Czy ktos z Was laczy zenszen z antydepresantami?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Maciej farmaceuta 17 sie 2012, 16:12
Nie zaleca się łączenia z antydepresentami-chodzi o nieselektywne inhibitorty MAO,a takich w depresji (wyjątek selegina,ale to są już b. ciężkie przypadki)praktycznie już nie stosuje-chodziło o "efekt serotoninowy".Eleuterokok kolczysty(żeń szeń syberyjski) jest tzw.adaptogenem-ułatwia przystosowanie się do stresorów zewnętrznych(drobnoustroje,wyczerpanie,emocje)z badań wynika ,że jest skuteczniejszy niż zwykły żeń-szen(Panax ginseng).Ale połączenie żeń-szenia z mleczkiem pszczelim(preparat ginseng royal yelly,ampułki do picia)wg. mnie dobrze działa(a nie jestem podatny na placebo)Próbowałem na sobie,byłem b. mile zaskoczony.Z antydepresentami można to wszystko spokojnie łączyć.

przez cytrynka84 17 sie 2012, 16:48
Jest skuteczniejszy syberyjski,bo brałam ten zen. z bodymaxa chyba 3 miechy i nic kompletnie nic nie dal,też nie jestem podatna na placebo,tu na forum ktoś pisał ,ze syberyjski najlepszy to mowie,a co tam spróbuje idziala,a byłam nastawiona sceptycznie
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Rafka 27 wrz 2012, 17:33
biorę źeń -szeń i zauważam, że gorzej mi się śpi albo za mała dawka lerivonu.
Rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 27 wrz 2012, 18:32
stokrotka345, nic dziwnego,ze gorzej się śpi,bo przecież. Zen-szen ma nas pobudzać i może powodować bezsenność.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Ferdynand k 27 wrz 2012, 19:30
Cytrynka ja mieszałem piracetam z kofeiną ale ponoć nie wolno :twisted: :mhm:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg