żelazo-dopamina

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: żelazo-dopamina

przez -asia- 06 wrz 2010, 19:31
Oświadczam wszem i wobec, że to naprawdę działa!!!! :D :yeah: Po wzięciu trzech dużych opakowań spiruliny moje wyniki żelaza i ferrytyny się poprawiły, żelazo 98, ferrytyna 34! (a była 15). U zdrowych ludzi wynosi ona średnio 50, ale wyniki są lepsze, więc będę łykać dalej. :D
-asia-

przez soulfly89 13 wrz 2010, 11:13
To świetnie, że się poprawiło! :)

A ja właśnie zapisałam się to tej poradni hematologicznej z NFZ i mam wizytę na - uwaga - grudzień! Śmiechu warte.
Cóż, do tego czasu pozostaje mi objadać się wszystkim co ma żelazo. I burak w kapsułkach :D

przez -asia- 14 wrz 2010, 07:21
soulfly89 napisał(a):To świetnie, że się poprawiło! :)

A ja właśnie zapisałam się to tej poradni hematologicznej z NFZ i mam wizytę na - uwaga - grudzień! Śmiechu warte.
Cóż, do tego czasu pozostaje mi objadać się wszystkim co ma żelazo. I burak w kapsułkach :D

No też się cieszę, i to bardzo. :D

Na grudzień? :( Echhh... No to w takim razie do tego czasu zjadaj jak najwięcej żelaza w produktach... Trzymaj się ciepło!
-asia-

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez soulfly89 16 wrz 2010, 13:28
Do grudnia mam nadzieję, że już nie będę anemiczką.

A dla wszystkich, którzy nie przepadają za burakami mam przepis na sałatkę:
2-3 gotowane buraki, 1-2 jabłka, ogórek kiszony, oliwa z pestek winogron, cukier/miód, sól, pieprz, cynamon, rodzynki + jakieś inne dodatki jak ktoś lubi :)

Właśnie to jem :D I jabłka i buraczki mają dużo żelaza :)

Sortuj wg