Sédatif PC - pomaga?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Sédatif PC - pomaga?

przez salvorin 11 mar 2013, 18:05
W każdym razie przez pierwsze kilka dni stosowania Sedatif mi pomagał, ale trudno mi ocenić na 100% czy to był efekt placebo czy nie. Cudownego uzdrowienia jednak nie doznałem:)
Ale nerwica to nie rak, w przypadku którego urojone poczucie zdrowienia skończyłoby się mimo wszystko pogorszeniem zdrowia i śmiercią. Jak dla mnie w przypadku nerwicy efekt placebo = zdrowienie (przynajmniej tymczasowe).

Sédatif PC - pomaga?

przez Lord Kapucyn 11 mar 2013, 18:09
Tylko płacić 20zł za efekt placebo? Równie dobrze możesz poprosić mamę/żonę/sąsiadkę, żeby w pewnym momencie- nie będziesz wiedział kiedy- podmieniła Ci psychotropy na witaminę C- będziesz miał placebo za darmo.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sédatif PC - pomaga?

przez salvorin 12 mar 2013, 00:27
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał coś podobnego... Wiele razy sobie myślałem, że fajnie by było jakby np psychiatra dał mi jakieś tabletki z cukrem twierdząc, że to jakiś super nowy lek. Niestety etyka lekarska by tego nie pochwaliła a poza tym musiałbym go o to poprosić a wtedy bym wiedział, że to ściema i nie podziałało by:)

Mogę płacić i 100 zł byle żeby działało. Nie obchodzi mnie, czy bym czuł się dobrze po lekach konwencjonalnych czy homeopatycznych, czy po psychoterapii, czy po szamańskich obrzędach:) Niestety tak do końca i na dłuższą metę póki co nic na mnie nie działa. U szamana jeszcze nie byłem jakby co;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg