Miłorząb japoński na lęki?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez milka89 19 mar 2011, 22:50
ja go zaczęłam zażywać wczoraj na szumy uszne, bo mi pani w aptece poleciła...i polepszylo mi sie , nie zauwazylam, zeby sie lęki nasilily
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

przez margarita200 20 mar 2011, 00:54
Marek77 napisał(a):Miłorząb japoński indukuje lęki wiec dla osoby z lękami jest przeciwskazany podobnie jak inny specyfik-johimbina.

Marek77 Skąd to wiesz że dla osób z lekami jest przeciwskazany?

-- 19 mar 2011, 23:57 --

skoro temat dotyczy medycyny niekonwencjonalnej mysle że ten link jest jak najbardziej na miejscu
http://www.stopcodex.pl/petycje/
Publiczny dostęp do produktów ziołowych, które tradycyjnie były ogólnodostępne powinien nadal pozostać nieograniczony

przez margarita200 20 mar 2011, 22:26
jesli ak to rozumiem a co myslisz o tym ? ale chyba nie mozna tego stosowac za długo
http://www.1000rad.pl/rauwolfia-zmijowa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez margarita200 20 mar 2011, 23:53
wyczytałam teraz że zawarta w dziurawcu hipercyna odpowiedzialna za działanie antydepresyjne i przeciwlękowe nie rozpuszcza sie w wodzie.tak wiec napary wywary z dziurawca nie działaja antydepresyjnie .
nalezy sporzadzic preparat na bazie alkoholu

przez Guzik 20 mar 2011, 23:54
margarita200 napisał(a):jesli ak to rozumiem a co myslisz o tym ? ale chyba nie mozna tego stosowac za długo
http://www.1000rad.pl/rauwolfia-zmijowa

ojenyyy.... ja bym się bała tego, większa prolaktyna, spowolnienie(?) akcji serca, obniżenie ciśnienia, brzmi strasznie! Jeszcze pewnie zmniejsza przemianę materii i się tyje? Prawie jak jakiś neuroleptyk! prolaktyna bach! waga! bach! bach!

-- 20 mar 2011, 23:55 --

margarita200 napisał(a):wyczytałam teraz że zawarta w dziurawcu hipercyna odpowiedzialna za działanie antydepresyjne i przeciwlękowe nie rozpuszcza sie w wodzie.tak wiec napary wywary z dziurawca nie działaja antydepresyjnie .
nalezy sporzadzic preparat na bazie alkoholu

albo można łykać dziurawcowe tabletki. Dziurawiec brzmi zachęcająco ale nie można go łączyć z lekami przeciwdepresyjnymi ani neuroleptykami.

przez _asia_ 21 mar 2011, 08:56
Marek77 napisał(a):margarita200 czytałem opracowanie naukowe ze moze indukowac lęki o czym zresztą sam sie przekonałem stosując Ginkofar.

a najpierw to wyczytałeś czy brałeś Ginkofar? może to nasilenie lęków było na zasadzie siły sugestii? :roll:
ja brałam Ginkofar Forte 3x1 przez 3 miesiące i nie zauważyłam żadnego nasilenia lęków. w sumie to nie miałam żadnych objawów ubocznych.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Rafalo 22 maja 2011, 16:54
Niby z najnowszych badań przeprowadzonych w Uniwersytecie w Pittsburgu wynikło że miłorząb wcale nie ma takiego działania jak mu przypisywano od wieków.Ale nie wiem czy to kłamstwo które chcą nam sprzedać koncerny farmaceutyczne czy też jest w tym coś prawdy.

przez margarita200 08 cze 2011, 22:44
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.ph ... ntent=5974

cyt,,Badania te udowodniły, że lek L.72 działa równie szybko i skutecznie w stanach lękowo-depresyjnych jak lek o niepodważalnych referencjach, jakim jest Diazepam,,

ktos stosował?

Sortuj wg