Kriokomora dla nas kochani!

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Kriokomora dla nas kochani!

przez dziwna1234 23 cze 2010, 17:18
Dzisiaj bylam w saunie, ale dowiedziałam się ,że nie mogę , bo rodzinnie mam żylaki :( poza tym w tym pomieszczeniu i gorącym powietrzu czułam się oczywiście źle ( i to bardzo jako nerwus) ,ale mama mi powiedziała ,że jest takie coś jak kriokomora! Panuje tam temperatura nawet do minus 120 stopni! ale nie bójcie się , jest to bezpieczne , wskazane na m.in. bóle głowy, stawów i schorzenia neurologiczne , ale też przy nerwicach i depresji ! Ekstremalne zimno, a potem nagłe rozgrzanie organizmu powoduje, że wydzielają się hormony szczęscia ( czyli endorfiny ) i czujemy się jak nowo narodzeni, ja jeszcze nie próbowałam , ale jak spróbuje to wszystko Wam opowiem ! Co wy o tym myślicie?
Pozdrawiam!

Re: Kriokomora dla nas kochani!

przez Magdaa 23 cze 2010, 17:26
Byłam już kilka razy w kriokomorze. To nie dla mnie, za zimno. I hmm nie zauważyłam jakiejś poprawy samopoczucia- w zasadzie tak samo 'lżej' się czuję korzystając z basenu, sauny czy solarium... Nie zauważyłam jakiegoś zbawiennego wpływu kriokomory na moją nerwicę. Nie widzę związku. Ale idz, idz... zrelaksujesz się. I piekielnie wymarzniesz :pirate:
Magdaa

Re: Kriokomora dla nas kochani!

przez dziwna1234 23 cze 2010, 17:36
Nie mogę nic powiedzieć ,ale ja w to wierzę i na pewno tego wypróbuje :) jeśli chodzi o basen , to tak chodziłam raz na tydzien przez pół roku i czułam sie potem tylko jeszcze bardziej wycieńczona i bardziej podatna na stres , poza tym po basenie trzeba suszyc włosy , a potem w domu znowu sie kapąć , jest sie głodnym itd :) ale nie powiem ,że nie lubie pływac nad jeziorkiem , bo to inna sprawa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg