bioenergoterapia-klatwy,meridiany ,czakran

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: bioenergoterapia-klatwy,meridiany ,czakran

przez Roberrrto 08 wrz 2010, 23:12
ALEKS*OLO napisał(a):Budda to bzdura, najskuteczniejsza jest uryna, trzeba nasikać na szmatke i przylozyć sobie do czoła, potem mocno rozpedzic sie i prosto w sciane, pomaga.

Słuchajcie ludzie, to działa!!!! Nasikałem, przyłożyłem i *ebnąłem w ściane i nerwica odeszła w cholerę!!
Trochę mnie tylko główka boli i..jakoś tak nie pamiętam jak się nazywam... Ale to chyba minie, prawda? :bezradny: Tak, napewno minie... ;)
Polakita trochę Cię nie rozumiem, najpierw najechałaś na modów, potem w sumie przyznałaś Aleks*Olo racje... A poza tym, mam takie wrażenie, oprócz farmakoterapii polecana jest tu również psychoterapia..
Moje zdanie na temat: z bioenergioterapii korzystałem kilka razy. Raz trafiłem na bardzo sympatyczną babkę z Wa-wy, byłem u niej kilka razy. Raczej nie pomogło, ale mówiła mi tak miłe rzeczy, że choćby po to było warto jeździć. Inni bioenergoterapeuci na których trafiałem to byli zwykli hochsztaplerzy, z przerośniętym ego-te wielkie księgi z podziękowaniami od cudownie uleczonych pacjentów wystawiane niemal jak ewangelia...Porażka. Ziółka dobre, nie zaszkodzą, ale czy one docierają do źródeł choroby? Podobnie jak leki-nie.
Klątwy i zaklęcia-bzdura bzdura bzdura. No, chyba że w bajkach, ale z nich to ja już trochę wyrosłem.
Roberrrto

przez brokenwing 09 wrz 2010, 11:14
Jestem raczej sceptykiem .
Przyznam jednak ,że kiedyś w Bieszczadach byłem świadkiem .Odczyniania uroku nad dzieckiem (za pomocą :jajka,dymiącej wiązki ziół i popiołu)
Dziecko płakało( w schronisku) od kilka godzin ,wiec właściciel schroniska namówił rodziców ( w nocy) do wizyty u miejscowej zielarki .Zabrałem się z nimi .Dzieciak w trakcie odczyniania uroku ( czy co to tam było) nagle przestał płakać i spokojnie usnuł .
Kilka dni rozmawiałem z Darkiem,właścicielem schroniska .Sporo z jego opowieści ,było zadziwiających ,ale ani razu nie powiedział nic z zakresu głębokiego SF. Do tej babci zielarki ,chodziła cała okolica -włącznie z lekarzem z pobliskiego ośrodka zdrowia .
brokenwing

przez anwet 09 wrz 2010, 13:58
Ja przyznam, że boję się takich nadprzyrodzonych zjawisk..
Wydaje mi się, że mam jakieś takie zdolności ( które mnie przerażają i których wcale nie chcę mieć) kontaktów z zaświatami.. tak bardzo się tego bałam, że m.in przez to poszłam pierwszy raz do psychiatry..
Po kilku miesiącach fevarinu i hydroksyzyny jakby mniej odczuwałam dyskomfort ( he he, może leki zaczęły działać? :? ) aczkolwiek i tak czuję że to po prostu zostało uśpione..

Co do bioenergoterapeutów, byłam kilka lat temu na targach zdrowia i urody. Jedna pani, właśnie bioenergoterapeutka, popatrzyła na mnie i nagle zrobiło mi się strasznie gorąco. Unikałam potem tego miejsca, ale daję słowo, coś mnie tam strasznie ciągnęło.
W końcu poszłam do tej babki, która jakby na mnie czekała.
Nie wiem co robiła, bo kazała mi zamknąć oczy i potem raczej nic nie czułam, ale do dziś pamiętam to ciepło, które mnie do tej babki przyciągało..

Boję się takich rzeczy.
anwet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 10 wrz 2010, 08:23
A czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z "czym" co można by podciągnąć pod zjawiska nadprzyrodzone ?Tylko nie z opowiadań ,babć ,dziadków ,stryjenek i innych . Ale z własnego doświadczenia.
brokenwing

przez anwet 10 wrz 2010, 11:33
zdecydowanie tak niestety
anwet

przez brokenwing 10 wrz 2010, 12:21
anwet, lakoniczny opis zjawiska :(
brokenwing

przez anwet 10 wrz 2010, 13:10
Jak umarła moja Babcia, jeszcze nikt o tym nie wiedział, to np widelec który leżał na stole sam się z niego zsunął i spadł na ziemię. Widelec nie leżał na krawędzi.

Tego samego dnia telefon stacjonarny bez możliwości głośnego mówienia przełączył się na "głośnomówiący" i pojawił się sygnał "zajęte"..

chwilowo nie jestem w stanie pozbierać myśli..
ręce mi się trzęsą.. za dużo alkoholu
napiszę innym razem
anwet

przez Misiek_NL 10 wrz 2010, 13:22
anwet, Po co tyle pijesz ?? To Ci tylko zaszkodzi.... Zdajesz sobie z tego sprawę ??
Misiek_NL

przez brokenwing 10 wrz 2010, 13:34
anwet, Misiek dobrze mówi , pic dla picia to nie mądre ,żaden problem przez to nie przestanie być .
brokenwing

przez anwet 10 wrz 2010, 13:54
Chyba pomyliliście wątki, Panowie :roll:
anwet

przez jann45 11 wrz 2010, 05:47

przez polakita 15 wrz 2010, 18:39
ALEKS*OLO napisał(a):No i napewno nie sprobuje tych ziółek bo mi je obrzydziłas totalnie swoją namolnościa i przekonywaniem jakie to one nie sa super.
Ja nie latam po forach i nie wciskam ludziom "bierz chemie! bierz psychotropy! chemia jest najlepsza!". Bo każdy ma swoj rozum i wyprobuje tego co uwaza za sluszne.

Być może byłam namolna i upierdliwa, ale zrobiłam to co uważałam za słuszne - poinformować ludzi o takiej możliwości, która mi pomogła. Potem każdy uzna z czego korzysta a z czego nie. Bo patrzeć jak inni cierpią jest naprawdę przykre, trudno obojętnie do tego podejść.

Myślę że byłoby nie fair z mojej strony gdybym tego NIE zrobiła.

Sortuj wg