Magnez ...

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Gość 02 kwi 2006, 09:54
Agapla
cały czas mam na pograniczu wynik magnezu, i wtedy zapisali w karcie szpitalne głowne zaburzenia eletrolitowe, a potas też brałam bo to drętwienie rąk jest ponoć od nie doboru potasu, a zaburzenia elektolitowe wypisz wymaluj wszystkie objawy nerwiczki kołatanie serca, podwyższone ciśnienie, drżenie rąk itp. a magnez wiadomo co wypukuje: stres, kawa, alkohol, a potas wypukałam sobie sama biorąc leki na nadciśnienie, teraz już nie biorę
pozdrawiam
Gość

przez Gość 02 kwi 2006, 09:59
nie wiem czemu mnie nie zlogowało jako gość ale ten post to odemnie
ale chciałam Ci Agapla powiedzieć i zapytać jeszczeraz czy uważasz że magnez tylko wystarczy barć, jakiś miesiąc magnezu nie biorę i jakoś się czuję ktoś wspomniał o asparginie ale to ponoć się bierze tylko dla profilaktyki a nie jako uzupełnienie
Gość

przez didado1 02 kwi 2006, 10:01
xxx
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, 15:31 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 02 kwi 2006, 10:05
a zaburzenia elektolitowe--- kołatanie serca , drżenie rąk

DODAM :drętwienie różnych części ciała,niepokój, płacz,niepokuj.....

ja miałam niedobór . ale dotkąd zrobiłam badania i to wyszło, to zaczełam brać MGB6 3 x dziennie potem 2x dziennie teraz 1 rano i również polecam gorąco
MAGNEZ Z WIT B6 JEST BARDZO WAŻNY
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Gość 02 kwi 2006, 10:18
Anonymous napisał(a):ktoś wspomniał o asparginie ale to ponoć się bierze tylko dla profilaktyki a nie jako uzupełnienie

A to co znowu za bzdety? Jest doskonały w uzupełnianiu niedoboru elektrolitów, wypróbowałem na sobie.
Gość

przez Gość 02 kwi 2006, 10:31
Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):ktoś wspomniał o asparginie ale to ponoć się bierze tylko dla profilaktyki a nie jako uzupełnienie

A to co znowu za bzdety? Jest doskonały w uzupełnianiu niedoboru elektrolitów, wypróbowałem na sobie.

nie bzdety tylko fatk autentyczny, jakbyś miał tak wypłukany magnez z potasem jak ja to by Ci aspargin nic nie pomógł pozatym ja przy zaburzeniu elektorlitów 3 razy po 8 godzin w różnych odstępach czasowych miałam podawany właśnie przez kroplówkę raz magnez a raz potas :twisted: :twisted:
a apargin to jak witamina c, ktora się łyka dla profolaktyki, pozatym potasu typu Kalipos nie dostaniesz bez recepty, bo potasu jak jest za dużo może dojść do zatrzymania akcji serca :!: :!: :!: :!: :!: :twisted:
Gość

przez Gość 02 kwi 2006, 10:32
p.s.
całay czas nie mogę się zalogować :cry:
didado1
Gość

przez agapla 02 kwi 2006, 12:06
W takim razie jeżeli niedobór magnezu co sama po sobie wiem powoduje lęki a większość z nas ma te niedobory to czy to nie jest po części rozwiązanie problemu lęków.Wybaczcie mi moją dociekliwość w tym temacie ale chciałabym wreszcie dowiedzieć się skąd powstały moje lęki ,bo jeśli chodzi o moją nerwicę to istniała zawsze a lęki powstały rok temu właśnie po grypie żołądkowej (to jest dość dziwne ale spotkałam się już z takimi przypadkami) tylko nie mówcie że moja nerwica się pogarszała i wreszcie wybuchła w formie lęku ,bo jeśliby tak było to prędzej lęku bym dostała po śmierci bliskiej mi osoby a tak się nie stało.Chciałabym wiedzieć może jeszcze macie jakieś nidobory w organizmie oprócz magnezu?

przez Tygryska 02 kwi 2006, 20:33
sam magne raczej nic nie zdziała...

Ja mam takie może głupie pytanie: Który preparat z magnezem polecacie i który jest w postaci małych, łatwych do połkniecia pigułek?
Mam problemy z przełykaniem dużych pastylek :oops: Kupiłam laktomag i nie moge sie przemóc by go brać.

przez bibi 02 kwi 2006, 21:01
MGB6 - możesz podzielić na kawałki ( sama pokroić :D ). wyglada jak apap, i bierze się go 1 dziennie -profilaktycznie.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez agapla 02 kwi 2006, 21:02
To gryź tabletki ja całe życie je gryzę nawet najgorsze świństwa oprócz tego jest magnez w formie musującej pozdr.

przez didado1 02 kwi 2006, 22:55
xxx
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, 15:37 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez cichy00 04 kwi 2006, 18:25
Ja najpierw łykałem MG B6 - magnez z witaminą B6 i Aspargin,dobre leki,duże dawki dosyć a teraz mam Vita-Miner- witaminki różne,przydatne podczas przejścia z zimy na wiosne oraz Maglek 500 mg Magnezu i coś jeszcze,raczej dla kobiet lek,ale chyba najszybciej mi uzupełnił niedobory,bo przez miesiąc łykania MG B6 wyniki nie poprawiły mi sie tak jak po 20 dniach brania Magleku

[ Dodano: Wto Kwi 04, 2006 5:29 pm ]
agapla napisał(a):To gryź tabletki ja całe życie je gryzę nawet najgorsze świństwa oprócz tego jest magnez w formie musującej pozdr.
w formie musującej jest gorzej przyswajany-wiecej jest usuwane no i dawki są mniejsze,ja polecam MG B6 lub Maglek

[ Dodano: Wto Kwi 04, 2006 5:31 pm ]
didado1 napisał(a):nom :twisted:
niestety magne b6 jest drogie jeszcze jest gorzej jak trzeba brać w dużych ilościach, chciałam Wam powiedzieć ,że oprócz niedoboru magnezu i potasu miałam lekko podwyższony sód no i kazali mi ograniczyć w diecie sól, fee jakie to wszystko teraz niebobre, no ale sól podwyższa niestety ciśnienie :cry:

jest coś takiego jak sól -siskosodowa,wysokomineralizowana jest droga,bo pół kilo kosztowało mnie chyba 8 zł ale jak bedziesz tego sam używał to Ci starczy na duuuuużo czasu :) dostępne w sklepach ze zdrową żywnością,może w aptece też znajdziesz nazywa sie MAGDI-SÓL

powodzenia

[ Dodano: Wto Kwi 04, 2006 5:31 pm ]
didado1 napisał(a):nom :twisted:
niestety magne b6 jest drogie jeszcze jest gorzej jak trzeba brać w dużych ilościach, chciałam Wam powiedzieć ,że oprócz niedoboru magnezu i potasu miałam lekko podwyższony sód no i kazali mi ograniczyć w diecie sól, fee jakie to wszystko teraz niebobre, no ale sól podwyższa niestety ciśnienie :cry:

jest coś takiego jak sól -siskosodowa,wysokomineralizowana jest droga,bo pół kilo kosztowało mnie chyba 8 zł ale jak bedziesz tego sam używał to Ci starczy na duuuuużo czasu :) dostępne w sklepach ze zdrową żywnością,może w aptece też znajdziesz nazywa sie MAGDI-SÓL

powodzenia

przez Gość 04 kwi 2006, 20:30
cichy
dzięki :D
Gość

Sortuj wg