przez ana90 18 lis 2012, 18:08
Kilka lat temu regularna akupunktura zupełnie wyleczyła mnie z alergii. Ale mam pytanie, czy komuś pomogła np na skłonności do nałogów? Mam znajomą, której po akupunkturze (co prawda robionej w Azji) zupełnie przeszły tendencje do nadużywania różnych substancji. Nie do końca chodzi mi o rzucenie palenia przy użyciu tej metody, tylko bardziej o zmianę w myśleniu i pociąg do używek.

AKUPUNKTURA

przez Vitalia 26 lis 2012, 11:32
Mnie nie pomogła na nerwicę. Miałam 7 zabiegów.

AKUPUNKTURA

przez Nika81 06 sty 2013, 14:09
Kinia5 napisał(a):Niestety akupunkutra to zwykłe placebo:
http://www.charaktery.eu/wiesci-psychol ... k-placebo/

Placebo pomaga przez chwilę dlatego niektórzy czuja się lepiej po zabiegu akupunktury.
To wyciaganie pieniędzy od ludzi.
A nas chorych niestety najłatwiej oszukać.

Akurat ;P
Wszystko co niekonwencjonalne to placebo ;)
Akupunktura w kulturze Wschodu znana jest od tysięcy lat, tylko Zachód jest sceptyczny, bo chce mieć we wszystkim rację: w leczeniu, stylu życia itp ;)
Mi pomogła na zatoki i na sen, chodziłam do Akupunkturzysty, który uczył się jej w tybecie od Mistrzów w Zakonie.
Poza tym wcale nie jest droższa od wielu leków i kuracji medycyny konwencjonalnej.
"Czyż życie nie jest snem, który się śni we śnie"? E.A. Poe

AKUPUNKTURA

przez nieboszczyk 07 sty 2013, 16:38
czy akupunktura jest praktykowana w sanatoriach?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

AKUPUNKTURA

przez Miss Worldwide 31 gru 2013, 05:08
Witam, czy ktos probowal akupunkture albo akupresure? Ponoc tez sa dobre na depresje ale najpierw trzeba wierzyc w medycyne alternatywna.
Wiec ja zaczynam szukac akupunktury. Bo tabletki i psycholog jak narazie zawodza i mnie nie wyciagaja z tego bagna.

Jak macie jakies uwagi, wiadmosci, czy byliscie na takich sesjach, nawet jesli nie chodzilo o depresje, to piszcie.

Ja bede informowac tutaj o moich doswiadczeniach.

Pozdrawiam.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

Sortuj wg