Plastry detoksykacyjne - Bujda czy prawda...

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Rafalo 23 maja 2011, 23:34
Ostatnio furrore robią plastry oczyszczające na stopy.Jest tyle samo zwolenników co i negujących działanie plastrów..Co jeden producent to dodaje więcej chorób które rzekomo te plasterki likwidują a także oczyszczają cały organizm z toksyn.Jedni mówią że podróby barwią sie tak samo jak i oryginały , drudzy że to ten sam skład i plastry nie działają.Po prostu zabarwiają się one poprzez temperture ciała i inne.Może macie jakieś doświadczenia z tymi plastrami ? chętnie posłucham waszych opinii.Ja stosowałem te plasterki krótko ok 1,5 tyg i czułem się taki lekki.Nie wiem czy to placebo zaraz po zdjęciu plastra czy naprawdę być może przynoszą one jakieś efekty.

przez JERZY62 28 cze 2011, 18:01
myślę że z tymi plastrami to bujda że niby to one oczyszczają
♪♪♪

przez CichoCiemny 06 lip 2011, 09:14
Chodzi o walkę z grzybicą? Polecam na to szare mydło i preparat typu daktarin i spryskiwać tym równierz skarpetki, buty, itp.
CichoCiemny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JERZY62 14 lip 2011, 18:47
oczyszczają ale kieszeń z pieniędzy :D
♪♪♪

przez *Monika* 14 lip 2011, 19:44
Bujda.
Organizm oczyszcza się innymi metodami. Np. dietą, sportem nie paleniem papierosów etc.
Obrazek
Główny Moderator

przez Amon_Rah 15 lip 2011, 07:51
Kolejna pierdola do nabierania naiwnych... :?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Nel 15 lip 2011, 07:56
wlasnie obejrzalam, najpierw mop a potem plastry potem nóż i mikser...jestem jak dziecko...otwarta buzia i wiara w cuda ... :shock:
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Amon_Rah 15 lip 2011, 08:06
:D
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Vitalia 15 lip 2011, 09:00
dune napisał(a):wlasnie obejrzalam, najpierw mop a potem plastry potem nóż i mikser...jestem jak dziecko...otwarta buzia i wiara w cuda ... :shock:

jak czytam twoje posty na forum to często się uśmiecham , bo chociaż wiem, że bardzo cierpisz i ci wspólczuję to jednak masz taki niesamowity talent pisania o tym co cie boli w bardzo zabawny sposób :D

przez _asia_ 15 lip 2011, 09:13
używałam przez kilka dni. nie zauważyłam żadnej różnicy. i nabrałam przekonania, że niby ta zmiana koloru plastrów na ciemny, co ma świadczyć o wyrzucanych toksynach jest po prostu spowodowana zmianą temperatury, rozgrzaniem od ciepłoty ciała. :pirate: chociaż niby z czasem miały być coraz jaśniejsze, niestety nie dotrwałam.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez rober6666 15 lip 2011, 10:17
_asia_ napisał(a):używałam przez kilka dni. nie zauważyłam żadnej różnicy. i nabrałam przekonania, że niby ta zmiana koloru plastrów na ciemny, co ma świadczyć o wyrzucanych toksynach jest po prostu spowodowana zmianą temperatury, rozgrzaniem od ciepłoty ciała. :pirate: chociaż niby z czasem miały być coraz jaśniejsze, niestety nie dotrwałam.

Mam pytanie
-czy ci nawiedzeni producenci naiwności wymagają, aby naklejać owe plastry w określonej kolejności ( mając oczywiście na to jakieś " wiarygodne" wytłumaczenie ) , czy tez kwestie doboru kolejnego plastra mozna uzależnić od naszego widzimisię ???
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez _asia_ 15 lip 2011, 10:39
rober6666, heh, nie no, na to jeszcze chyba nie wpadli, można naklejać w dowolnej kolejności, codziennie, na obydwie stopy. :lol:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez rober6666 15 lip 2011, 10:49
_asia_ napisał(a):rober6666, heh, nie no, na to jeszcze chyba nie wpadli, można naklejać w dowolnej kolejności, codziennie, na obydwie stopy. :lol:

To w takim razie bardzo zastanawia mnie mechanizm tego wałka......
Bo gdyby wymagana była określona kolejnośc naklejania ( asekurowana np tym ,że każdy kolejny plaster ma mniej albo więcej "substancji życia" czy podobna bzdura hehehehe) to sugerowałoby to , że fakt mniejszego zabrudzenia "toksynami" kolejnych plastrów, jest wywoływany poprzez coraz to mniejsze nasączenie kolejnego plastra substancją zmieniającą zabarwienie na ciemny pod wpływem np temp ciała....Taki byłby mechanizm wałka......
A plastry faktycznie sa coraz mniej zabrudzone , z każdym kolejnym dniem??
Bo jeśli to prawda z tymi toksynami makabrycznymi , to takie "skażone" plastry chętnie odkupię-zaparzę wrogom z nich herbatę
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Amon_Rah 15 lip 2011, 12:01
Teraz mi sie przypomnialo tlumaczenie producentow lekow homeopatycznych, NIE DOTYKAC rekami, bo nie bedzie dzialac! XDD
KOCOBO JE CPБИЈА!

Sortuj wg