Co sądzicie o bioenergoterapii.

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez depresja24h 28 lis 2014, 16:54
Co do leczenia - zgodnie ze wschodnim podejsciem (np. medycyna chinska), choroby powstaja w wyniku zaburzenia rownowagi energetycznej czlowieka. Zadaniem bioenergoterapii jest wplywanie na energie czlowieka tak aby przywrocic ta rownowage.

A dla mnie to zwykłe pie...nie. Powiedz to małym dzieciom, które rodzą się niepełnosprawne, z wadą serca.... i co takie dziecko winne ?? Ja jeszcze w swoim życiu nie spotkałam osoby co by powiedziała, że to coś dało, oni wiedzą jak wyczyścić portfel

przez Vitalia 28 lis 2014, 17:37
nowhereman,
Co do leczenia - zgodnie ze wschodnim podejsciem (np. medycyna chinska), choroby powstaja w wyniku zaburzenia rownowagi energetycznej czlowieka. Zadaniem bioenergoterapii jest wplywanie na energie czlowieka tak aby przywrocic ta rownowage.

Tylko jakoś nie kojarzę, aby medycyna chińska leczyła za pomocą bioterapii, chyba że się mylę???
Najwyzsza skutecznosc w leczeniu uzyskuje sie przy wspoldzialaniu wielu sposobow - bioenergoterapia, odpowiednia dieta, odpowiednie nastawienie pacjenta, ale takze leki tradycyjne (nie mowie o czystej chemii).

Fakt, w takim układzie bioterapia działa najlepiej, bo jak się komuś poprawi to nie wiadomo , co pomogło, może to może tamto, a może przeszło samo :D :D

przez Lusesita Dolores 29 lis 2014, 17:10
trzeba naprawić pole bo struktura pola jest naruszona, czerwoni np tak mają
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kosmaty 17 sty 2015, 23:57
Bioenergoterapia, trzeba by mieć gwarancje wysokiej moralności i poziomu rozwoju osobnika, który manipuluje siłami i energiami nieznanymi nauce akademickiej.

przez Kletto 19 sty 2015, 08:31
Wierze w skuteczność bioenergoterapii, ale niestety nie spotkałam jeszcze skutecznego bioenergoterapeuty. Możecie polecić kogoś dobrego?

przez Malajna1976 19 sty 2015, 23:05
Kosmaty napisał(a):Bioenergoterapia, trzeba by mieć gwarancje wysokiej moralności i poziomu rozwoju osobnika, który manipuluje siłami i energiami nieznanymi nauce akademickiej.

dokładnie tak.
Generalnie fascynuje mnie ten temat, ale chyba nie do końca jestem w stanie powiedzieć, że wierzę..nie wiem. Mam otwartą głowę na to w każdym razie.
A gdy­by tak mieć oczy dziec­ka, by móc od­kry­wać świat na nowo?

Sortuj wg