Melisa, wymiennik

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Melisa, wymiennik

przez Saraj 13 kwi 2012, 09:54
Czy ktoś jest szczęsliwym posiadaczem informacji, z którą może mnie zaznajomić, mianowicie - która z substancji oferowana przez wysłużoną, klasyczna melisę, odpowiada za stan odprężenia i senność? :)

Przestała działać, niewzmacniana dodatkowym ziołem.
Bardzo proszę o podpowiedzi, na co mogę wymienić herbatkę, co zaserwuje mi podobny efekt (wyciszenie, relaks, ospałość).

Melisa, wymiennik

przez hagar 18 kwi 2012, 15:40
Atarax??
Usypia,uspokaja bardzo,a czy wycisza to na pewno b,o jak uspokaja i usypia to i wycisza
DIANKA

Melisa, wymiennik

przez clone 19 kwi 2012, 18:49
Atarax = hydroksyzyna. U mnie szybko przestała działać. Brałem 100 mg i nic, a więcej nie ma sensu próbować, bo za mała opłacalność.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Melisa, wymiennik

przez hagar 01 maja 2012, 20:58
Każdy ma inny organizm ,na mnie wgl nie działała.Prócz tego ,ze mnei wyciszała tak ,ze nawet otumaniała no i z tego byłam zadowolona ,potem przestałam brać ,bo źle wpływało na leki od serca,ale polecam no dla kogoś na kim bezie działać
DIANKA

Melisa, wymiennik

przez celineczka3 01 maja 2012, 21:21
Saraj napisał(a):Przestała działać, niewzmacniana dodatkowym ziołem.
Bardzo proszę o podpowiedzi, na co mogę wymienić herbatkę, co zaserwuje mi podobny efekt (wyciszenie, relaks, ospałość).

To zależy czy na receptę czy bez:)Bo jeśli bez to całkiem nieźle radzą sobie w takich sytuacjach ziołowe Tabletki Uspokajające z Labofarmu. Jeżeli nic nie zadziała w ciągu 2 tygodniu można rozważyć wizytę u psychologa albo jakiegoś lekarza:)
celineczka3

Sortuj wg