EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności

przez purplepeople 10 sie 2010, 12:39
dawid.zareba napisał(a):
Chupacabra napisał(a):
@purplepeople - próbowałaś opukać lęk prze opukiwaniem? :)

w sumie to nie :) ale to całkiem logiczne. jakiś czas temu odpukiwałam natrętne myśli dotyczące chęci zabijania bliskich.. no i już ich nie mam :P zniknęły zanim zaczęłam brać leki.

przez Sorrow 10 sie 2010, 13:05
Jest tu podejrzanie dużo ludzi z małą ilością postów.

przez dawid.zareba 10 sie 2010, 13:15
Aby to zmienić, możesz sam wypróbować metodę i opisać jakie efekty uzyskałeś :)
pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adwentystka 28 wrz 2010, 14:25
chcialam odświezyc ten wątek.od dziś zaczynam z Dawidem treningi,bedę pisac o efektach.na dzien dzisiejszy czuję tak potworne napięcie mięśni pleców i szyi że nie mogę funkcjonowac,mam nerwicę i epizody depresyjne.chodze na psychoterapie i nic,zobaczymy co bedzie po treningach

Re: Wyleczyłam się EFT i polecam innym

przez Adwentystka 28 wrz 2010, 14:50
chcę obwieścic wszem i wobec że za chwilę mam pierwszy trening z Dawidem.będę relacjonowac na bieżąco.cierpię z powodu nerwicy i od 3 lat nieustającego napięcia mięsni plecow i szyi.zobaczymy?

przez Rad 06 paź 2010, 09:25
czekamy na pierwsze efekty :smile:
Rad

przez Adwentystka 16 paź 2010, 16:26
no cóz narazie nie widzę efektow :why:

przez zaqzax 21 paź 2010, 22:22
Adwentystka napisał(a):no cóz narazie nie widzę efektow :why:

oto pierwsze efekty.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez pronto 23 paź 2010, 18:33
Tak,też jestem ciekaw efektów.W moim przypadku eft zadziałało, na napady paniki.Od roku ich nie mam. :D

przez dawid.zareba 23 paź 2010, 19:34
pronto napisał(a):Tak,też jestem ciekaw efektów.W moim przypadku eft zadziałało, na napady paniki.Od roku ich nie mam. :D

A jak długo ci zajęło pozbycie się ataków paniki? Sam pracowałeś, czy z kimś?

przez pronto 25 paź 2010, 18:16
Witam,sam pracowałem.Opukiwałem się tylko w czasie ataku i atak się skracał.Po około miesiącu żaden atak się nie powtórzył i tak do dzisiaj.Dla mnie rewelacja,pozostały mi jeszcze epizody depresji.Chcę powiedzieć,że z nerwicą walczę od wielu lat i brakuje mi konsekwencji w opukiwaniu,bo inaczej byłoby po wszystkim.Pozdrawiam :D

przez agi114 25 paź 2010, 18:27
dawid.zareba napisał(a): Również na polskim rynku istnieje kilka podręczników, organizowane są warsztaty i kursy dla tych którzy osobiście chcą poznać EFT.

poproszę jakieś tytuły podręczników.

przez dawid.zareba 25 paź 2010, 18:55
pronto napisał(a):Witam,sam pracowałem.Opukiwałem się tylko w czasie ataku i atak się skracał.Po około miesiącu żaden atak się nie powtórzył i tak do dzisiaj.Dla mnie rewelacja,pozostały mi jeszcze epizody depresji.Chcę powiedzieć,że z nerwicą walczę od wielu lat i brakuje mi konsekwencji w opukiwaniu,bo inaczej byłoby po wszystkim.Pozdrawiam :D

Cierpliwość jest bardzo istotna, sporo ludzi się zniechęca początkowym brakiem zauważalnych rezultatów. Czasami trzeba na nie poczekać 1-2 miesiące. Jednym będzie łatwiej pracować codziennie przez 15 minut a innym 2 godziny raz w tygodniu - kwestia indywidualnych upodobań. Dobrą sztuczką motywacyjną jest np. nagradzanie się za przepracowanie określonej ilości czasu.

agi114 napisał(a):poproszę jakieś tytuły podręczników.

Proszę bardzo, tutaj można je znaleźć: Ebooki i książki

przez zaqzax 27 paź 2010, 00:48
El Chupacabra napisał(a):Puknijcie sie lepiej w leb. Nie ma cudownych, alternatywnych terapii. Swojego czasu wywalilem kupe kasy (stac mnie na to) na:

- akupunkture,
- roznych bioenergoterapeutow,
- holistow (krople Bacha etc),
- psychoterapeutow reprezentujacych niszowe nurty psychoterapii,
- wrozke,
- specjalistke od zwiazkow astralnych (moja ulubiona - 100 zl/h),
- egzorcyzm,
- sesje medytacyjne,
- sesje hipnotyczne,

Zrobmy eksperyment ! Umawiam sie odrazu, place jesli odczuje trwala poprawe i tylko wtedy. Nie ma efektu, nie ma kasy.

Wielkie dzięki za wymienienie sposobów z których skorzystałeś, bo ja już chciałem marnować kasę na hipnoze, egzorcyzmy, medytacje itd. bym tylko doszedł do tego samego wniosku co ty, ale dobrze że próbowałeś i dałeś przykład innym.

hehe, WŁAŚNIE! na tym polega ich oszustwo, że oni zawsze kasę biorą i tak sprytnie manipulują człowiekiem, że niby innym pomaga a nam akurat nie był w stanie i bardzo mu przykro - ale kasy nie odda, na tym polega właśnie wyciąganie kasy,
niektórym może to odrobinę pomóc poprzez sugestię (ale ludzie zdrowi sa na to podatni), czesto ludzie którzy nie są ciezko chorzy - bo samo to ze uczeszczaja na takie rytuały jest dla nich czymś takim że robią coś dla siebie i wzmacnia to ich.

[Dodane po edycji:]

pronto napisał(a):Tak,też jestem ciekaw efektów.W moim przypadku eft zadziałało, na napady paniki.Od roku ich nie mam. :D

Pronto widze ze ładną kryptoreklame siejesz, masz małą ilość postów którą sobie sztucznie nabiłeś poprzez pisanie pierdół w różnych tematach, śmieszy mnie to co piszesz, wypier. stąd. Dawid Zareba również, frajerów szukajcie sobie gdzie indziej, ale tu takich nie znajdziecie. jeśli wasza technika to prawda to dajcie darmowe sesje i jak będą chociaż minimalne efekty to zacznę wam płacić i zwrócę kasę za poprzednie sesje czy spotkania albo za cokolwiek tam chcecie.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Sortuj wg