aromaterapia

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

aromaterapia

przez nieboszczyk 14 lut 2009, 14:06
czy wąchanie różnorakich olejków eterycznych.mieszanek kwiatowych,kadzidełek ma jakiś wplyw na leczenie nerwic?tego rodzaju hokus-pokus również występuje w uzdrowiskach dla nerwicowców.ale to już jest absurdalne i komiczne-powąchaj-a będziesz zdrowy...interesująca metoda leczenia.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Re: aromaterapia

przez Roman Tyczny 28 lut 2009, 04:20
Poprawia nastrój, jest pomocnicze np. podczas medytacji.Ale żeby leczyło nerwice, to nie ma mowy.Ale warto pomyślec o tym jako dodatek do innych zabiegów.
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

przez LSDisland 08 mar 2009, 13:27
Domowej roboty świeczka aromatherapy. Z wykorzystaniem pomarańczy i goździków. :)
Mnie się tam podoba zapach :)

Obrazek
Wolny od leków?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 26 mar 2009, 15:50
Leczeniem tego nazwać nie można, ale ładne i dobrze kojarzące się zapachy mogą wspaniale poprawić samopoczucie.
Amy Lee

przez Paranoja 21 mar 2010, 21:11
http://www.clarins.pl/index2.php?menu=opis&id=71101

dla Pań :D

Działanie:
Okrywa ciało delikatną egzotyczną nutą.
- Pobudza dobry nastrój
- Witalizuje skórę.
- Nawilża i wygładza skórę.

Korzyści:
Delikatny zapach.
Natychmiast odzyskujesz dobry nastrój (serotonina).
Nie spowoduje reakcji alergicznej na słońcu.

Dla Kogo:
Dla kobiet, które szukają czegoś więcej niż tylko zapachu: zapach zawiera ciepłe nuty, które pobudzają dobry nastrój, relaksują nasze ciało.
Dla kobiet, które chcą pielęgnować swoją skórę.

Metoda aplikacji:
Aplikuj na skórę ciała, kiedy tylko tego zapragniesz, przed lub po opalaniu.

Rodzaj zapachu:
Świeży, egzotyczny.
Zmysłowy, intrygujący.

Produkt One-Shot
Pojemność: 100ml

Obrazek
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 21 mar 2010, 21:55
Paranoja, cos nowego,ciekawego.a czy juz wyprobowalas ten olejek moze,?? :smile:

osobiscie wierzè w aromaterapiè:kadzè w chatce praktycznie caly czas;jak wstanè rano,po przyjsciu z pracy.zimà lubiè zapach cynamonu i pathuli,natomiast wiosnà kadzidla o zapachu skoszonej trawy.Do kàpieli czèsto uzywam olejku rozanego i z kwiatow pomaranczy :D mi to pomaga na poprawè nastroju i tak wogole jest przyjemniej w domu.Jako ze palè papierochy,kadzidla niwelujà zapach nikotyny w jakims stopniu.
wovacuum

przez Paranoja 21 mar 2010, 22:42
wovacuum, nie, nie próbowałam, koleżanka mi podesłała linka bo ma zamiar kupić. Jak znam życie to pewnie mnie na to nie stać, ale może kogoś będzie stać, kupi i podzieli się wrażeniami.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 21 mar 2010, 22:47
Paranoja, ja kupujè takie tanie w aptekach w Polsce.tu sà okropnie drogie te olejki.natomiast tanie sà kadzidla wièc korzystam :smile:
wovacuum

Sortuj wg