Regresing

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Regresing

przez rdzaa 13 lip 2012, 00:33
ja sie poddawalam wiele razy, wydalam kase, nic nie pomoglo
dobra sciema nie jest zla, niezle pieniadze z tego, odpowiedzialnosci zadnej
lepiej isc zapalic kadzidlo swoim przodkom, albo innym opiekunczym duchom, isc w gory i tam sie wyciszyc w intencji zmiany - a potem na normalna terapie niz takie cuda testowac
ps. moze nie dziala dlatego ze inaczej niz wiekszosc klienow L. Zadlo nie jestem aniolem ; ) tylko innym bytem :)

Regresing

przez bittersweet 13 lip 2012, 17:44
Saanna, mi b pomógł, po sesjach często czułam natychmiastową ulgę /dosłownie, bo z reguły pojawiałam się na nich kiedy miałam dolegliwości psychosomatyczne na które już nic innego nie pomagało :roll: /. Ale dużo zależy od regresera, jeden mi np nie pomagał i wtedy się przeniosłam do innego. Ogólnie jestem zadowolona, odreagowałam dużo rzeczy, które mnie obciążały ;) .
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Regresing

przez Saanna 13 lip 2012, 19:48
a gdzie bylas, u kogo?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Regresing

przez Jakub_Mikus 16 lip 2012, 19:29
Jak jesteś w regresji to jesteś w hipnozie czy tego chcesz czy nie.
A jak nazwiesz technologie ktora prowadzi do regresji to już zależy od kwestii marketingowych i szczerości ludzi opracowywujących techniki.
Np. Robert Smith twórca FasterEFT mówi wprost że to co on robi to techniki hipnotyczne. A są ludzie którzy będą sie zapierać że to co robią nie ma nic wspólnego z hipnozą.
Do oceny zostawiam wam.
Moja strona: Hipnoza i Hipnoterapia

Regresing

przez bittersweet 18 lip 2012, 13:47
Saanna, mi pomogła Basia Mieloch z Wrocławia, możesz ja znaleźć w google ;) .

Regresing

przez jarek9 14 mar 2013, 18:13
A ja miałem problemy z wejściem w sesje bo podobno jestem rusałką a one tak mają , ale przypominałem sobie troche z przeszłości czy to było prawdziwe ? niektóre tak , ale jak podejść do faktu że byłęm św Franciszkiem ? :) Ogólnie nic mi to nie dało bo nie znalazłem odpowiedniej terapeutki , ludzie z otoczenia Leszka mają zwykle upadlą jak on przeszłość a moją podświadomość to odrzuca, z kolei faceci to cienkie bolki a ja potrzebuje autorytetu A szkoda bo mam wiele problemów z poprzednich wcieleń tak poważnych że terapia nieodpowiednio prowadzona może być niebezpieczna.Osobiście spotkałęm sie z krytyką metody wśród ezoteryków, podobno połowa sesji to zmyślenia podświadomości.Ale skoro pomaga to ok.
Kill Your feardemons before they kill You.

Regresing

przez libertynka 09 maja 2013, 13:54
Ile taka sesja regresingu kosztuje?

Może i ja bym poszła. Kiedyś już miałam kontakty z ezoterykami, bardziej towarzyskie niż jakaś terapia. Wiem, że można sobie porządnie zaszkodzić jak się pójdzie nie tam, gdzie powinno.
Pytanie od upadłych aniołów? Skąd wiedzie, że jesteście aniołami a nie np jakimś innym bytem? Oddaliście skrzydła? Czy wiecie w jakich okolicznościach je straciliście? Czy możne macie je dalej? Potraficie je opisać, wielkość itp ?
Mi się wydaje, że nie jestem aniołem, ale kimś innym, nie wiem kim, i jestem na tej planecie drugi raz, wcześniej byłam dawno temu, starożytność obstawiam. Za cholerę nie mogę dojść co ja tu w ogóle robię. Aaaale to tylko takie majaki podświadomości :)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Regresing

przez rdzaa 15 maja 2013, 11:25
o to ja chyba tez jestem rusalka, tez nie moglam wejsc w sesje ; P :mrgreen:

Regresing

przez bittersweet 15 maja 2013, 12:34
Pytanie od upadłych aniołów? Skąd wiedzie, że jesteście aniołami a nie np jakimś innym bytem? Oddaliście skrzydła? Czy wiecie w jakich okolicznościach je straciliście? Czy możne macie je dalej? Potraficie je opisać, wielkość itp ?
Hi hi, bycie aniołem imo nie jest dosłowne. Nie przypominam sobie, żebym siedziała na chmurce jako cherubinek :mrgreen:
Wg moich doświadczeń anioł to nic innego jak wolna istota pozbawiona materialnej powłoki, bujająca w świecie czystych energii /odpowiednik nieba ?/ Upadek pamiętam jako powolne tonięcie w gęstej mazi, która manifestuje świat materialny i wszystkie negatywy z nim związane. Do tego "czystego" świata można się przenieść w czasie medytacji, modlitwy.

Regresing

przez natti 08 cze 2013, 22:51
Zdecydowanie odradzam, szczególnie osobom z problemami, lękami, depresją. Miałam kontakt z tym środowiskiem kilka lat, wiele razy poddawałam się regresingowi. Metoda ta spotęgowała moje lęki, po sesjach miałam halucynacje, zaburzenia rytmu serca, przestałam sypiać. Po mojej prośbie o dalsza pomoc Pan Żądło stwierdził, że widocznie mam takie "intencje", że nie da mi się pomóc i abym nie robiła swoimi "zmyślonymi" stanami antyreklamy tej metody. w skrócie wszystko było ok, byłam aniołkiem, światełkiem itd do momentu, kiedy nie pojawiły się schody. Przy poważniejszych problemach odcięto się ode mnie i zostawiono samą w głębokiej depresji :cry: Każdego, kto rzeczywiście troszczy się o swoje zdrowie ostrzegam przed tą grupą i przed tą metodą. To grupa bazująca na silnych technikach manipulacyjnych.

-- 08 cze 2013, 22:09 --

bittersweet napisał(a):Saanna,
W sesjach regresingu w których ja uczestniczyłam nie do pomyślenia jest pozostawienie kogoś z rozgrzebaną traumą,

W moim przypadku tak niestety się stało. Znam też kilka osób, które zostały potraktowane w podobny sposób przez to środowisko wtedy, gdy metoda okazywała się nie działać, lub gdy pojawiły się poważniejsze problemy.
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że regreserami zostają osoby często bez wykształcenia, bez podstaw psychologii czy umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Wystarczy, że taki ktoś odbędzie "kurs" u Pana Żądło i dostaje "papierek" który upoważnia go do nazywania się terapeutą. Naiwni i słabi ludzie wierząc, że mają do czynienia z prawdziwym terapeutą poddają się ryzykownym sesjom bez prawa do jakiejkolwiek reklamacji, odwołania się. Gdy korzystam z usług psychologa wiem, że w razie pogwałcenia moich praw mam się gdzie odwołać. Tu nie ma takiej możliwości, najwyżej usłyszy się, że widocznie jeszcze " nie czas", albo, że widocznie jeszcze jestem zbyt niebieskim, a nie błękitnym "aniołem", albo jeśli zapłacę 500 zł za dodatkowe zabiegi "oczyszaczania" energią to wtedy dopiero moje intencje się zmienią i zostanę cudownie uzdrowiona.
Nie dajcie się nabrać, terapia powinna polegać przede wszystkim na tym, aby samemu nauczyć się radzić ze swoimi problemami i je rozwiązywać, a nie wierzyć w cuda, wydumanego guru, aniołki, strzygi i rusałki. To chwyt, na który słabi i zakompleksieni marzyciele dają się nabrać zostawiając tam większość swojej kasy.
Pisze tak emocjonalnie ponieważ czuję się przez tą grupę wykorzystana i skrzywdzona. Jednocześnie jestem zła na siebie, że dałam się nabrać, zaangażowałam się emocjonalnie i zostałam tak potraktowana :( Trzymajcie się od tych ludzi z daleka!

Regresing

przez zmienny 09 cze 2013, 01:52
natti, a myślisz, że celowo oni tak naciągają?
zmienny

Regresing

przez natti 09 cze 2013, 15:11
zmienny, z mojego doświadczenia wiem, że niestety tak :(

Regresing

przez zmienny 09 cze 2013, 16:20
zastanawiam sie czy to co ten wspomniany przez Ciebie koles mowi im o tych rusalkach itp.. czy oni sami wierza w to, czy dzialaja z premedytacja.

to jest bardzo podle zabezpieczanie sie z ich strony, ze jak terapia nie skutkuje to znaczy, ze masz zle intencje, nie chcesz sie otworzyc blablabla.

wyobrazam sobie jak moglas sie czuc.
zmienny

Regresing

przez natti 10 cze 2013, 13:22
zmienny, myślę, że oni działają z premedytacją, ale także w jakiś sposób wierzą w to co robią. Te rusałki, anioły i elfy to chwyt marketingowy twórcy metody, aby ludzie mogli poczuć się kimś wyjątkowym, mieli odczucie, że trafili do grupy, gdzie wreszcie są zauważani i traktowani jak ktoś niezwykły.
Ja jestem tak wściekła głównie z tego powodu, że wykorzystano moje zaufanie do twórcy tej metody. Wykorzystał on moja słabość i to, że był dla mnie autorytetem w momencie kiedy byłam w dołku. Wmówił mi nieuleczalną chorobę, którą tylko on i jego metoda będą w stanie mnie wyleczyć. Odradzał jakiekolwiek badania, wpłynął na mnie abym przestała brać leki i chodzić na terapię. Wmówił mi, że jestem skazana na zaburzenia psychiczne do końca życia, chyba że.... poddam się jego cudownej terapii. To miała być dla mnie jedyna szansa. Wiem, że teraz brzmi to naiwnie i mogę winić tylko swoją głupotę, ale biorę pod uwagę fakt tych manipulacji i czuję straszną złość i żal, że ktoś kto dla tak wielu jest autorytetem może robić coś takiego.

Sortuj wg