Alpha Theta Delta - Czy te częstotliwości mogą zaszkodzić...

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez on23 23 maja 2011, 18:10
czyli są po tym jakies fazy ? bo nie wiem czy zassać z sieci i godz. marnować?
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

przez Rafalo 23 maja 2011, 18:45
Nie koniecznie godzinę.Jedno nagranie trwa przykładowo 25 minut.To zależy czego chcesz słuchać.Ja bynajmniej zrobiłem sobie maraton i zarzuciłem odrazu wszystkie 3 nagrania + niechcący jeszcze raz Alpha.

przez antracytowa 23 maja 2011, 21:34
Polakita, to nie był zły sen. Nie spałam wtedy, ale byłam w stanie takiego usypiania. Dokładnie jak opisano to w linku Denial.
Tak jakby ciało już spało (nie mogłam się ruszyć, ani otworzyć oczu, choć próbowałam), ale świadomość jeszcze działała. Gdyby to był sen, to nie byłabym świadoma tego, że jestem potwornie zmęczona i śpiąca, oraz że mam zamknięte oczy i chcę je jak najszybciej otworzyć ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rafalo 23 maja 2011, 21:42
U mnie to wyglądało mniej więcej tak jakbym widział przez zamknięte powieki ale niezbyt jasno..chodzi mi o tą postać na łóżku , najpierw poczułem jak wchodzi i nic sie nie działo dalej próbowałem otworzyć oczy ale nie mogłem , czułem jak nademną stoi i przygląda się myślałem że zaraz zacznie mnie dusić albo coś w tym sensie ale nie.I jeszcze jedno - zdawałem sobie dokładnie sprawę z tego jak leżę.i jak już odzyskałem swiadomość leżałem dokładnie tak samo jak w czasie tego okropnego przeżycia.Byłem spanikowany okrutnie.W ciągu pół roku miałem taki stan już 3x . 2x niemal dzień po dniu ale nie było żadnej postaci.Jednakże odczuwałem ogromny niepokój będąc sparaliżowanym i nie mogącym nic powiedzieć.To jest okropny stan :?

przez polakita 23 maja 2011, 21:52
ja miałam sny nad ranem przed samym obudzeniem się, wiedziałam że to sen, że to się nie dzieje naprawdę, chciałam się obudzić a jednocześnie nie mogłam, choć to trwało ułamki sekundy myślę, kilka sekund najwyżej, to te postaci były przerażające i wydawały się realne, mój lęk wcale nie mijał w momencie przebudzenia się...

przez antracytowa 23 maja 2011, 21:56
Lęk nie mija, bo jesteś zdezorientowana. Chodzi o to, że wizje i odczucia mijają, a otoczenie jest znowu jak najbardziej normalne i spokojne.
Może u ciebie był to tylko zły sen, ja na pewno jeszcze nie spałam, a dopiero usypiałam :)

przez kahir 23 maja 2011, 23:14
Rafalo napisał(a):W ciągu pół roku miałem taki stan już 3x . 2x niemal dzień po dniu ale nie było żadnej postaci.Jednakże odczuwałem ogromny niepokój będąc sparaliżowanym i nie mogącym nic powiedzieć.To jest okropny stan :?

może to były napady padaczkowe? paraliż jak przy napadzie akinetycznym, doznania zmysłowe/emocjonalne jak przy skroniowym. tylko nie wiem czy współwystępują, bo w przypadku drugiego często występuje pobudzenie motoryczne.
świat jest pełen psychologów.

przez Rafalo 23 maja 2011, 23:25
nie byłem pobudzony motorycznie ;) Ty już kahir, nie dodawaj mi tu chorób bo już mi ich wystarczy póki co :D

przez kahir 24 maja 2011, 00:15
no wiem, że nie byłeś. nie musiałeś być. to po prostu najbardziej przypomina napad padaczkowy. napady mogą mieć bardzo różną formę, również taką jak opisałeś. nic nie staram się dodawać, próbuję znaleźć przyczynę. jeśli nie jesteś chory na narkolepsje, a coś w stylu porażenia sennego zdarzyło Ci się więcej niż raz, to zaburzenia padaczkowe pasują najlepiej.
świat jest pełen psychologów.

przez Rafalo 24 maja 2011, 23:59
Jestem już po kilku dniach stosowania fal Alpha , Theta , Delta i musze wam powiedzieć że to naprawdę odpręża.Jak sie wsłucham to zaczynam czuć takie mrowienie w mózgu , początkowo gdy doznawałem tego uczucia to ze strachu sciągałem słuchawki a teraz już to po mału akceptuje.Pisze żeby nie prowadzić żadnych pojazdów po przesłuchaniu płyty i faktycznie kołuje mi sie troszkę w głowie , ale tak fajnie mi sie kołuje... :)

-- 25 maja 2011, 00:17 --

jakby ktoś był zainteresowany rodzajami fal mózgowych i tym jaką rolę odgrywają w naszym życiu to znalazłem ciekawą stronę...
Kod: Zaznacz cały
http://wiedza.cc/rodzaje-fal-mozgowych-a-magnetorelaksacja.html

"...Na­to­miast każde po­bu­dze­nie – złość, strach, za­zdrość, zde­ner­wo­wa­nie lub ja­ka­kol­wiek tego typu emo­cja po­wo­duje przy­spie­sze­nie rytmu ak­tyw­no­ści mó­zgu. Zły stan zdro­wia, nad­mierna po­bu­dli­wość, trud­no­ści w ucze­niu się, słaba kon­cen­tra­cja są czę­ściowo zwią­zane z nad­mierną ak­tyw­no­ścią fal mó­zgo­wych. Stres i nie­po­kój zwią­zane są z czę­sto­tli­wo­ścią po­wy­żej 21 Hz (tzw. „wy­so­kie beta”). Mózg nie pra­cuje wów­czas pra­wi­dłowo i nie jest w sta­nie wła­ści­wie re­gu­lo­wać pracę sys­temu im­mu­no­lo­gicz­nego, któ­rego osła­bie­nie jest po­cząt­kiem kło­po­tów zdro­wot­nych. Przy czę­sto­tli­wo­ści fal po­wy­żej 21 Hz cał­ko­wi­cie za­nika zdol­ność kon­cen­tra­cji − kłę­bią się w gło­wie ty­siące my­śli, je­ste­śmy kom­plet­nie roz­ko­ja­rzeni, trudno jest sfor­mu­ło­wać kon­kretną myśl. Nie je­ste­śmy też w sta­nie po­słu­gi­wać się pra­wi­dłowo swoją świa­do­mo­ścią. Or­ga­nizm słab­nie i co­raz trud­niej ra­dzi so­bie z problemami...."

przez on23 25 maja 2011, 13:30
Dodam że wczorajszej nocy urządziłem taki seansik na dwie pary słuchawek z moją lubą ale jakoś nie czułem różnicy ani w śnie, ani nad ranem
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

przez Rafalo 25 maja 2011, 16:13
Tak jak pisałem aby synchronizacja półkul mózgowych przebiegła prawidłowo , należy się skupić.Nie wiem czy ja dałbym radę się skupić jak bym był w jednym pomieszczeniu z moją dziewczyną.Wtedy nachodziły by mnie inne myśli :) A to chodzi o to żeby oczyścić swój umysł ze wszystkich myśli i wsłuchać się dobrze w dźwięki , najlepiej leżąc na łóżku na plecach.Czego słuchaliście.. ?

przez on23 25 maja 2011, 16:17
podam ci kolejność
01 Alfa Synchro Theta II (7Hz-4Hz)7Hz
02 Alfa Synchro Theta II (7Hz-4Hz)4Hz
03 Alfa Synchro Theta II (7Hz-4Hz) Oczekiwanie

przez Rafalo 25 maja 2011, 17:12
A spróbuj może jeszcze tego - Sutphen - Hypnotic Brain Bird (Alpha Theta Waves Plus Delta Pulse)
Mnie zmiotło za pierwszym razem :)

Sortuj wg