EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Wyznanie Od Serca - O Nerwicy

przez dumps 05 mar 2013, 11:25
Witam. Jestem tu nowa, aczkolwiek bardzo się cieszę, że ktoś taki jak Ty, kto chce pomóc ludziom. Codziennie zastanawiam się co mam dalej zrobić ze swoim życiem;/ Już nie daje sobie rady z zaburzeniami, nerwicom, depresjom. Potrzebuje sobie pomóc, ale nie wiem jak mam to zrobić. Chciałabym móc żyć jak każdy inny, normalny człowiek bez takich problemów. Który ze spokojem podchodzi do sytuacji typu ; odwiedziny u znajomych, pójście do szkoły, wyjście z przyjaciółmi czy pójście do lekarza. Dla mnie takie sytuacje są bardzo trudne i nie wiem jak sobie radzić, to mnie już przerasta... Mam tak wiele pytań i jeżeli to było by możliwe chciałabym je zadać. Ale nie wiem czy tutaj czy gdzieś indziej ? Tak samo jak kolega wyżej mam pytanie, czy można prosić o jakiś numer gg, lub coś takiego ?
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez patibell 05 mar 2013, 13:31
Dzięki , że jesteś z nami i chcesz nam pomóc . Chcę wreszcie oddychać pełną piersią pozbawioną lęków . Pozdrawiam :)
Zjednoczone Stany Lękowe

przez zmienny 05 mar 2013, 14:23
Witam, przeczytalem, ale nie bardzo rozumiem jednego fragmentu:

"Specjalistami byli Ci, którzy nieśli za sobą ogromny bagaż doświadczeń a każde swoje słowo podpierali przykładami ze swojego życia".

czyli o jakich ludzi chodzi?
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KonradGorak 05 mar 2013, 15:08
element napisał(a):Fajnie ze pojawil sie na tym forum ktos taki jak Ty ;) ja tez jestem na drodze wychodzenia ze szponow nerwicy ;) i chetnie czytam to co piszesz ale boli mnie to ze tak malo osob przeczytalo ten watek i sie wypowiada tutaj.... Niektorzy nawet nie chca czytac takich informacji bo lepiej im marudzic na forum jak to im zle i dolowac sie nad soba cale zycie.... a wystarczy spiac dupsko ;) Witam Cie czy posiadasz jakies gg czy cos w tym stylu? Chcialbym dowiedziec sie od Ciebie kilku rzeczy;)

-- 05 mar 2013, 11:02 --

36 wyswietlen jeden komentarz;) to samo mowi za siebie;D

Niestety na ilość wyświetleń nie mamy wpływu :smile: To prawda, że wiele osób woli marudzić ale nikt tak naprawdę nie nauczył ludzi postępowania inaczej. Dlaczego mają nie marudzić skoro jedyna pomoc jaką dostają np. w ramach opieki państwowej to chemia i specjaliści, z których większość uważa że po skończeniu studiów nie muszą się już kształcić dalej. To smutne, ponieważ my wszyscy już dawno mogliśmy na tym skorzystać. Gdyby tylko Ci specjaliści odważyli się kształcić w różnych kierunkach, wyjeżdżać na zagraniczne szkolenia. To należało zmienić. Ja sam potrzebowałem wielu lat, żeby w ogóle móc przekazywać tą wiedzę dalej - w Polsce nie było warunków do rozwoju w tym kierunku ponieważ środowisko psychologiczne w kraju jest przestarzałe. Metody praktyki, rodzaje terapii są również bardzo nie na czasie. Nie chcę tu niczego krytykować, ponieważ szanuję każdego specjalistę, ale taka jest niestety smutna prawda.

Nie powinniśmy jednak obwiniać siebie za brak motywacji, za marudzenie i narzekanie, ponieważ nie zostało nam zaoferowane zbyt wiele zamiast tego wszystkiego. Oczywiście pozbycie się nerwicy kosztuje trochę wyrzeczeń ale nie jest to tak trudne jak panuje powszechna opinia o tym. W obecnym systemie jest trochę za dużo gadania, za mało działania - za dużo rozmów o emocjach, za mało nauki jak usuwać niechciane emocje. To takie błędne koło - ale naprawdę można się z niego uwolnić.

Podaję Wam swój numer gadu-gadu: 46577696

Od razu zaznaczę, że nie zawszę jestem dostępny, pomimo tego, że laptop jest ze mną wszędzie - niezależnie od tego czy prowadzę sesje, spotkania, warsztaty czy wykłady. Zawsze jednak będę mógł odpisać później i na pewno nie zostawię nikogo bez odpowiedzi.

Stwórzmy podobny temat w dziale o nerwicy lękowej lub krokach do wolności - może wtedy więcej osób będzie mogło się zaangażować w rozmowę. :smile:

-- 05 mar 2013, 13:13 --

zmienny napisał(a):Witam, przeczytalem, ale nie bardzo rozumiem jednego fragmentu:

"Specjalistami byli Ci, którzy nieśli za sobą ogromny bagaż doświadczeń a każde swoje słowo podpierali przykładami ze swojego życia".

czyli o jakich ludzi chodzi?

Witaj,

Miałem na myśli różnych terapeutów, ludzi zajmujących się tą tematyką profesjonalnie, rozsianych po różnych zakątkach świata. Mówię o tych, którzy swą pracę podpierają własnym doświadczeniem, przeszli to co my wszyscy, są w stanie zrozumieć każde nasze słowo i doskonale wiedzieć co to znaczy. To nie jest żadna określona grupa. Tak naprawdę każdy pracuje różniącymi się od siebie systemami ale to co mnie przykuło do nich to po prostu ich skuteczność, doświadczenie i prostota w przekazywaniu tych informacji. To ich zacząłem modelować, studiowałem to co uznałem za najistotniejsze, to co skuteczne a zarazem proste w nauce.

-- 14 mar 2013, 13:31 --

Witajcie,

Krótki update na temat tego jakie działania podjęliśmy, żebyście wypróbowali na sobie działanie tego co działa. W ciągu kilku dni udostępnię tutaj plik do ściągnięcia w formie pdf. a potem kilka filmów instruktazowych. Na pewno przydadzą się Wam takie FREE materiały, bo z tego co widzę nikt nie udostępnia tego rodzaju informacji w internecie bez pobierania opłat. W takim razie chcę żebyście byli pierwsi i sami na sobie wypróbowali mój system - za free, bez zobowiązan. Jedyne o co poprosze to podzielcie się opiniami o swoich efektach. :)

Pozdrawiam Was ciepło,
Konrad Gorak
Podróżnik, Trener, Terapeuta, Tata,
Dawacz, Słuchacz, Mąż, Człowiek, Psycholog,
Odkrywca, Poszukiwacz, Rewolucjonista

Trener Sukcesu i Inteligencji Emocjonalnej
www.sukcescoach.pl

Wyleczyłam się EFT i polecam innym

przez piotrr287 12 mar 2013, 13:02
Dlaczego ten temat umarł? Nikt tego nie stosuje?

EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności

przez piotrr287 12 mar 2013, 13:04
Zastanawiam się, czemu ten temat się urwał? Nikt już nie stosuje tej metody?

przez dawid.zareba 13 mar 2013, 01:06
piotrr287, Ja wciąż stosuję :) chętnie odpowiem na pytania.

przez piotrr287 17 mar 2013, 01:28
dawid.zareba, A to ciekawe.. czytałem Twoje posty, nawet kiedys strone internetowa. ale teraz jest tam coś innego..
Ok.
Pierwsze pytanie: Dlaczego ta metoda jest tak mało popularna ( stosunkowo oczywiście ) . temat EFT praktycznie umarł.
I drugie ( póki co ;) : jesteś wciąż trenerem tej metody ?

przez zmienny 17 mar 2013, 10:01
Dlaczego ten temat umarł? Nikt tego nie stosuje?

gdyby pukanie sie po raczkach mialo dzialac to temat by nie umarl.
zmienny

przez skolatany 25 mar 2013, 17:38
Macie jakąś stronę internetową gdzie mógłbym przeczytać o tym wszystkim? Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej, możliwe, że nawet skorzystać z pomocy. A poszukuję właśnie kogoś kto ma w tej materii doświadczenie.

przez napoleon 26 mar 2013, 01:32
to chyba ta strona: http://www.stress-expert.com/#!po-polsku/c1m82
KonradGorak podał ją w innym temacie.
też jestem zainteresowany tą metodą.

przez Anexxis 27 mar 2013, 04:22
KonradGorak, Dziekuje, dodajesz otuchy.
Moja Siło Wyższa, użycz mi Pogody Ducha,
Abym godziła się z tym, czego nie mogę zmienić.
Odwagi, abym zmieniała to, co mogę zmienić.
I madrości, abym odróżniała jedno od drugiego...

przez paulita 27 mar 2013, 09:06
Witam przeczytałam i jestem wdzięczna Bogu,że tu jesteś. Chcę z Tobą współpracować,może Ty będziesz mógł mi pomóc w dążeniu do lepszego jutra :)
„Bóg nigdy nie daje duszy większego ciężaru niż jest ona w stanie unieść".

przez KonradGorak 28 mar 2013, 16:18
napoleon napisał(a):to chyba ta strona: http://www.stress-expert.com/#!po-polsku/c1m82
KonradGorak podał ją w innym temacie.
też jestem zainteresowany tą metodą.

Dokładnie to jest adres pod którym można przeczytać więcej.

Kilka osób skontaktowało się ze mną w sprawie konsultacji które prowadzę dla osób które chcą się dowiedzieć więcej i otrzymać próbkę takiej sesji na sobie. Korzystajcie z tego - jest to kompletnie za free :)

Zastanawiałem się też w jakiej formie chcielibyście dostać materiały dla siebie. W formie pisanej, audio czy video? Piszcie do mnie na mój adres email jeśli wybraliście jeśli macie określone preferencje co do materiałów. Ostatnią rzeczą jaką chcę to zanudzanie Was stosem materiałów pisanych. Więc czekam na jakieś sugestie. A może umieścić plik do ściągnięcia po prostu na swojej stronie skąd będzie Wam go łatwo ściągnąć?

Czekam na Wasze propozycje no i przede wszystkim pytania. :papa:
Konrad Gorak
Podróżnik, Trener, Terapeuta, Tata,
Dawacz, Słuchacz, Mąż, Człowiek, Psycholog,
Odkrywca, Poszukiwacz, Rewolucjonista

Trener Sukcesu i Inteligencji Emocjonalnej
www.sukcescoach.pl

Sortuj wg