Meta EFT - czyli jak pozbyć się problemu poprzez zrozumienie

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez ECeft 06 kwi 2011, 16:01
Nie wiem czy ten temat powinien być w kategorii medycyny niekonwencjonalnej ponieważ system o którym chcę napisać jest używany w pracy np. z weteranami wojennymi konfliktów zbrojnych w Iraku i Afganistanie. Tak samo działanie systemu i jego skuteczność jest potwierdzona różnego rodzaju badaniami i doświadczeniami. Jest to system diagnostyczno-terapeutyczny oparty o Emotional Freedom Techniques i kilka innych systemów. Polecam znalezienie w internecie informacji na ten temat. Nazywa się to Meta EFT a ludzie posługujący się tym systemem pracują z najcięższymi przypadkami na całym świecie.

Polecam choćby zapoznanie się ze stroną www.metaeft.com . Jest tam bardzo dużo informacji o tym systemie w języku angielskim i polskim, w jaki sposób działa, na czym opierają swoje metody. Z tego co wiem mają coś takiego jak 15 minutowe bezpłatne konsultacje gdzie można się wszystkiego dowiedzieć plus system zwrotu kosztów jeśli terapia nie przynosi skutków.

Warto choćby poczytać. Polecam.
''Istotne problemy naszego życia nie mogą być rozwiązywane na tym samym poziomie myślenia, na jakim byliśmy, kiedy je tworzyliśmy.''
''Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie.''
''E = mc2 Wszystko jest energia'' Albert Einstein

przez Rafalo 22 maja 2011, 16:45
Szukam sposobu jak za pomocą EFT pozbyć się nerwicy.Wiem jakie wydarzenia miały wpływ na mój stan nie pamiętam dokładnych dat.Tylko jaką ułożyć afirmację ? Bo podobno od niej najwięcej zależy.Proszę o pomoc..

przez rdzaa 05 wrz 2011, 00:31
Rafalo to idz do dzialu EFT i tam zadaj pytanie
Mam wątpliwości czy rzeczywiście MetaEFT jest używane w pracy z weteranami z Wietnamu
czy po prostu EFT (nie mówię że Meta nie byłoby równie skuteczne, ale trzymajmy się faktów)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg