Grupa wsparcia - chcę krzyczeć!!

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Grupa wsparcia - chcę krzyczeć!!

przez El Chupacabra 18 paź 2010, 21:45
aleksandraaniela napisał(a):Tak jak wcześniej już napisałam nie chcę podejmować się krzykoterapii bo uważam ją za nie trafną w dzisiejszych czasach gdy pieniądz jest ważniejszy od spokoju i ciszy.
Chciałabym stworzyć grupę, która będzie się spotykać i krzyczeć. Nie jestem terapeutą i nie oczekuję od innych tego.
Potrzebuję kogoś kto będzie chciał się ze mną spotkać i wywrzeszczeć.

trzeba bylo tak od razu :)

Ja bym mogl, ale jestem z 3-miasta.

Wydaje mi sie jednak, ze najswobodniej sie czuje sam. Czyjas obecnosc by mnie krepowala.

wola człowieka jest jego niebem

przez zaqzax 21 paź 2010, 21:57
aleksandraaniela napisał(a):Witajcie,

choruję na zab. adaptacyjne i osobowości, oprócz normalnej terapii chciałabym znaleźć sposób na stymulację mojego organizmu, na uwolnieniu się od pewnych emocji po to by wpóścić nowe. Dzisiaj znalazłam kilka haseł na temat terapii krzykiem.

Chciałabym znaleźć osoby które są chętne na spotkania po to by się wykrzyczeć i stworzyć grupę wsparcia.
Mieszkam w Warszawie więc preferuję w okolicach, dni i godziny do uzgodnienia.

Jeżeli ktoś ma wiedzę na temat terapii krzyku pierwotnego bądź pokrewnego proszę o informację bądź linki.

Pozdrawiam

hehe, to byłoby ciekawe, jak kogos znajdziesz to daj znac, to chetnie tez wpadne bo jestem z Warszawy.

[Dodane po edycji:]

aleksandraaniela napisał(a):Potrzebuję kogoś kto będzie chciał się ze mną spotkać i wywrzeszczeć.

ale to byś musiała się z kimś umówić w jakimś lesie, bo inaczej to policja się zjedzie,
albo ludzie zaczna zwracac uwage, odludne miejsce.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Grupa wsparcia - chcę krzyczeć!!

przez aleksandraaniela 21 paź 2010, 22:38
Dlatego proponuję spotkania w grupie;-) Wieczorami bywa niebezpiecznie w lesie;-)
Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani..
http://terapeutycznie.blogspot.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez El Chupacabra 22 paź 2010, 03:09
zaqzax napisał(a):ale to byś musiała się z kimś umówić w jakimś lesie, bo inaczej to policja się zjedzie,
albo ludzie zaczna zwracac uwage, odludne miejsce.

Polecam wypad samochodem. Wjezdzasz na jakies zadupie, wychodzisz - drzesz sie i w razie czego strzalka :)

wola człowieka jest jego niebem

Sortuj wg