Magnez ...

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Magnez ...

przez gabriel 19 sie 2008, 23:19
Boję się , odczuwam silny lęk, nie wiem co robić. Jestem w kropce. Pomóżcie proszę, boję się być sam, nie wiem jak zasnąć. Boję się.............

przez gavril princip 19 sie 2008, 23:54
Powtorz swoje slowa o sadzie ostatecznym ktory jest blisko i o tym ze wszyscy cie opuszcza w dniu twojej smierci to moze ci przejdzie.Twoja metoda,wiec zapewne chetnie siegniesz po to pocieszenie.
gavril princip

przez alepysiak5 20 sie 2008, 00:08
nie wiem czemu napisales to w topicu o magnezie, nawet nie chce wiedziec... :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Magnez !

przez realista 20 sie 2008, 00:35
magnez z polskich aptek jest słabo przyswajalny.
realista

przez tomakin 20 sie 2008, 08:30
O, przepraszam, pominąłem pytanie Afrodity o potas.

Potas zjada się z produktów naturalnych, pomidory, banany. Jest go tam bardzo dużo, nie powinno być żadnych problemów - o ile ktoś przestrzega zasady, że przynajmniej połowa tego co się je powinny stanowić owoce i warzywa. Nie ziemniaki i chleb, ale właśnie owoce i warzywa. No i oczywiście o ile nie nadużywa się soli, a niestety w zasadzie każdy z nas nadużywa tego pierwiastka - chociażby w postaci serów czy mięsa, które są solą przesycone.

Potasu ze źródeł naturalnych NIE DA się przedawkować, ze źródeł sztucznych - jak najbardziej jest to możliwe, chociaż trudne. Potas z tabletki wchłania się niejako "na siłę", co powoduje silne zachwianie równowagi sodowo - potasowej we krwi. Zanim organizm zdoła ją wyrównać, może stać się coś złego. Jeśli jemy potas ze źródeł naturalnych, to ile byśmy go nie wciągnęli, przedawkowania nie będzie.

Oczywiście problem dotyczy tylko dużych dawek potasu, takie które można kupić bez recepty są całkowicie bezpieczne.

przez Filomatka 20 sie 2008, 10:37
Jak czasami bolą mnie łydki może to mieć związek z niedoborem jakiegoś pierwiastka? Czegoś mi chyba w organizmie brakuje, bo mam niedokrwione płytki paznokci poza tym... :?

przez adelkowska 20 sie 2008, 13:58
Pewnie i słabo, ale chociaż coś z tego powinnam sobie przyswoić przez tyle czasu.

przez supermoniczka 20 sie 2008, 14:49
Witam
Czytałam posty powyżej i przyznaje sama biorę magnez i preparaty z magnezem, ale nie można się nastawiać, iż one pomogą lub nie, gdyż każdy jest inny i na każdego inaczej może to podziałać. Swojego czasu na ogromny stres i wyczerpanie psychiczne brałam produkt zawierający magnez i potas oraz osobno lecytynę, która też ma dobre działanie na układ nerwowy.
Supermoniczka

Ceń słowa. Każde może być Twoim ostatnim

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, ale żyć.

przez karolek_1979 20 sie 2008, 23:00
witam, ja tak na chwilkę...
he he, miało być o magnezie, a widzę, że przerobiono tu dobry rozdział książki od biologii...
ad rem polecam tabletki musujące Magnez+Melisa (chyba nowość). Jeśli już ktoś o tym pisał, to sorki nie dałem rady wszystkiego przeczytać (wiecie... ten modem "aj blues")

pzdr

przez tomakin 21 sie 2008, 00:45
Filomatka, a zrób sobie jonogram (oznacz jony sodu, potasu i chlorki). Kosztuje chyba 4 zł. Przy okazji możesz też zrobić morfologię, nie zaszkodzi.

przez Filomatka 21 sie 2008, 11:48
tomakin, na jonogram trzeba mieć skierowanie? Bo że na morfologię to wiem...

przez Filomatka 21 sie 2008, 11:53
I czy nie wyjdzie nic na hiv :( Bo się boję :( z morfologii ;(

przez tomakin 21 sie 2008, 13:40
wyjdzie że jutro umrzesz. Żadnych skierowań nie trzeba jak sama zapłacisz.

przez gavril princip 21 sie 2008, 15:33
..i dac zarobic frajerom.Na konwenconalnych neurotykach zarabia sie lekami, na niekonwencjonalnych- metodami pobocznymi,typu morfologia.Jesli nie hipohondria zorientowana na choroby to hipohondria zorientowana na 'witaminki' i 'pierwiastki'.
gavril princip

Sortuj wg