jednostki aspoleczne

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

jednostki aspoleczne

przez Lusesita Dolores 19 wrz 2016, 15:37
z czasem jest coraz gorzej, totalny obrzyd do ludzi, mała ilość znajomych, wstret do nowych znajomosci, zero inicjatywy towarzyskiej oraz nie odpowiadanie na jakiekolwiek tego typu propozycje, izolacja i nieufność.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

jednostki aspoleczne

przez Purpurowy 21 wrz 2016, 23:40
Lusesita Dolores napisał(a):z czasem jest coraz gorzej, totalny obrzyd do ludzi, mała ilość znajomych, wstret do nowych znajomosci, zero inicjatywy towarzyskiej oraz nie odpowiadanie na jakiekolwiek tego typu propozycje, izolacja i nieufność.

Taką dostaliśmy informację od Ciebie. A teraz zastanówmy się dlaczego jest tak jak napisałaś?

jednostki aspoleczne

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2016, 23:49
Purpurowy, czerwoni
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jednostki aspoleczne

przez Purpurowy 21 wrz 2016, 23:55
Lusesita Dolores napisał(a):Purpurowy, czerwoni

Ehhh, wciąż ten sam problem. :(

jednostki aspoleczne

przez nieboszczyk 22 wrz 2016, 12:22
jednostki aspołeczne przynajmniej nie zostają rzucone na pożarcie motłochowi,nie zostają oddane na narządy,społeczeństwo ich nie linczuje i się specjalnie nie męczą w przeciwieństwie do stalkerów,cichych wielbicieli,nieszczęśliwie zakochanych do szaleństwa i bez wzajemności,wszelakich majciarzy,pedofilów którzy uderzą dziecko kamienie w głowę,wielokrotnie zgwałcą aby sobie wreszcie ulżyć,ćwiartują ciała zgwałconych dzieci dla zatarcia śladów,gwałcicieli którzy upijają swoje znajome by sie zaraz na nie zbiorowo rzucić i planistów którzy rzucają się na obce kobiety na ulicy a których społeczeństwo szczerze nienawidzi aż do skończenia świata i nawet potem.jednostki aspołeczne do nikogo nie lgną i tym bardziej nie rzucają sie na ludzi bo ludzie ich obrzydzają i boją się ludzi,zestarzeją się w samotności i kiedy złamią dwie nogi lub w każdy inny sposób przestaną chodzić by finalnie na ich miejscu pojawiło się po kilku miesiącach kilka taczek białych larw much bo nie mają czelności skomleć innych o podanie szklanki wody no to jest O.K.są samowystarczalni i niezależni ile tylko się da.lepiej zbierać puszki całymi dniami by wyżyć za 200zł miesięcznie niż korzystać z czyjejś pomocy czy wsparcia finansowego bo ten ktoś ci prędzej czy pozniej to wypomni lub nagada głupot na twój temat.ciuchy można znajezć w śmietniku nawet nowe granitury.lepiej umrzeć wolnym.dlatego też bezdomni,ci niezależni wolą zamarznąć na rzystanku w najbliższej zimie niż gnić w specjalnych przeznaczonych do kloszardów azylach gdzie personel na nimi jako podludziach się znęca w dowolny sposób.

jednostki aspoleczne

przez neon 22 wrz 2016, 21:06
napisz o tym książke nieboszczyk, mysle ze nekrofilia sie w Polsce rozwija to nie bedzie problemów z odbioracmi :D
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

jednostki aspoleczne

przez nieboszczyk 22 wrz 2016, 21:26
neon wolisz być napalonym psychopatycznym stalkerem,pedofilem,natrętnym cichym wielbicielem czy innym majciarzem bo uważasz że to są jakieś "pozytywne" objawy apetytu na życie i bardziej "zdrowe" potrzeby interpersonalne?chętnie cie podpatrze.będzie jak obejrzeć komedię.zwłaszcza jak dowiem sie że cie zawineli.róża w zęby,piórko w dupke i pod celę do chłopaków.

jednostki aspoleczne

przez wiejskifilozof 23 wrz 2016, 09:32
Ja byłem jednostką aspołeczną.Bo nie miałem kolegów i wolałem bawić się sam w SS lub Gestapo.Niż być między dziećmi.

jednostki aspoleczne

przez neon 23 wrz 2016, 22:24
nieboszczyk, Ja jestem całkowicie aspołeczny,a może raczej antypopkulturowy, chociaż tutaj też nie do końca, pewne aspekty tej kultury mnie bawia i pociągają, ale jednak przeważają negatywne odczucia. Majtkarzem nie zostanie,bo chociaz wiele dziewczyn mi sie podobało to jestem za tchórzliwy zeby w ogole do którejs podejsc. Zreszta tak na serio nie wiele miałbym takiej dziewczynie do powiedzenia, pare pytań, nie potrafie urabiać panienek, nie wiele by mnie interesowało z jej zycia, chyba tylko kolor majteczek :D Dlatego chyba zostane włóczęgą. W Niedziele pierwszy dłuższy wpad, mam zamiar zrobić trase 40 km na autonogach w jeden dzień, dla mnie hardcore, wyzwanie i może jeżeli zagra, to coś, co może da mi napęd do dalszej walki i drogi. Kręcą mnie takie rzeczy, kiedys myslałem zeb przebyc europe na rowerze, teraz zmieniłem to bardziej na chodziarstwo, fajnie byłoby polecieć samolotem do włoskiego Turyny a później w dół na południe przez Watykan, aż do Sycylii

jednostki aspoleczne

przez na_leśnik 23 wrz 2016, 22:28
neon, ja od paru ładnych lat się przymierzam do samotnego przemarszu przez cały Główny Szlak Beskidzki. W tym roku niestety całe lato na zarobkowaniu zagranicznym zleciało, ale może za rok się uda.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

jednostki aspoleczne

przez neon 23 wrz 2016, 22:32
na_leśnik, a zaliczyłeś już jakąś dlaszą wędrówkę? Góry fajna sprawa,ja narazie powoli w mojej okolicy rzeźbie kondycje,narazie codziennie robie 6 do 8 km, w ostatnia niedziele koło 14km i było ok zero zmęczenia, dlatego postanowiłem w ta niedziele zaatakować 40 km i biore na wyprawe mojego wiernego towarzysza- psa Aro :D

jednostki aspoleczne

przez na_leśnik 23 wrz 2016, 22:35
neon, na ten moment mój "rekord" to 95 km w trzy dni. Normalnie katharsis. Zero ludziów na szlaku (poza większymi wzniesieniami), spanie w namiocie. Bajka ;)
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

jednostki aspoleczne

przez neon 23 wrz 2016, 22:50
na_leśnik, No to jestes rozdziewiczony ;) Ponoć na dłuższych trasach brak ludzi to raczej problem. Nawet zatwardziali samotnicy powiadają, że rozmowa z człowiekiem na trasie czasem daje energii psychicznej na pare dni wędrówki, no ale oni robią pare tysięcy jednym rzutem ;) Jak mi sie spodoba, to też bede chciał takie tysieczne zaatakować, a raczej sie spodoba, bo na tych krótkich trasach czasem jak endorfiny uderzą do głowy to człowiek czuje sie jak młody Bóg.

jednostki aspoleczne

przez Lusesita Dolores 23 wrz 2016, 22:53
neon, może pies Aro nie ma ochoty na 40kilometrową trase. Czemu sie znecasz nad zwierzeciem?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg