Preparaty Joalis - detoksykacja organizmu

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Preparaty Joalis - detoksykacja organizmu

przez MARIAN1967 04 gru 2009, 20:14
Chodziło mi o Memobil.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez Majster 04 gru 2009, 22:22
A ja kiedys bylem w Polanicy i w tamtejszym Parku Zdrojowym widzialem uzdrawiające działanie "rekonstruktora aury". Zasada dzialania urzadzenia jest trywialnie prosta: jest to kawalek plastikowej rurki ze swiecacymi diodami na koncu, podpiety kablem do pudelka z kilkoma licznikami i kolorowymi lampkami, zasilane to jest z akumulatorka albo baterii. Operator uzdrawiający wodzi rurka wokół głowy uzdrawianej osoby do momentu az pudełko zrobi "ping" i zaswieci sie czerwona i zielona lampka, co oznacza ze pora skasować piątaka i obsłużyć następna osobe, kolejka kuracjuszy byla naprawde pokazna wiec musial sie bardzo spieszyc. Innym razem widziałem w akcji jakiegos ruskiego irydologa i wyczytal on z oka mojej znajomej, ze w mlodosci przeszla lekkie zaburzenia trawienia (mozliwe lekkie zatrucie pokarmowe) i kilka przeziebien. Skasował stówę i zalecil cieplo sie ubierac, zwlaszcza zimą. Z kolei pewna daleka znajoma nabyła na allegro mate bioenergetyczna z zamiarem rozkrecenia biznesu polegającego na leczeniu dolegliwosci układu nerwowego biopolami o zmiennym natezeniu, podobno interes swietnie sie kreci: kupila sobie samochodzik i wywalila meza z domu bo juz nie byl potrzebny. W takim kraju jak Polska kazdy przecietnie uzdolniony majsterkowicz ktory nie boi sie lutownicy i potrafi wydrukowac sobie jakies fajne dyplomy na sciane moze niezle zyc z naiwnosci ludzi negujacych oficjalna medycyne i zawodowych lekarzy.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Amy Lee 04 gru 2009, 23:50
polakita napisał(a):
Viridian napisał(a): ale nie ma żadnego urządzenia, dzięki któremu za pomocą jednego pomiaru można by było wykazać jakie bakterie i wirusy, a tym bardziej toksyny są w twoim organiźmie!

Może powiedz raczej że ty nie znasz takiego urządzenia :)

Widzisz, nie znasz takiego fajnego urządzenia i musisz jak głupia badać przeciwciała i robić jakieś posiewy ;)

A tak na serio teraz - jest dużo roślin, które mają doskonały wpływ na organizm. W szamanów amazońskich też wierzę.

Ale gdyby jakaś nowa hipoteza naukowa była faktycznie zdolna zrewolucjonizować medycynę, toby ją zrewolucjonizowała i na stałe weszła do użytku. A z metodami alternatywnymi tak jest, że na jednego podziałają przypadkiem, na 10 przez efekt placebo, a na 100 wcale.

Najlepszy przyrząd jaki widziałam w jakimś reportażu to był "elektroniczny antybiotyk".
Chłop (pokazuje urządzenie podobne do walkie-talkie albo starego radyjka): To jest elektroniczny antybiotyk.
Dziennikarz: Jak on działa?
Chłop: Takie fale ma, drgania takie jak wielkość wirusa i go niszczy.
Dziennikarz: A raka też leczy?
Chłop: A tyż.
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 05 gru 2009, 11:41
Cóż, jeśli fakty was nie przekonują to cóż jeszcze mogłoby. Moje wyzdrowienie jest dla mnie faktem. Oczywiście można je uznać za zbieg okoliczności, akurat wyzdrowiałam jak brałam Joalis, co za dziwny zbieg okoliczności!

[Dodane po edycji:]

PS. W Polanicy-Zdroju nie byłam, z chłopem nie rozmawiałam.

To że leczę się "inaczej" nie oznacza że nie chodzę do lekarzy, wprost przeciwnie, staram się korzystać ze wszystkich dostępnych mi środków. Nikogo też nie zniechęcam do chodzenia do lekarzy ani robienia standardowych badań.
polakita

przez Viridian 05 gru 2009, 14:42
polakita napisał(a):Cóż, jeśli fakty was nie przekonują to cóż jeszcze mogłoby. Moje wyzdrowienie jest dla mnie faktem. Oczywiście można je uznać za zbieg okoliczności, akurat wyzdrowiałam jak brałam Joalis, co za dziwny zbieg okoliczności!

Dlaczego dziwny? Na tym właśnie polega efekt placebo. Pacjent zauważa poprawę mimo, że tak naprawdę wcale nie dostaje leku, a jedynie np. pastylkę ze skrobii.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Placebo

Amy Lee napisał(a):Widzisz, nie znasz takiego fajnego urządzenia i musisz jak głupia badać przeciwciała i robić jakieś posiewy ;)

A tak na serio teraz - jest dużo roślin, które mają doskonały wpływ na organizm. W szamanów amazońskich też wierzę.

No głupia jestem, przyłożyłabym dwa kabelki, wcisnęła przycisk i już.

A herbatki ziołowe wprost uwielbiam. :smile:

przez MARIAN1967 05 gru 2009, 18:44
Polakita ,napisałaś w innym temacie że pozostało Ci jeszcze pięć % .
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez polakita 06 gru 2009, 14:53
MARIAN1967 napisał(a):Polakita ,napisałaś w innym temacie że pozostało Ci jeszcze pięć % .

chodzi ci o to że czuję się 90% lepiej, a nie 100% lepiej? tak, tak właśnie jest. Widocznie moje placebo tak działa :mrgreen: Nie mam już ataków ale są - rzadkie - momenty kiedy czuję się gorzej, jest to jednak nieporównywalne z tym co było przedtem. Nawet jeśli jest to efekt placebo, to jest to bardzo dobre placebo, bo inne preparaty tak nie działały ;)
polakita

przez agusiaww 06 gru 2009, 19:21
Po glebokich atakach nerwicy jest tak ze pozniej sie one zmniejszaja, lub calkowicie zanikaja, skoor nie czujesz sie w 100% dobrze po tych preparatach to mozna mniemac ze to przeszlo Ci samoistnie nie dzieki tym preparatom, co dla mnie jest rownoznaczne z nie wyleczniem sie :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez polakita 07 gru 2009, 01:06
Nie rozumiem czemu każdemu z was zależy na tym żeby udowodnić że to nie działa, po prostu przedstawiam metodę wspomagającą która na mnie dobrze zadziałała, w 90% czuję się lepiej po tym. Nie mam więcej do powiedzenia w tym temacie, niech każdy sobie myśli co chce. Myślałam że każdemu z was zależy na tym żeby się wyleczyć, albo żeby wspomóc swoje leczenie. Ale widocznie każdemu zależy bardziej na udowodnieniu "swojej racji".
polakita

przez Majster 07 gru 2009, 06:59
Nic podobnego, w zyciu!
Wszyscy na bank ciesza sie z Twojego wyleczenia (niewazne czy to byl efekt placebo, autosugestia czy przypadek - innej mozliwosci raczej nie ma). Chodzi o potencjalnych innych pacjentow ktorzy zasugerowani Twoim "sukcesem" mogliby siegnac po takie metody - im na 90% nie pomoze. Pozdrawiam, i zycze na zawsze juz takiej wspanialej samooceny i wiary w siebie, to takie wazne ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez agusiaww 07 gru 2009, 08:02
Ja takze sie ciesze ze Ci lepiej, ale jak sama piszesz ze Ci nie minelo calkowicie to znaczy ze sie nie wyleczylas a jedynie zmniejszyly Ci sie objawy i cokolwiek bys nie wziela w tym momencie to by Ci bylo lepiej. Takie jest moje zdanie, jak chcesz wierzyc ze juz sie na zawsze wyleczylas dzieki tym preparatom nie ma sprawy, jednak jak nie to nerwica i tak wroci, czego Ci nie zycze :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez polakita 07 gru 2009, 10:55
Majster napisał(a):Chodzi o potencjalnych innych pacjentow ktorzy zasugerowani Twoim "sukcesem" mogliby siegnac po takie metody - im na 90% nie pomoze.

napisałam dość jasno że nie mam pojęcia czy to tak samo zadziała na inną osobę, a ja nic nikomu obiecać nie mogę - i nie ma innej możliwości żeby to sprawdzić jak samemu spróbować. Ja wolałam najpierw spróbować wszelkich alternatyw, niż truć się prochami. Zresztą to właśnie po prochach nerwica często wraca.

Wątek pozostawiam dla osób zainteresowanych alternatywnymi metodami leczenia, a fanów farmakoterapii zapraszam do działu "leki".
polakita

przez narthex 07 gru 2009, 21:14
agusiaww, bo leki tlumia objawy tylko skuteczniej niz ziola, w koncu to silna chemia ale to sa wciaz objawy ;)

Jesli leczysz sie od 10 lat to wciaz mylisz objawy z przyczynami. Organizm nie potrzebuje lekow czy ziol do funkcjonowania ale potrzebuje pewnych mineralow KONIECZNYCH do zycia ktorych niedobor wywoluje takie a nie inne objawy. Moze ci sie wydac smieszne ze jakis tam magnez czy omega3 moze pomoc na nerwice czy depresje przeciez koncerny farmaceutyczne wydaja miliony na badanie nowych lekow wiec po co to robia jesli proste rzeczy sa pomocne? To niestety bledne myslenie bo zyski znacznie przewyzszaja koszta o to wlasnie chodzi, moze to nie jest odkrywcze ale o pieniadze ;)
Takie moje zdanie.
Ale ty pewnie dalej myslisz ze twoje objawy biora sie z glowy albo ze zlej chemii mozgu czyli wlasciwie niewiadomo skad ;)
Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.
Arthur Schopenhauer

przez MARIAN1967 07 gru 2009, 21:53
Po pierwsze nie wierzę w cudowne lekarstwa ,jak to często pokazują w reklamach.Po drugie,człowiek po to ma wątrobę aby ona usuwała toksyny.Po trzecie czternaście lat żyję bez lekarstw na nerwicę i dobrze sobie z nią radzę.Po czwarte moje zawroty głowy zależą od prawidłowego krążenia krwi i stąd powstały moje problemy.Dlatego też pojawił się u mnie ucisk głowy [obecnie, od lipca już nie występuje,zero absolutne ].Ucisk był reakcją na problemy związane z krążeniem, które będę miał do końca życia,bo nikt nie jest wiecznie młody.Na szczęście można usprawnić krążenie [np. Memobil ,mi pomaga ] i dalej spokojnie żyć, pracować ,cieszyć się życiem.Nerwica nie lubi szczęśliwych ludzi.

Sortuj wg