EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Wyleczyłam się EFT i polecam innym

przez kasia000 27 kwi 2009, 12:20
hehehehe dobry zart
kasia000

EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności

przez Akowalska.eft 12 wrz 2009, 10:03
Witam wszystkich :)
Trafiłam na post o EFT umieszczony na Waszym forum wprawdzie już jakiś czas temu, ale treści w nim zawarte akurat są na topie. Ponieważ tak się składa, że jestem trenerem EFT pozwalam sobie udzielić kilka dodatkowych informacji o tej metodzie, która na szczęście pojawiła się już w Polsce i coraz prężniej się rozwija.
Są już strony www poświęcone tej metodzie np. www.eft-tapping.pl oraz otwierają się powoli fora (z wymienionej strony można wejść na nowo założone forum EFT), na których można otrzymać odpowiedź na pytania odnośnie EFT i podzielić się swoimi doświadczeniami czy wątpliwościami.
EFT jest rzeczywiście bardzo skuteczną i pomocną metodą w pozbywaniu się wielu obciążeń emocjonalnych (PTSD, rozmaitych fobii, stanów depresyjnych, itp. ) , które zabierają nam radość życia i powodują wiele problemów nawet w prostym radzeniu sobie z dniem codziennym.
Na dokładkę jest to metoda bardzo prosta w zastosowaniu i może jej się nauczyć każdy człowiek.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do bliższego zapoznania się z EFT..

przez namiestnik 23 wrz 2009, 20:44
Pomożesz za free? Bo widzisz - te problemy powodują brak pracy i...

[Dodane po edycji:]

No i nie przedstawiłeś się. A wypadałoby zanim coś się napisze na forum. Napisz coś więcej o swoich problemach. Bo tak to wygląda hmmmm no sam się domyśl...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 26 wrz 2009, 20:39
Spam, usunąłem. Thx za raport.
Przyjaciel forum

przez dawid.zareba 28 paź 2009, 16:35
Witam

Jestem trenerem Metody EFT i chętnie odpowiem na każde pytanie.

Pozdrawiam

przez namiestnik 29 paź 2009, 13:10
Więc może opisz tu na czym ta metoda polega - dla kogo może być skuteczna, dla kogo lepsze są inne. Jak wyglądają przykładowe spotkania.

przez dawid.zareba 07 lis 2009, 16:31
Więc co mam napisać aby mój post nie był uznany za spam? nie stooswać żadnych linków?

przez andy85 07 lis 2009, 20:51
Przeczytałem wątek i mogę zaświadczyć, że EFT jest skuteczne. U mnie zadziałało pewnie jako jeden z kilku elementów, bo byłem poddany hipnozie i technikom NLP, które przyniosły mi natychmiastową ulgę. Dostałem też zalecenia i dokładne szkolenie EFT i jak to stosować i kiedy. Jeśli tylko pojawia się lęk albo dawne zachowania, stosuję EFT i techniki, których się nauczyłem. I jest o.k.

[Dodane po edycji:]

Linki do EFT

http://www.tapping.com/

http://123eft.com/

Stosuję, więc na pytania odpowiem, jeśli będę w stanie :)

Re: EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności

przez Rev 15 lis 2009, 18:00
Jak zwykle ludzie za tym pójdą w poszukiwaniu szybkiego rozwiązania. Niestety...
We'll ride the spiral to the end and may just go where no one's been
Rev

Re:

przez Lilith33 08 gru 2009, 13:39
Pstryk napisał(a):Wszystko super brzmi, wiele się naczytałam i jestem skłonna wypróbować niestety mam drobny problem - mieszkam daaaaaleko od Warszawy.

Możesz wypróbować sesje przez skype:)Jest tak samo skuteczna jak sesja indywidualna:)

Pozdrawiam

przez 1507 15 gru 2009, 22:33
ja myślę że eft jest tak skuteczne jak witamina C podawana nerwicowcom, którym się mówi że to cudowny lek nowej generacji na nerwicę i za 3 dni poczują się lepiej. I czują się lepiej. :D
1507

przez KASICA240 26 sty 2010, 22:56
A ja w to niewierzę żeby jakieś pukanie pomagało ,mnie pomogła jedynie praca nad sobą na którą zostałam nakierowana przez cudowna osobe ,tu macie linka ,moze komus z was tez pomoze
http://www.otostrona.pl/razempokonamynerwic/index.php

przez Pstryk 27 sty 2010, 22:47
nieeee no proszę - ja wierzę tylko w kontakt osobisty poważnie.

Hmmm stukanie czasem jednak pomaga - zależy jak słowo 'stukanie' interpretujesz :lol:
Pstryk

przez narthex 29 sty 2010, 01:04
Przeciez tu nie chodzi o zwykle pukanie tylko o wyczyszczenie meridianow - kanalow energetycznych w ciele od stanu ktorych zalezy tez stan zdrowia :smile:
Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.
Arthur Schopenhauer

Sortuj wg