Psycholog plotkujący na pacjentów.

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez refren 19 wrz 2016, 08:48
Bagatelka, z tego co piszesz to dość irytujący babsztyl. Problem jest pewnie taki, że jest na NFZ. Możesz chodzić do kogoś innego?

przez Bagatelka 19 wrz 2016, 15:36
Jest jeszcze kilku psychologów w tej przychodni, ale pewnie trudno się do nich dostać. Do tego babsztyla zapisać da się bardzo łatwo, bo widocznie każdy wyczuł, co to za baba...
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez forget-me-not 24 wrz 2016, 07:27
Co o tym myślicie?

Oczywiście, że to bardzo nieetyczne. Nie po to ludzie chodzą się użalać do psychologa, żeby ona rozpowiadała publicznie o ich problemach.
I nie były to żadne szmery, a wyraźnie było słychać co ona mówi :!: I żeby tylko powiedziała o mnie jedno zdanie, a ona kilka dobrych minut wizyty tej pacjentki przerabiała mój temat. Kto wie czy i dalej o mnie nie plotkowała, bo poszedłem stamtąd oburzony.

Cieńkie drzwi, przez które słychać rozmowę to przegięcie - pod drzwiami są pewnie ustawione krzesełka w poczekalni?

Jeżeli babka ma jakieś certyfikaty (można sprawdzić w internecie, jeśli umieściła tam swój biogram), to możesz napisać list do towarzystw, które przyznają te certyfikaty, żeby narobić jej smrodu. Z kimś kto obgaduje pacjentów żadna organizacja nie będzie chciała mieć nic do czynienia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez serce 25 wrz 2016, 15:58
Bagatelka napisał(a):Jest jeszcze kilku psychologów w tej przychodni, ale pewnie trudno się do nich dostać. Do tego babsztyla zapisać da się bardzo łatwo, bo widocznie każdy wyczuł, co to za baba...

Niektórzy psychologowie plotkują na temat pacjenta, o pacjencie takie rzeczy się dzieją. ! Psycholog potrafi np oficjalnie w rejestracji przy rejestratorkach,pielęgniarkach i innych psychologach będących w tym momencie w rejestracji wyciągnąć informacje która była wypowiedziana miała miejsce tylko podczas badania w gabinecie psychologa. Więc tak się dzieje. Przejrzyjcie na oczy wy wszyscy którzy tak "łatwowiernie" wierzycie i przelewacie na niektórych psychologów swe przeżycia że są również i tacy psychologowie którzy obgadują pacjentów lub wyciągają informacje które były podczas badania w gabinecie.

przez skymaja 06 lis 2016, 00:31
Psycholog nie ma prawa, bez zgody pacjenta, opowiadać o nim ani pacjentom, ani komukolwiek innemu (poza swojemu superwizorowi i w sądzie w wyjątkowych sytuacjach). Jest to naruszenie tajemnicy zawodowej psychologa. Moim zdaniem powinnaś Bagatelka złożyć skargę na tą psycholog do jej przełożonych, bo takie zachowanie jest niedopuszczalne. Myślę, że lepiej poszukać innego terapeuty i najlepiej też innej przychodni, bo drzwi, przez które inni pacjenci mogą słyszeć co sie dzieje w gabinecie to też sytuacja która nie powinna mieć miejsca.
http://neuroskoki.pl - blog o psychologii i neurobiologii

przez bedzielepiej 07 lis 2016, 20:19
Ha ha, ja jak chodziłam do gimnazjum to miałam psycholog, co obgadywała moje dwie niepelnosprawne koleżanki ze szkoły i mówiła jakie mają problemy, oraz moją panią od biologii że ją mąż tukł... Potem ciekawie było na nie patrzeć w szkole i to wiedzieć. Ale to wynikało z tego, że psycholog nie wiedziała jak mi pomoc, więc musiała jakoś przegadać wizytę. Ale jakoś nigdy nie zastanawiałam się, czy o mnie też gadala innym, to już by nie było takie fajne... Ja bym to zglosiła do jakiegoś rzecznika.

Sortuj wg