brak witaminy B12

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

brak witaminy B12

przez stracony 04 sie 2012, 21:15
be_strong, jeżeli te zastrzyki nic nie pomagają to po co chcesz je dostawać? No i powiedzcie na co je przyjmowaliście?
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

brak witaminy B12

przez Saraid 04 sie 2012, 21:23
zatracony, ja na enemie silną plus niedobór witaminy B12
Saraid

brak witaminy B12

przez be_strong 04 sie 2012, 21:46
zatracony napisał(a):be_strong, jeżeli te zastrzyki nic nie pomagają to po co chcesz je dostawać? No i powiedzcie na co je przyjmowaliście?

jak mam ochote się pociąć - to mogę tak samo wbić sobie igłę z całej siły w d... i szybko wstrzyknąc co trzeba..

boli jak skurwysyn :lol: od razu się odechciewa głupot
a jednak w wieku 30 lat to trochę ludzie się gapią na moje poorane ręce :/

i niepokój odczuwam, jak ludzie się oglądają za mną..

no to wymyśliłam taki sposób..
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

brak witaminy B12

przez _asia_ 05 sie 2012, 07:23
zatracony, to faktycznie bardzo niski poziom! :shock:
ja mam obecnie trochę ponad 300. nie jadłam jakiś czas mięsa, ryb... teraz czasem trochę jem.

ale nie mówcie mi, że łykanie tabletek nic nie daje, bo ja np. kiedyś łykałam Solgara i B12 mi skoczyło na poziom ok. 700!!!! wróciłabym teraz do tego, ale obecnie źle znoszę tabletkowe witaminy. :/
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

brak witaminy B12

przez stracony 06 sie 2012, 13:47
1,5 godziny po pierwszej iniekcji. Jak do tego momentu ZERO bólu :D . Dodatkowo obok brania zastrzyków łykam też B12 w tabletkach plus kwas foliowy.
Uczepiłem się nadziei, że to przez brak B12 tak marnie się czuję i to moja ostatnia nadzieja. Tarczycę raczej wykluczam bo wszystkie wyniki dobre. Leczenie depresji swego czasu pomogło ale tylko z poziomu emocjonalnego, natomiast na to co mi najbardziej doskwiera czyli brak "napędu" i watę w mózgu wręcz zaszkodziło. Dopiero po zaprzestaniu przyjmowania seronilu miałem fajne pół roku życia.

-- 06 sie 2012, 20:19 --

No i placebo czy nie placebo ale speeda daje niezłego. Tak dobrze i biorąc pod uwagę temperaturę i duchotę nie biegało mi się nigdy. :great:
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

brak witaminy B12

przez nomorewords43 23 lut 2013, 15:02
wg. mnie tanie źródło witaminy B12 to algi: chlorella lub spirulina. Dostępne w tabletkach w Aptece.
nomorewords43

Sortuj wg