Omega-3, witaminy, minerały

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez takitam 06 sty 2008, 21:50
heh ja juz od tej pory wszystko konsultuje z lekarzem :D dobrze ze nie kupilem tej omegi ... a co do ostatniego posta to wszystkiego trzeba sprobowac szczegolnie jak sie nie ma w diecie ryb np to skad sie maja niektore skladniki wziasc ?

przez Jovita 07 sty 2008, 18:18
dżejem napisał(a):Ej! Ale ja Cię nie poprawiałam. Można to napisać na dwa sposoby: tak jak Ty to zrobiłaś i tak jak ja. Więc bez stresu i paniki.

spokojnie ja wcale tak tego nie odebralam ;)

VTEC napisał(a):heh omega 3 na nerwicę i depresję ....

powiedzcie jakim cudem suplement diety żywieniowej ma pomóc na powyższe .. przecież to śmieszne ..

poczytaj o odzywianiu przy depresji i omega 3 to sie dowiesz i bedziesz zdziwiony.

1507 napisał(a):jovita miałaś robione badania eeg i tomograf?

1507 - a nie chodzilo ci o ekg ?
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez 1507 07 sty 2008, 19:11
nie , o EEG głowy
1507

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jovita 07 sty 2008, 20:37
1507 napisał(a):nie , o EEG głowy

acha no dzieki ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez 1507 17 sty 2008, 12:11
czy omega 3 i doxepin może się paprać? zapomniałem lekarza spytać

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:12 pm ]
dżejem napisał(a):
1507 napisał(a):nie , o EEG głowy

EEG, czyli badanie elektroencefalograficzne jest bardzo podobne do EKG. W EKG przypinają Ci elektrody do klatki piersiowej, w EEG zakładają opaskę z elektrodami wokół głowy. Leżysz spokojnie na kozetce około 20-30 minut. Z wynikiem zgłaszasz się do np. neurologa. Musisz go poinformować o zażywanych przez siebie lekach, np. psychotropach, gdyż one wpływają na wynik badania, tzn. dają określony obraz na wykresach. Nic nie boli. Przechodziłam dwukrotnie. I dwukrotnie w trakcie badania zasnęłam. ;) :mrgreen: :mrgreen:

cos wykazało u ciebie to badanie?
1507

przez Moniunia27 29 lut 2008, 13:49
a jaki magnez jest najlepszy bo jest multum do wyboru i roznice cenowe sa bardzo duze potrafi kosztowac 40 zl a drugi 5 zl-czy te drozsze sa lepsze?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:58 pm ]
ja o ta omege 3 musze sie skonsultowac z lekarzem jednak.tez o nim myslam ale bardziej tak dla skory bo mam duze wypryski i nieladna cere a pierwsze slysze ze to na depreche jeszcze by mialo byc to tylko sie cieszyc.we wtorek ide do mojego psychiarty to wam napisze co on mowil o tej omege i kwasie foliowym.

przez takitam 29 lut 2008, 15:03
w niczym nie przeszkadza przynajmniej mi tak powiedzial :) tylko nie jedz np omegi z tabletkami bo to jest tluszcz i troche zachamuje wchlanianie czegos innego a co do magnezu cena nie ma wiekszego znaczenia ... jak przy butach placisz za firme i opakowanie :) zwroc uwage na wieksza dawke i tym sie kieryj aaa i zeby byl razem z witaminka B6 bo sie lepiej wchlania
Nie pójdziesz do przodu, ciągle patrząc w tył, twe marzenia w pył,
obrócą się momentalnie,
by tak nie było, wciąż nadzieją się karmie, wiem że jutro przyjdzie,
rozegrać kolejna partie.

przez Moniunia27 01 mar 2008, 13:24
dziekuje :D ja juz wlasnie dzisiaj kupilam sobie Maglek B6 na niego sie zdecydowalam a z omega sie wstyrzymam jednak do wtorku bo spytam psychiatry mojego.chce tez kupic kwas foliowy bo tez tu ktos wspomial ale o to tez zapytam lekarki-bo w sumie nie wiem czy wszystko jak bede brac znowoz naraz to nieprzedobrze i magnez i folik i omega nie wiem czy tak mozna .lyka ktos to wszystko naraz?

przez xCarmen 01 mar 2008, 13:31
no ja wlasnie lykam na raz omega 3 od niedawna,plus magnez,plus wapno plus caly zestaw witaminowy i te psychotropy. smaczne to ale w sumie efektow nie widze moze poprawila mi sie cera ale jestem agresywna i nie moge znalezc sobie miejsca ... ale przestalam plakac :D a dawniej mialam czeste napady placzu...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez takitam 01 mar 2008, 14:03
MULTISAL
Zincal
mbe(mg+b+e)
VITRUM Calcium + Vit. D3
VITAMINUM B COMPOSITUM
Folik
omega-3
psychotropy
to moj zestaw z tym ze witaminy zaczalem brac od dzisiaj psychotropy juz smigam i gowno daja no chyba ze 2-3 krotna dawka (tak jest z nasennym usypia mnie dopiero 3 krotna dawka ) omege i mg jadlem wczesniej nie spodziewajcie sie jakis zajebistych rezultatow pozdrawiam :) aa i jak jecie vitaminki to starajcie sie trzymac diete bo same tablety za wiele nie dadza mowiac o diecie mam na mysli owoce i warzywa ... nie zalowac sobie one zawsze wychodza na zdrowie :)
obrócą się momentalnie,
rozegrać kolejna partie.

przez Moniunia27 02 mar 2008, 18:31
ja jutro ide po omega 3 i tez mysle zeby kupic sobie tran czy niezaduzo tego bedzie?czy mozna to laczyc omege z tranem?

ile tej omegi dziennie powinno sie brac?bo na opakowaniu pewnie znow podadza zanizona dawke tak jak na magnezie.

przez takitam 02 mar 2008, 21:45
hmm ja lykam 2 kapsy (jedna ma 1000mg ) wiec wychodzi 2000 dziennie ale tak jak tomakin mi napisal ( typek z forum ) podobno jak jesz duzo potraw ktore maja duzo omegi 6 to sie to nie oplaca najlepiej nie spozywac takich rzeczy co to maja ... powtarzam tylko informacje wyczytyane w necie :) watpie zeby duza dawka omegi ci pomogla ale jak bys sprobowala takich "internetowych" zalecen to kto wie... zreszta ja teraz testuja taka witaminowa burze na sobie ... do tego dieta warzywno owocowa ... duzo tego w ciagu dnia jest jakis owocowwarzyw bogatych w witaminy niegotowanych i niebawem siegne "madrze" po ziola z kolei polecam ksiazke poradnik zielarza czy jakos tak Poprzęckiego czy jakos tak:P nie mowieod razu zeby sie nia sugerowac tylko logicznie spojrzec co w niej jest zawarte:)
obrócą się momentalnie,
rozegrać kolejna partie.

przez Moniunia27 03 mar 2008, 10:41
wlasnie przyszlam ze sklepu z omega 3 :D to do roboty zaczynam kuracjie i jeszcze sobie tran kupilam :mrgreen:

mam tylko nadzieje ze omega3 nie tuczy bo juz jestem dosc gruba przez te psychotropy :x

przez takitam 03 mar 2008, 12:40
wez poczytaj troche ... masz internet ... omega 3 raczej przyspiesza chudniecie ale to cwiczyc musisz :/ zreszta co jest twoim problemem ? bo chyba nie waga ? sama omega 3 nic ci nie da zebys sie nie rozczarowala (moje zdanie)
obrócą się momentalnie,
rozegrać kolejna partie.

Sortuj wg