Głodówka 1-3 dniowa

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Głodówka 1-3 dniowa

przez szklanyczlowiek 06 wrz 2010, 13:22
chojrakowa napisał(a):szklanyczlowiek, z dziurawcem trzeba uważać, jeśli bierze się leki

Tak masz racje ale chyba raz na tydzien spokojnie mozna, jesli sie myle to mnie popraw. pozdrawiam

przez Wujek_Dobra_Rada 06 wrz 2010, 15:02
Dziurawiec no naturalne SSRI. Branie jednego dnia nic nie da.
Wujek_Dobra_Rada

przez MOCca 06 wrz 2010, 18:45
polakita, ciekawa strona, w sumie to wtrzymałam niecały dzień, jak sama nazwa wskazuje głodówka to nie dostarczanie pokarmu do przewodu pokarmowego, a ja ciasteczko zbożewe, później kilka winogron, i płatki kukurydziane...czyli poległam jednym słowem, ale podejmę jeszcze raz próbę, i zastosuje się do wskazówek z tamtej strony właśnie.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 06 wrz 2010, 19:33
MOCca, To jak Ty chcesz wytrzymać 3 dni ??
Misiek_NL

przez MOCca 06 wrz 2010, 19:39
Misiek_NL, trening czyni mistrza. ;) Nie ma jak to dobra ciocia i jedzenie podsuwane pod usta, następnym razem pozamykam szafki na pentelkę.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Korba 07 wrz 2010, 14:24
Mo, ale to co w końcu będziesz robić? Taką całkowitą głodówkę czy warzywno-owocową?

Ja osobiście chętnie bym coś takiego sobie zrobiła. Biorę dość dużo leków, więc głodówka odpada, ale takie 3 dni na sokach owocowo-warzywnych wydają mi się pociągające...
Będę Cię śledzić ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Misiek_NL 07 wrz 2010, 14:39
MOCca, Może ty nie rób sobie tej bezwględnej 3 dniowej głodówki.... tylko tą owocowo-warzywną.
Misiek_NL

Głodówka 1-3 dniowa

przez Rafka 27 wrz 2012, 17:42
przydałby by się tak 3 dni na warzywach i owocach.
Rafka

Głodówka 1-3 dniowa

przez sleepwalker 28 wrz 2012, 22:30
Jeden z moich profesorów zachwalał, że sekretem jego zdrowia jest jednodniowa głodówka raz w tygodniu ;)
Saying all I know is I gotta get away from me.

Głodówka 1-3 dniowa

przez polakita 03 gru 2012, 23:23
O ile wiem jest już udowodnione że dieta niskokaloryczna przedłuża życie i zdrowie, w przeciwieństwie do wysokokalorycznej ;) ale wszystko trzeba robić z głową, i nie przesadzić, zwłaszcza jak się ma tendencje do anoreksji/zaburzeń odżywiania to nie polecam głodówki... Za to inna bardzo zdrowa dieta Ewy Dąbrowskiej - warzywno-owocowa, chodzi o surowiznę, jest to też niskokaloryczna dieta, na kilka dni lub tygodni, ale to zdecydowanie wiosną i latem... http://www.naturanazdrowie.pl/dieta-war ... browskiej/

Głodówka 1-3 dniowa

przez Kalebx3 24 gru 2012, 01:09
Powiem tak i jestem o tym święcie przekonany,że gdybym osiągnął dwa dni postu w tygodniu na samej wodzie , moja Nerwica natręctw przestała by istnieć. Widzę PRZEOGROMNY wpływ głodówki zdrowotnej/ postu na tę chorobę nerwową. No ,ale mi łatwiej jest łykać tabletki niż wziążć si e za TO !
To co powyżej napisałem ,napisałem na podstawie swoich doświadczeń.
Tyle tylko ,że post nie jest dochodowy ,żaden koncern farmaceutyczny na tym nie zarobi ,a w świecie konsumpcjonizmu jest wręcz pogardzaną metodą i wręcz grożną.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Głodówka 1-3 dniowa

przez Siddhi 24 gru 2012, 01:15
Tyle tylko ,że post nie jest dochodowy ,żaden koncern farmaceutyczny na tym nie zarobi ,a w świecie konsumpcjonizmu jest wręcz pogardzaną metodą i wręcz grożną.
Ale co chcesz przez to powiedzieć, że jesteś szefem koncernu farmaceutycznego i głupio ci zrobić głodówkę zamiast łykania tabletek?
Zmuszenie się do głodówki to nic takiego, każdy jest w stanie.
Siddhi

Głodówka 1-3 dniowa

przez Kalebx3 24 gru 2012, 01:19
Zmuszenie się do głodówki to nic takiego, każdy jest w stanie.

Nie jestem szefem koncernu farmaceutycznego ( a bardzo bym chciał).
każdy jest w stanie? No nie wiem ,czy to aż taka prosta sprawa . A Ty ile dni najwięcej wytrzymałeś na samej wodzie?,,,że tak mówisz?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Głodówka 1-3 dniowa

przez Siddhi 24 gru 2012, 01:25
Nie pamiętam, 3 na pewno, regularnie robiłem co kilka miesięcy takie głodówki 2-3 dniowe, na samym piciu, tj. woda, herbata, ew. sok, typu kubuś. Nic wielkiego. Trochę ćwiczeń do tego (żeby się spocić), albo i nie, różnie. Na chwilę te głodówki pomagały, na samopoczucie.
Siddhi

Sortuj wg