bioprądy

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

bioprądy

przez nieboszczyk 06 mar 2009, 16:06
mój kolega choruje na cukrzyce.już doszło u niego do początków stopy cukrzycowej.codziennie masuję mu stopy żeby było zachowane w nich krążenie.jego opiekunka z MOPSU też robi masaże swoim podopiecznym.i twierdzi że robi to fachowo.powiedziałem że robię masaże wg mojego własnego wzoru.ona do mnie:bo ja mam bioprądy a ty nie...Buahahahahahahaha.to trzeba mieć jakieś bioprądy żeby masaż był skuteczny?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Re: bioprądy

przez LSDisland 08 mar 2009, 13:21
Bioprądy, proces fizykochemiczny polegający na przepływie wolnych elektronów przez tkankę organiczną. Napięcie uwarunkowane jest istnieniem różnicy potencjałów wnętrza komórki z przestrzenią ją otaczającą. Umożliwiają one przekazywanie impulsów (pobudzenie) z jednych struktur organizmu na drugie.

Kiedyś był taki program co gość ładował prądami butelkę wody przez telewizor :lol: "Ręce które leczą"

Moim zdaniem jedna wielka ściema!
Wolny od leków?

Sortuj wg