Magnez ...

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Magnez ...

przez Nel 13 lis 2011, 21:27
paweł3, biedna głupia wątroba ze się uparła regenerowac miedzy 22 a 2 ....
w moim brzuchu mieszka Wielka Mądrość Wszechświata...czemu nie potrafię z niej skorzystac należycie...
magnez...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Magnez ...

przez _asia_ 14 lis 2011, 06:13
paweł3 napisał(a):
biedna głupia wątroba...

Dlaczego biedna? Bo się ją bombarduje "tonami " leków,a ona zapier....na wysokich obrotach,aby zdetoxować całe to śmiecie i nie tylko to śmiecie? A głupia to na pewno nie jest.Jest w nie Wielka mądrość wszechświata-przesadziłem z tym określeniem?
To wątek o magnezie ,nie pomyliło Ci się Dune? Pozdrawiam.

Paweł3, wiem, że to wątek o magnezie, ale masz może pomysł jak pomóc wątrobie? Jem ostropest plamisty i piję napar z karczocha, ale zastanawiałam się, co mogę jeszcze dla niej "zrobić"...
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Magnez ...

przez sebaele 14 lis 2011, 14:19
paweł3 więc jeśli drżą mi powieki to mogą być to skutki niedoboru magnezu?

Warto odwiedzić lekarza jakiego pójść do rodzinnego?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Magnez ...

przez Kalebx3 14 lis 2011, 23:56
co mogę jeszcze dla niej "zrobić"...

Witaj Asia,
a można wiele.Tematem <WĄTROBY> interesuję się już od dawien dawna.12lat czynnego alkoholizmu,i jak się to skończyło, następne 12 lat z wirusem HCV(podarunek od szpitalnej Służby Zdrowia) .Obydwa śmiertelne "zboczenia "pokonałem,zwyciężyłem. We wszystkich tych moich bojach to SIŁA wątroby,jej witalność i jej trud najbardziej mi pomogły przeżyć.Chodzi tylko z naszej strony ,aby jej nie przeszkadzać ,a mądrze wspomagać.Sposobów jest dziesiątki.I jeśli naprawdę myślisz ,aby "coś dla niej zrobić"musisz wątrobę WPIERW naprawdę i solidnie oczyścić.Bez tego OCZYSZCZENIA będziesz dreptała w miejscu,a wszelkie działania będą nawet nie połowiczne ,a ćwierćpołowiczne.Zacznij od tego,nawet myślenie się po tym rozjaśnia.Pisał o tym dużo Tombak ,Clark.NAPRAWDĘ WARTO!Jest o tym dużo w necie.Robię to dwa razy do roku i jestem megazadowolony.A najbardziej zadowolona jest wątroba.Pozdro.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Magnez ...

przez _asia_ 15 lis 2011, 06:27
Paweł3, dzięki za odpowiedź, o metodzie Huldy Clark kiedyś czytałam i bardzo mnie ona przekonuje.
Wątrobie nie przeszkadzam, bo odżywiam się obecnie od roku bardzo zdrowo (żadnych słodyczy, alko, niezdrowych nasyconych tłuszczów, smażonych potraw, mięsa oprócz ryb - i nie smażonych, sztucznego przetworzonego jedzenia, żadnych leków chemicznych), jednak mój organizm był bardzo osłabiony, bo kiedyś prowadziłam zupełnie inny tryb życia (żłopanie kawy, napojów energetycznych, nadużywanie słodyczy, tłuszczu - zwłaszcza połączenia słodkie+tłuszcz, dużo syfiastego jedzenia, dwie anoreksje po drodze, hormony, antybiotyki itd., poza tym obciążenie amalgamatami, niezdiagnozowana przez ponad 20 lat nietolerancja pszenicy i mleka, które wcinałam latami ...). Nazbierało się w moim organizmie toksyn. :/ Jeszcze borelka, grzybica i takie tam inne...
No więc moja wątroba też zawsze pracowała na pełen etat. :/ Zwłaszcza przy leczeniu boreliozy (mimo iż ziołami!) czułam nagromdzenie toksyn - na ciele zaczęły mi się pojawiać piegi, miałam skurcze w łydkach w nocy, wzdęcia i uczucie pełności... Ponoć to oznaki przeciążenia wątroby, nie nadąża ona z wydalaniem toksyn. Tak więc obecnie będę się odtruwać możliwymi drogami.

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Magnez ...

przez Kalebx3 16 lis 2011, 01:06
Asia ,też swoje przeszłaś.Podziwiam,że udało Ci się ogarnąć wiele ze swoich ułomności i niemocy.To są największe zwycięstwa.
Na wątrobę spróbuj HEPAREGEN.Choć to syntetyk "niemiłosiernie" dobrze czyści wątrobę.Jedz dużo kurkumy(łyżeczkami),essentiale forte,omega 3,mnóstwo antyutleniaczy,kwas liponowy,czarna rzepa -sok,węgiel drzewny(osobno).Pozdro.

Magnez ...

przez _asia_ 16 lis 2011, 06:29
Paweł, dzięki za rady, no kurkumy używam codziennie sporo, Omega3 też dostarczam, i antyutleniaczy, mam nadzieję, że moja wątroba będzie się powoli odciążać i oczyszczać. o węglu drzewnym nie słyszałam, poczytam, zainteresuję się też sokiem z czarnej rzepy.

Helen Keller

Magnez ...

przez Kalebx3 08 sty 2012, 17:31
CHLOREK MAGNEZU ,
próbował ktoś tego???
W Wikipedii piszą ,że jego antydepresyjna skuteczność jest porównywalna z imipraminą( ciekawe i czy prawdziwe).
Jest to tani związek i dość dobrze przyswajalny przez organizm.Już zamówiłem za 29,90 zł - 900mg.(prawie kilo)-powinno starczyć na długo,he,he(każą brać jedną płaską łyżeczkę na cały dzień ,a i tak jest to bardzo duża dawka)...pozdro .

Magnez ...

przez malamyszka 08 sty 2012, 18:32
U mnie niedobór magnezu powoduje lęki, rozedrganie wszystkich mięśni i kołatanie serca, dlatego lekarz przepisuje mi często ten specyfik. Pomaga.
"...Dni nawlekam na różaniec codzienności...
...szukam tęczy siedmiobarwnej. Po co? Nie wiem..."

Magnez ...

przez Lord Kapucyn 08 sty 2012, 18:33
paweł3, Gdzie to zamówiłeś? Przez neta?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Magnez ...

przez Kalebx3 08 sty 2012, 21:15

Magnez ...

przez Kiya 08 sty 2012, 23:09
Lepiej niż doustnie (dodaje się soku np. z cytryny na smak) magnez uzupełnia się przez skórę dodawany np. do kąpieli lub poprzez moczenie nóg.

? :shock:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Magnez ...

przez Kalebx3 09 sty 2012, 02:40
Kiya,nie rozumiem co Cie tak dziwi? To,że w chlorku magnezu można moczyć nogi? Magnez ,może mieć najwidoczniej wiele właściwości i zastosowań. A z tym chlorkiem magnezu im więcej o nim czytam , zastanawiam się i dowiaduję tym bardziej mnie on" kręci".Dużo mądrych rzeczy piszą o nim w Forum Kod Czasu-wątek : chlorek magnezu.Pozdrawiam

Magnez ...

przez Midas 09 sty 2012, 10:23
Też zamówiłem to co paweł3, piję dużo kawy i herbaty więc na pewno nie zaszkodzi, zobaczymy.....
Padłeś?! Powstań!!

Sortuj wg