Jak po kawie...

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Jak po kawie...

przez _asia_ 22 lis 2011, 15:35
Amon_Rah napisał(a):Ja tez polecam Yerba mate

moi znajomi piją, mówią, że daje kopa, ale nie wywołuje trzęsiawy jak kawa. :D
oczywiście jak ze wszystkimi używkami - z umiarem, nie nadużywać, bo co za dużo to nie zdrowo: http://yerbamateinfo.pl/szkodliwosc.html
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Jak po kawie...

przez kornelia_lilia 22 lis 2011, 15:44
_asia_, jednak to nie był żeń- szeń syberyjski, brałam GINSENG firmy KRKA.

A Ty coś bierzesz na pobudzenie?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Jak po kawie...

przez _asia_ 22 lis 2011, 15:46
Kornelia, żeńszeń syberyjski (siberian eleuthero) sprawdziłam na sobie osobiście, zdecydowanie na mnie działał pobudzająco. zamawiałam ze Stanów na stronie www.iherb.com
Obecnie nie biorę nic na pobudzenie, bo... nie muszę. :D

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jak po kawie...

przez kornelia_lilia 22 lis 2011, 15:49
_asia_, aha, czyli Twoim zdaniem jest różnica między tym syberyjskim, a innym.
Szczęściara, że nie musisz nic brać. Ale namęczyłaś się z tym wszystkim :roll: Teraz to już chyba tylko lepiej może być ;)
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Jak po kawie...

przez _asia_ 22 lis 2011, 16:02
kornelia_lilia napisał(a):_asia_, aha, czyli Twoim zdaniem jest różnica między tym syberyjskim, a innym.
Szczęściara, że nie musisz nic brać. Ale namęczyłaś się z tym wszystkim :roll: Teraz to już chyba tylko lepiej może być ;)

różnica jest BARDZO DUŻA pomiędzy jednym a drugim. najsilniej działa nalewka w formule rosyjskiej. ja brałam w kapsułkach ten: http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Siber ... /9097?at=0

-- 22 lis 2011, 15:10 --

w Pl można zamówić np. tu: http://www.magicznyogrod.pl/index.php?o ... Itemid=127
niezmielony, nieprzetworzony, wygląda obiecująco, może sama zamówię, czasem się przydaje jak mam bardzo niskie ciśnienie ;)

Helen Keller

Jak po kawie...

przez Zmęczonyyy 22 lis 2011, 16:51
Yerba smakuje jak wyciąg z petów, a wygląda jak zmielona trawa, to nie może być zdrowe. A efekt orzeźwiający ma dlatego, że człowiek dostaje dreszczy i wywraca mu się w żołądku po tej suszonej trawie. Próbowałem kilku gatunków, wszystkie porażka.
Zmęczonyyy

Jak po kawie...

przez rafka 11 maja 2012, 23:06
hm..kawa. Kawka pobudza ale na chwilę. Później czuję się ''przymulona''.
Zielona jest dobra. Yerba jakoś na mnie nie działa.
Żeń szenia brałam tabletki. Może być.
rafka

Sortuj wg