Co sądzicie o bioenergoterapii.

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Co sądzicie o bioenergoterapii.

przez uzytkownik 04 sty 2011, 08:50
Od terapii minął już miesiąc i tyle też czasu żyję bez prochów (brałem je 3-4 miesiące). Wcześniej jak przerwałem leczenie z przyczyn zdrowotnych (podejrzenie zespołu serotoninowego) po kilku dniach wracały lęki itp., więc musiałem wracać do leków. Teraz tego problemu nie miałem. Ba, nawet czuję się lepiej, gdyż jak brałem prochy, to popołudnia miałem fatalne(!) - natomiast teraz jest idealnie całą dobę. Jestem w naprawdę dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Przestałem się pocić jak pies. Wcześniej mogłem zmieniać po 2-3 koszulki dziennie. Teraz ani kropli potu na nich nie ma - więc tym bardziej odczuwam ogromną radość z życia! A nadpotliwość, to było coś z czym męczyłem się z 10 lat!! Stało się coś tak niesamowitego, że sam uwierzyć w to nie mogę.
uzytkownik

przez LitrMaślanki 04 sty 2011, 11:51
sebastian86, ja nigdzie nic na temat potwierdzonych uleczeń za pomocą bioenergii nie znalazłem ,a szukałem długo .

uzytkownik, Od jakiego czasu utrzymuje się ta poprawa ? Tzn ile już trwa lepszy stan bez leków ?
LitrMaślanki

przez linka 04 sty 2011, 12:18
Wiesz jak to mówią...każda choroba zwykle po pewnym czasie nawet i bez leczenia ma okres remisji......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez uzytkownik 05 sty 2011, 12:14
Ponad miesiąc.
uzytkownik

przez LitrMaślanki 05 sty 2011, 22:01
uzytkownik, no to ja życzę Ci żeby nie okazała się to poprawa sugestywna ,bo po takiej zazwyczaj wraca problem .
Niestety prawie zawsze silniejszy .
LitrMaślanki

przez trek 06 sty 2011, 21:46
Użytkownik, mógłbyś napisać na priva kto to jest ten bioenergoterapeuta?
trek

przez smokxxx 10 sty 2011, 21:36
Osobiście w to nie wierzę. Pamiętam takiego gościa co był co niedziele na Polsacie rano i energetyzował przez telewizje butelki z woda, która miała uzdrawiać.;/
prawdziwe historie: http://www.whattodo.pl/

przez uzytkownik 10 sty 2011, 22:19
smokxxx napisał(a):Osobiście w to nie wierzę. Pamiętam takiego gościa co był co niedziele na Polsacie rano i energetyzował przez telewizje butelki z woda, która miała uzdrawiać.;/

No nie przesadzajmy z takimi cyrkami...
uzytkownik

przez Ahmall Gammat 13 sty 2011, 19:22
Znajoma moich rodziców relacjonowała kiedyś swoją wizytę z córką u bioenergoterapeuty(ona ok. 55 l,córka ok.30 l):
"No i potem,na koniec wizyty,zaproponował nam jeszcze taki specjalny masaż,który miał nas zabezpieczyć przed rakiem piersi...No to zdjęłyśmy staniki...no i wymasował... :D
Poznacie prawdę,a prawda was wyzwoli.

przez LitrMaślanki 13 sty 2011, 21:52
Ahmall Gammat, ręce które leczą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znałem kogoś ,kto miał zawroty głowy .Bioenergoterapeuta sprzedał mu za ogromne pieniądze magnes neodymowy ...żeby dotykał kilka razy dzienni nim czoło .
Efekt :0 jak dostawał zawrotów i miał w reku magnes ...to odkładał go byle gdzie ,rozwalił masę elektroniki w domu ,w ten sposób .
LitrMaślanki

przez narthex 14 sty 2011, 17:54
nie potrzebuje drogich bioenergoterapeutow, bo sam osiagam ten sam efekt poprzez przykladanie rak, kazdy tak moze
Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.
Arthur Schopenhauer

przez LitrMaślanki 15 sty 2011, 14:04
Nawet się domyślam gdzie sobie ręce przykładasz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak w takim wypadku każdy tak może .
A teraz poważnie ,skoro wierzysz ,ze masz takie zdolności ,to dlaczego nie jesteś najzdrowszym człowiekiem na ziemi ..a przynajmniej na tym forum ? A może jesteś ?
LitrMaślanki

przez nerwicaman 15 sty 2011, 19:59
Ahmall Gammat napisał(a):Znajoma moich rodziców relacjonowała kiedyś swoją wizytę z córką u bioenergoterapeuty(ona ok. 55 l,córka ok.30 l):
"No i potem,na koniec wizyty,zaproponował nam jeszcze taki specjalny masaż,który miał nas zabezpieczyć przed rakiem piersi...No to zdjęłyśmy staniki...no i wymasował... :D

hehe jebany :lol:
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez Ahmall Gammat 15 sty 2011, 20:31
Nie no,ale z tym przykładaniem rąk,jak na przykład pewną bliską mi osobę boli głowa no to prosi mnie żebym trochę pomasował tą głowę.No to biorę i ściskam tak oburącz czoło-potylica,albo skronie. I to podobno pomaga.
O Ku.wa!... A może ja... jestem po prostu...bioenergoterapeutą!!!
Poznacie prawdę,a prawda was wyzwoli.

Sortuj wg