Wampiry energetyczne

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: Wampiry energetyczne

przez mikimoka 01 wrz 2010, 01:00
czyli ktos kogo darzymy bardzo pozytywnymi uczuciami (a przynajmniej na poczatku) a co rownie czesto sie zdarza
dla mnie zjawisko' wampiryzmu energetycznego' jest scisle zwiazane z emocjami - osoba tokstyczna/'wampir' zeruje na tych uczuciach niewazne czy sa zle czy dobre

hehe a mi na myśl przyszło,że są także przypadki głupoty ludzkiej, która świetnie potrafi siebie oszukiwać.. :lol:

przez El Chupacabra 03 wrz 2010, 22:30
Roberrrto napisał(a):
brokenwing napisał(a):bede twardo bronil mojego poglądu .
Odczucie utraty energii wynika z niechęci do,lub irytacji osoba .
Po prostu bardzo nas meczy ta osoba i takie zmęczenie psychiczne ,odczuwamy jako utratę energii.

No i właśnie na tym polega zjawisko wampiryzmu energetycznego. Nie wczytywałem się specjalnie w te teorie powyżej, ale ta wydaje się być całkiem trafna.

Mi tez wydaje sie trafna. Tu nie chodzi o jakies czary, tylko odczucia - to ma podloze tylko i wylacznie psychologiczne.

wola człowieka jest jego niebem

przez j.g23 11 gru 2010, 16:25
:angel:
słuchaj tak istnieją wampiry energetyczne 10 lat temu z takim jednym miałam styczność,a teraz drugi raz jak chcesz wiedzieć więcej dzwoń na nr.663366915.Doszczetnie mnie wykończyły obydwie te osoby.pozdrawia j.g :uklon:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez majster69xxx 10 sty 2011, 01:51
Też byłem z taką osobą. Dość, że mnie upokorzyła to jeszcze odbierała chęć do życia. Masakra. Człowiek młody, człowiek naiwny...;/

Wampiry energetyczne

przez Aleks 16 mar 2011, 17:29
Witam serdecznie!

Na imię mi Ola i mam 20 lat.
Od wielu lat interesuje się różnymi zjawiskami paranormalnymi, ezoteryką oraz szeroko pojętym "drugim dnem" rzeczywistości.

Ostatnio, po naprawdę długim goglowaniu wreszcie natrafiłam na forum prawdziwych wampirów. Zgodnie z tym czego się dowiedziałam "tu i tam" jest to ostatnie takie forum na internecie w języku polskim.

Nie jestem pewna czy to jest właściwe miejsce na taką prośbę i z góry przepraszam :( ale jestem już trochę zdesperowana.

Gwoli ścisłości pragnę nadmienić że poprzez "prawdziwe wampiry" nie mam na myśli Draculi ani jakiś mitycznych stworzeń ale tzw HLV (Human Living Vampires)- czyli wampiry energetyczne.

Chodzi mianowicie o społeczność Trydium. Próbowałam się skontaktować z kimkolwiek z nich ale nikt mi nie odpisuje!
Zrozumiałabym i zaakceptowałabym odmowę - ale tutaj po prostu czuje się zignorowana, a bardzo mi zależy by stać się częścią ich społeczności.

I tutaj moja prośba/pytanie:
Czy ktokolwiek z was jest z Trydium? ( trydium.wwt.pl/forum/index.php ) A może znacie kogoś kto ma kontakt? Bo widzę że forum jest aktywne i użytkownicy się logują ale nikt mi nie odpisuje.

Przepraszam raz jeszcze jeśli to nieodpowiednie miejsce na takie pytania ale po prostu już nie mam sił :( a tutaj jest tak duży ruch i tylu ludzi, może ktoś coś wie? bardzo proszę o jakiekolwiek informacje lub kontakt na PM!

Aleks

PS: Wiem że nie powinnam wrzucać od razu linków do zewnętrznych stron mając tylko jeden post za co bardzo przepraszam, zapewniam że nikt mi za to nie płaci w żaden materialny lub niematerialny sposób. Dziękuje za wyrozumiałość!
Przepraszam również za reanimacje tego tematu ale wydał mi się stosowniejszy niż zakładanie nowego.

Pozdrawiam!

Wampiry energetyczne

przez KajaNowik 21 lis 2016, 18:34
Nie wiem czy może doprowadzić do depresji, ale wydaje mi się, że tak ponieważ taka osoba może naprawdę doprowadzić nasz organizm do wyniszczenia. Miałam kiedyś styczność z kobietą, która właśnie tak na mnie działała. Po rozmowie i spotkaniach z nią czułam się bardzo źle. Ból głowy, wyczerpanie i przede wszystkim brak chęci. Na codzień czułam się naprawdę bardzo dobrze, więc to rzeczywiście była jej wina.

Wampiry energetyczne

przez NN4V 21 lis 2016, 21:15
KajaNowik napisał(a):...Miałam kiedyś styczność z kobietą, która właśnie tak na mnie działała. Po rozmowie i spotkaniach z nią czułam się bardzo źle. Ból głowy, wyczerpanie i przede wszystkim brak chęci. Na codzień czułam się naprawdę bardzo dobrze, więc to rzeczywiście była jej wina.

Błąd logiczny.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Wampiry energetyczne

przez neon 22 lis 2016, 00:15
NN4V napisał(a):Błąd logiczny.

mógłby ktoś wyłączyć tego bot-a?
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Wampiry energetyczne

przez Zinaida 29 lis 2016, 20:38
Moim zdaniem rzeczywiście istnieją takie osoby. Sama nie miałam nigdy styczności ale wierzę w to, że tak może być. To jednak straszne, kiedy może się okazać, że to np. my tak działamy na innych.

Sortuj wg