EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez TAO 21 cze 2013, 20:13
abraxas,

Nie, nie mam nic złego na myśli.
Wręcz przeciwnie, dużo się dzięki Tobie o sobie dowiedziałem :D
Za to Ci dziękuję. :uklon:
dlaczego nie każdemu można polecać zabieranie się do samodzielnych ustawień.

Ależ oczywiście, masz rację niczego nie szukam bo znalazłem. J.O.THX. ;)
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez rdzaa 23 cze 2013, 20:48
uwazam, ze kazdy, absolutnie kazdy moze sobie sam poradzic ze swoimi problemami, nie jest konieczny trener. Tylko potrzeba bardzo duzego samozaparcia, wytrwalosci, silnej woli. Dlatego argumenty ze chodzi o wyciaganie pieniedzy sa bezzasadne. Przeciez wiekszosc tej metody jest dostepna w postaci darmowych filmikow, ebookow itp. Jak ktos nie ma pieniedzy to moze kombinowac i tez sie da.

Jednym z bardziej spektakularnych moich osiagniec przy uzyciu tej metody bylo pokonanie leku przez byciem wsrod ludzi. Dzialo sie to niedawno podczas cyklu szkolen. Opukalam co trzeba i ku mojemu zdumieniu od tamtej pory nie mam juz problemow by sie odzywac na temat jak jest kilkoro osob w pomieszczeniiu - wczesniej bylam praktycznie zdana na rozmowy w 4 oczy.

Dzielmy sie swoimi sukcesami :) Ciesze sie, ze trafilam na ten watek wlasnie na tym forum, gdzie jestem dosyc szczera. W tym tygodniu mam kryzys, bo pojawila sie mozliwosc robienia zawodowo tego, co chce, ale juz dawno przestalam wierzyc ze moge robic to co chce.. Reakcja byla taka ze bardzo nasilily mi sie leki i zjechala samoocena. Ale popracuje nad tym i jak cos ruszy to dam znac.

Zanim sie zjezycie i zjedziecie te metode dajcie sami sobie szanse, czasami warto

przez TAO 23 cze 2013, 23:27
rdzaa,

I o tym tu wiele pisałem. Brawo :brawo:
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg