Omega-3, witaminy, minerały

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Omega-3, witaminy, minerały

przez Amonre 17 wrz 2009, 14:16
Bez dwóch zdań idę do apteki i kupie se omega -3. Moze lepiej sie poczuję - moze stanie się cud - i szybciej zaczne się czuć jak dawniej- trzymajcie za mnie kciuki. Nie wiem dlaczego ale cały czas czuje w tym dobry zabieg marketingowy - tworzenie czegoś nowego, nowej potrzebny konsumenckiej. Ale ze mnie złośliwy drań. Mózg dostanie co potrzbuje i po pewnym czasie - jak ja nie lubię upływu czasu, będę śmiał się- czego i Wam życzę.

przez Anna R. 19 wrz 2009, 13:10
Omega z apteki niewiele mi pomogła. Zdecydowana poprawę odczulam dopiero po naturalnych kwasach tłuszczowych, zawartych w świeżo zmielonym siemieniu lnianym. Są one tam obecne w idealnych proporcjach i organizm znakomicie je przyswaja.

Bardzo ważne jest, żeby ziarna lnu przechowywać w szczelnie zamkniętym, nie przepuszczającym światła pojemniku i mielić bezpośrednio przed spożyciem.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez eovo 22 wrz 2009, 18:54
niacyna nic o tym tu nie było a wygląda bardzo ciekawie

http://www.youtube.com/watch?v=g0MsRe5s ... re=related

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1507 22 wrz 2009, 21:23
nadmiar niacyny też jest niewskazany podobnie jak niedobór hmmm
1507

przez Redmina 25 wrz 2009, 16:17
witam :)
Jakiś czas temu u mnie zaczęły sie pojawiać problemy ze zbyt wysokim pulsem, serce mi tak strasznie biło, w nocy się wybudzałam, byłam wybuchowa, ale to zbagatelizowałam i jakiś czas temu się wszystko zaostrzyło, mam straszne skoki ciśnienia, głowe mi rozsadza i czuję jak mi szyja pulsuje..
Czy to nerwica? tak sądzę.. Przeszukałam internet co pomaga na nerwicę, żeby się uchronić od środków psychotropowych, no i znalazłam artykuły o omega 3 i magnezie.
Tak więc jem dziennie 6 łyżem zmielonego siemienia, 300 mg magnezu z wit b6, witaminki z grupy b, wapńz+C, potas z soku pomidorowego jak narazie.
Myślę, nad ziółkami bellergot, lub mieszanką podawaną tu na forum.
Mam nadzieję, że to mi pomoże, chociaż czasami muszę silny lek na uspokojenie wziąść..

przez 1507 26 wrz 2009, 20:04
Redmina, zrób badania najpierw
1507

przez Redmina 26 wrz 2009, 20:32
robiłam podstawowe i wyszły dobre, musze jeszcze chyba prywatnie zrobić T3 i T4

przez 1507 26 wrz 2009, 22:47
miałem to co opisałaś, przeszło po mianserynie i już nie wróciło, miałem czasem jeszcze skoki cisnienia, i zaburzenia rytmu ale popijałem zioła i starałem się nie panikować, i chyba te somatyczne objawy mam zgłowy, czase coś tam gdzieś tam ale stara się to lekceważyć, co do ziół to pij lub zażywaj regularnie , jęli nie jesteś panikarą to cię trochę wyciszą, piszesz o objawach somatycznych, a może masz jakieś problemy?
1507

przez Redmina 27 wrz 2009, 10:46
panikarą nie jestem ;) ale tych problemów jest sporo, ale na szczęście nie mam ataków.
Ale dużo we mnie leku i strachu i to mnie blokuje przed działaniem.. boje sie nawet pracy szukać i co będzie jakbym ją znalazła, czy dam rade.. pełno obaw. I namniejsze niepowodzenia, stresy doprowadzają mnie do palpitacji i strasznych skoków ciśnienia. Boję się że nie dam sobie w życiu rady, jestem samotna i wsparcie raczej mam przez internet tylko, znajomi nie rozumieją mych problemów, albo nie chcą.
Boje się leków psychotropowych, że jak już zacznę brać to sie uzależnię :(

przez 1507 28 wrz 2009, 07:40
znajomi boją się takich problemów zazwyczaj i uważają nas za dziwaków :?
1507

przez Amy Lee 20 lis 2009, 10:45
Hmmm... Ja już wam opowiadałam, że kiedyś spróbowałam wtłoczyć w siebie zieloną herbatę, magnez, tran i banany i na prawdę po paru tygodniach czułam się jakoś - jakby to opisać? Lżej? Pogodniej?. Myślę, że spróbuję jeszcze raz z tymi suplementami, jak odstawię leki.
Amy Lee

przez wovacuum 20 lis 2009, 10:53
Amy Lee, ja caly czas wlewam w siebie zielonà herbatè,tran i obzeram siè mineralami:mi pomaga,odczuwam oooogromnà poprawè.lekow nie biorè ponad dwa miesiàce.
wovacuum

przez Joaśka 21 lis 2009, 08:15
Ja też piję tran, oprócz tego używam oliwy z oliwek i oleju palmowego do potraw. I piję koktajl ze zmielonego siemienia lnianego i pestek dyni, naprawdę pomaga! Pozdrawiam :)
Joaśka

przez EDEK 6 21 lis 2009, 21:19
Joaśka napisał(a):Ja też piję tran, oprócz tego używam oliwy z oliwek i oleju palmowego do potraw. I piję koktajl ze zmielonego siemienia lnianego i pestek dyni, naprawdę pomaga! Pozdrawiam :)

Mam prosbę napisz jak taki koktajl przyrządzasz.

Sortuj wg