Krople Bacha

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Krople Bacha

przez roccola 27 lut 2006, 12:49
Czy ktoś z was próbował kropli Bacha? A jezeli tak to czy wam cos one pomogły? Ja zażywałam je kiedys akurat zaczęlam sie wyraznieczuc lepiej ale nie wiem czy to efekt kropli bo wtedy stosowałam wiele innych sposobów zeby pozbyc sie nerwicy.

przez LINA 27 lut 2006, 13:22
Witaj roccola.
W maju będzie rok jak stosuję krople dr.Bacha ( a na nerwicę choruję 2 lata). Zaczęłam je brać jak miałam przerwę w braniu leków.
Czy mi pomagają? - myślę,że tak, a w szczególności RESCUE REMEDY- krople pierwszej pomocy.
Krople codzienne stosuję do dziś, a kropli pierwszej pomocy dawno już nie stosowałam ponieważ nie było powodu ( nie miałam ataków) co nie znaczy, że ich nie mam. Biorę jednocześnie leki i kropelki.

Gorąco pozdrawiam.

przez paula 27 lut 2006, 13:24
A gdzie mozna dostac takie kropelki? I jak one działają, czy sa na receptę? Jeśli mozna to prosiłabym o jakieś informacje. :)
cokolwiek tu wymienisz, zdarza sie to wielu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez roccola 27 lut 2006, 13:29

przez paula 27 lut 2006, 13:35
Dzieki! :lol:
cokolwiek tu wymienisz, zdarza sie to wielu!

przez LINA 27 lut 2006, 13:47
Ja skontaktowałam się z panią Wandą Karpińską.
Wystarczy do niej napisać na adres wandakar@e-medica.pl
Oczywiście pierwszy raz należy opisać swoje objawy i porosić o otrzymanie ankiety,dzięki której po jej wypełnieniu Pani Wanda będzie mogła dobrać odpowiednie esencje ( dobierane są dla każdego induwidualnie).
Ja utrzymuje kontakt z Panią Wandą już prawie rok ( piszę o swoich zmianach w chorobie).
Krople nie są na receptę!
Pozdrawiam.

przez roccola 27 lut 2006, 13:59
Tak własnie lepiej zkontaktowac sie z Pania wanda jezeli sie zdecydujesz na krople bo ona doskonale je Ci dobierze samemu nie ma co eksperymentowac bo moze nie pomoc a kasa wydana

przez molka 01 mar 2006, 17:52
Witam!
Jestum tu nowa :oops: i mam pytanie, po pięciu miesiącach brania Seroxatu odstawiłam lek ( w sobotę ) ale źle się czuję. Chcę zacząć terapię ziołową póki nie jestem jeszcze w "tym" gorszym stanie, czy krople Bacha pomagają w leczeniu nerwicy lękowej? lub inna terapia ziołowa? proszę poradźcie mi.... :(
pozdr. mariola

przez LINA 01 mar 2006, 19:09
Witaj Mariolu.
Ja biorę krople dr.Bacha właśnie na nerwicę lękową i powiem szczerze, że pomagają. ( ja biorę do dziś mimo iż biorę leki).
Krople dr. Bacha są w 100% bezpieczne. Mogą je brać dzieci, a nawet kobiety w ciąży.
Zrobisz jak uważasz.
Pozdrawiam

przez molka 02 mar 2006, 11:12
Lina!
Dzięki za odpowiedź, mam teraz przykre objawy odstawienia leku i chyba założę nowy temat z pytaniem : jask sobie radzą inni?

dzięki i pozdrawiam! :lol:

przez Faun 30 maja 2006, 14:00
Wskrzeszam ten wątek, bo ciekaw jestem opinii o tym cudzie natury. Czy komuś to pomogło? Tak z ręką na sercu.
Kosmaty faun za nimfą biegnie jasnoudą,
Z daleka już w jej ciało wgryza się oczyma

I znowu krople Bacha

przez Magda 30 maja 2006, 21:39
Na początku maja zakupiłam sobie krople Bacha Rescue remedy(krople pierwszej pomocy). Budziłam się w nocy z lękiem i niepokojem. Zaczęłam zażywać krople przed snem i jest sukces. Owszem budze się w nocy ale bez lęku. W dzień również czuję się super. Mam dużo energi, chęci życia co ostatnio trudno mi było z siebie wykrzesać. Uważam , że tak zadziałały krople. Musze teraz poszukać sobie innych , żeby moje samopoczucie było jeszcze lepsze :D . Podobno tych pierwszej pomocy nie stosuje sie często. Z pozdrowieniami dla wszystkich niedowiarków Magda.

przez Angelika 11 cze 2006, 21:30
Ja tez zakupilam te kropelki i zazywam je dopiero drugi dzien bez zadnych innych lekow,mysle jednak ze na efekty trzeba jednak jakis czas poczekac-ciekawe ile?A wiec bede je zazywac i czekac na rezultaty.Wierze ,wierze ,wierze ze mi pomoga.
Angelika

przez agapla 11 cze 2006, 23:46
Czy te krople są tez dostepne w aptekach może homeopatycznych?Jezeli ktos coś wie to prosze o odpowiedz pozdro. :lol:

Sortuj wg