Waleriana

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Waleriana

przez mar1986 05 wrz 2006, 20:16
Dzisiaj miałem taką sytuacje, nudności mam codziennie, ale dzisiaj był szczególnie nasilone, więc mama dałą,"wepchnęła" mi swoje krople, które bierze, dostaje sie chyba w aptece bez recepty "Tinctura Valerianae", pierwszy raz w życiu wziołem jakiś lek uspokajający i o dziwo, poczułem się lepiej, nudności troszkę ustąpiły na jakiś czas.

A więc, czy to możliwe, żę mam coś z nerwami i przez to mam nudności, a nigdy wscześniej nikt u mnie nie podejrzewał czegoś związanego z nerwami ?

przez mar1986 05 wrz 2006, 22:35
Ale jeśli jakieś słabe leki dają jakiś efekt, chociaż nie największy, to możę coś mi tu jest i może wymagałoby zasiegnąć porady specjalisty, i możę jakieś troche silniejsze leki sprawia, ze będe czuł się świetnie, znikną moje problemy z nudnościami oraz ze stanami napięć, biorącymi się praktycznie bez powodu oraz z problemem w rozpoznawaniu kolorów, jak jestem na przykłąd na ulicy, gdzie wkoło pełno ludzi ...

Re: Waleriana

przez Bacha 23 paź 2009, 15:04
czy zażywa ktoś te krople systematycznie lub doraźnie i w silniejszych stanach a głównie natretnych? Pomagają?
Wielkie szczyty zdobywa się małymi krokami

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Waleriana

przez magdalenabmw 26 paź 2009, 19:54
Hej, ja od dłuższego czasu nie systematycznei acz dość często jem tabletki uspokajające Nervomix, bez recepty, 20kapsułek za ok 8.50zł. Zawierają min. walerianę, więc uspokajają. Są wg mnie najlepsze z tych bez recepty. Mdłości bardzo często są spowodowane nerwami, ja np w ataku paniki (mam nerwicę lękową) mam od razu wymioty. To normalne. Jeśli waleriana pomaga to ok, a jesli nie to polecam sie przejść do lekarza, chociazby rodzinnego.
magdalenabmw

Sortuj wg