Glukoza

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Glukoza

przez Zmęczonyyy 18 paź 2011, 18:31
Z tym dam radę, oby to tylko podziałało.
Ty też dasz :)
Zmęczonyyy

Glukoza

przez kornelia_lilia 18 paź 2011, 18:35
Zmęczonyyy, a jak ktoś wpadnie z wizytą i coś do przekąszenia będzie mieć? :roll:
Chyba najlepiej zamknąć się w domu na cztery spusty. :hide:

Glukoza

przez Zmęczonyyy 18 paź 2011, 19:53
Zmęczonyyy, a jak ktoś wpadnie z wizytą i coś do przekąszenia będzie mieć?
Na stancji nikt mnie nie częstuje, a w domu bywam dwa, trzy razy w miesiącu.
Zmęczonyyy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Glukoza

przez _asia_ 18 paź 2011, 20:36
Zmęczonyyy, no makaron jest stanowczo zakazany, już nie wspomnę o lodach... :roll:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Glukoza

przez kornelia_lilia 18 paź 2011, 20:46
_asia_, a cukier trzcinowy?
Dziś byłam na zakupach i najwięcej czasu w sklepie spędziłam w dziale zdrowa żywność, kiedyś omijałam ten dział szerokim łukiem, a teraz mnie ciekawią te wszystkie produkty z tego asortymentu, ale czy 'bio' na opakowaniu tak naprawdę coś znaczy?
A kaszka kukurydziana jest ok?

Glukoza

przez Zmęczonyyy 18 paź 2011, 22:12
@_asia_
wiem, spieprzyłem trochę sprawę, ale na zmasowany atak przyjdzie czas. Teraz czuje się całkiem ok, nie wiem, czy to przez te probiotyki, czy może pora odpowiednia, albo przypadek, ale jest fajnie.
Zmęczonyyy

Glukoza

przez _asia_ 19 paź 2011, 06:39
kornelia_lilia napisał(a):_asia_, a cukier trzcinowy?
Dziś byłam na zakupach i najwięcej czasu w sklepie spędziłam w dziale zdrowa żywność, kiedyś omijałam ten dział szerokim łukiem, a teraz mnie ciekawią te wszystkie produkty z tego asortymentu, ale czy 'bio' na opakowaniu tak naprawdę coś znaczy?
A kaszka kukurydziana jest ok?

cukier trzcinowy jest stanowczo zakazany, podobnie jak miód. może być ksylitol, choć są doniesienia, że u niektórych również dokarmia grzyba (mimo iż w powszechnej opinii jest grzybobójczy). lepsza jest stevia, chyba najbezpieczniejsza.

kasza kukurydziana w miarę ok tylko nie przesadzać z nią, niektórzy niezbyt dobrze tolerują. ja na przykład średnio znoszę kukurydzę.

tu jest fajny spis produktów w poszczególnych etapach diety: http://www.candida.peet.pl/index8.php
ta osoba jest zdaje się wegetarianinem, więc nie uwzględniła ryb i produktów mięsnych. mięsa można jeść wszystkie oprócz wieprzowiny, ale mają być to mięsa dobrego gatunku i swoje wybory, a nie kupione w sklepie kiełbasy, wędliny, pasztety. tego nie jemy. ryby - upieczone/ugotowane/usmażone w domu. wędzonych i z puszki nie jemy.

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Glukoza

przez Zmęczonyyy 20 paź 2011, 21:13
@_asia_
Co u ciebie, jak samopoczucie, nadal czujesz się dobrze?

Dziś próbowałem kolejny raz zastosować tą dietę, tym razem 6 żółtek, rano i wieczorem, w międzyczasie dwa razy rosół i raz brukselkę gotowaną, ale wiem, że to jeszcze nie to co opisywałaś. Czuję się trochę lepiej, ale dopiero od popołudnia, bo wcześniej było jak zwykle. Z drugiej strony dziwne by było gdyby takie objawy utrzymujące się miesiącami, latami miały zniknąć jednego dnia.
Zmęczonyyy

Glukoza

przez _asia_ 21 paź 2011, 15:12
Zmęczonyyy, no ja odpukać się czuję wciąż całkiem nieźle. :D najbardziej mi służą chyba naturalne probiotyki w postaci mikstury jawo. :smile:
no podstawą powinien być dobry rosół z warzywami przez kilka pierwszych dni i te żółtka. :smile:

Helen Keller

Sortuj wg