Jaka dieta na nerwice i depresje?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Dziwne 14 sie 2011, 10:25
Od miesiąca stosuję dietę nisko węglowodanową Lutza pomimo. Czuję się o niebo lepiej, jestem chudy zaczynam nabierać masy, czuję, że mięśnie mi się odbudowują do tego piję zieloną herbate rano ( działa o wiele lepiej niż kawa na innych bo na mnie kawa nie działa). Przestałem jeść syfy, batoniki, cole i inne śmieci, które tylko nas doprowadzają do zguby i na prawdę już po 3 tygodniach czułem efekty...

Pamiętaj, że nie tyjesz od tłuszczu !!! tyjesz od łączenie tłuszczu z cukrem !!! ograniczając cukier do minimum ( 72 g węglowodanów dziennie) oraz wg. uznania spożywając tłuszczu, a nawet jedząc tak jak wcześniej bez ziemniaków, makaronu i paru innych produktów poczujesz się na pewno lepiej, a sylwetka wróci do normy

przez eovo 14 sie 2011, 17:27
Zgadza sie ja już od dawana stosuje taka dietę ,wykluczyłem kompletnie gluten i rafinowany cukier z węglowodanów to tylko banany ,kasze , suszone owoce.

przez Dziwne 15 sie 2011, 16:08
eovo napisał(a):Zgadza sie ja już od dawana stosuje taka dietę ,wykluczyłem kompletnie gluten i rafinowany cukier z węglowodanów to tylko banany ,kasze , suszone owoce.

Naprawdę jeśli ktoś nie wieży niech sprawdzi dietę Lutza... Ja nawet nie wiedziałem, że ten temat jest o tej diecie..po prostu moja matka z niej korzysta i ja też w to wszedłem... nie bawię się w żadne proporcje jem mięcho.Ziemniaki , makarony, chleb po prostu wyeliminowałem.. cukru spożywam mało zamykam się na co dzień w 72 g węglowodanów i czuję się tak jak bym nie miał depresji... Może to też wynik tego, że moja depresja nie jest uwarunkowana traumatycznym przeżyciem, a bardziej podchodzę pod endogenną...

I przestańcie gadać głupoty, że to jest dieta w tym znaczeni to jest żywienie do którego zostaliśmy stworzeni, to społeczeństwo sobie tworzy inne pokarmy, które nie do końca powinniśmy spożywać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez _asia_ 18 sie 2011, 10:25
a ja polecam ten sposób żywienia: http://www.5-przemian.pl/lang.pl/3/page/6 :D
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Nortt 20 sie 2011, 01:34
hmm ja stosuje sprawdzoną dietę, polecam
Dieta ta to proszki na śniadanie, wóda na kolacje i skubnięcie od czasu do czasu jakieś zakąski w ciągu dnia(polecam makaron na sucho, jakieś cukierni z zastawy mamy..)
Polecam, dorobiłem się sporej niedowagi, cud miód i orzeszki ( nie to nie do diety)
Nortt

Sortuj wg