Magnez ...

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Magnez ...

przez okularnica 27 kwi 2014, 13:48
Ja właśnie też szukałam magnezu z jak najmniejszą dawką witaminy B6, jednak w końcu kupiłam ten z jej ponad 100% zapotrzebowaniem w zalecanej dawce:/ Poza tym brałam też osobno witaminę B6, więc jej podaż w organizmie znacznie przewyższała tę potrzebną. Odżywiam się zdrowo, jem dużo produktów bogatych w naturalny magnez, ale zaczęłam go suplementować w nadziei, że poczuję się po nim lepiej psychicznie - chociaż muszę przyznać, że czułam się całkiem dobrze psychicznie, ale chciałam żeby było jeszcze lepiej.

Podasz mi jakiej firmy kupowałaś magnez, który miał tak mało wit. B6?

Magnez ...

przez Marian_Paździoch 28 kwi 2014, 10:57
Branie potasu bez regularnego sprawdzania jego poziomu we krwi jest ryzykowne. Może wiązać się to nawet z występowaniem drgawek, gdy potasu w organizmie mamy zbyt dużo.
W przypadku magnezu nie ma tego problemu. Przedawkować po prostu się nie da. Co najwyżej można dostać sraczki po przyjęciu bardzo dużej dawki jednorazowej.
Witamina B6 jest bardzo dobra na zbicie prolaktyny, najlepiej łączyć ją z witaminą C. Ja biorę 300mg B6 i 400mg wit. C i w ten sposób skutecznie obniżam prolaktynę.
Marian_Paździoch

Sortuj wg