CzegoNiePowiedzieliścieNikomuADoCzegoChcielibyścieSięPrzyzać

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez joaszka 24 mar 2016, 15:20
jetodik napisał(a):zmyśliłem tę historyjkę, przepraszam :-|

XDD
joaszka

przez Reynevan 24 mar 2016, 16:40
jetodik napisał(a):zmyśliłem tę historyjkę, przepraszam :-|

ty urwisie, motyla noga
Reynevan

przez czego!? 24 mar 2016, 17:16
Kiedyś po ustnym egzaminie na studiach mój wykładowca wyciągnął do mnie rękę po indeks, żeby wpisać zaliczenie, a ja tą rękę uscisnelam. Koleś się zaśmiał i wybrnal tak ze oszczedzil mi wiekszego buraka. Wiedział ze to mój pierwszy egzamin na pierwszym roku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joaszka 24 mar 2016, 20:10
czego!? napisał(a):Kiedyś po ustnym egzaminie na studiach mój wykładowca wyciągnął do mnie rękę po indeks, żeby wpisać zaliczenie, a ja tą rękę uscisnelam. Koleś się zaśmiał i wybrnal tak ze oszczedzil mi wiekszego buraka. Wiedział ze to mój pierwszy egzamin na pierwszym roku.

ej to mega słodkie :angel:
joaszka

przez benzowiec84 24 mar 2016, 21:14
jetodik napisał(a):joaszka, ja też kiedyś byłem na imprezie BDSM z moją dziewczyną, ona miała założoną obrożę i przypięty łańcuch za który trzymałem ja :]

później skończyliśmy w motelu, rżnąłem ją w odbyt moją nabrzmiałą wielką flintą aż po same bile, jednocześnie przyciskając jej twarz stopą do poduszki.
wyła jak oszalała :]
i co mi możecie zrobić? :]

hehe o motyla noga :D

by cie śnig spalił , do jasnej anielki :)

przez jetodik 24 mar 2016, 21:31
no co? :p nie bez powodu moje znajome mówią na mnie "sadomaczo" :]
i to akurat prawda.

czego!?,

na serio jest to coś do czego wstydzisz się przyznać? (już prędzej nicka się powinnaś wstydzić ;P) ja tą historyjkę opowiadałbym przy piwku bez żadnego zażenowania, miałem zresztą podobną - w pracy klientka dała mi dowód podczas podpisywania umowy i na koniec wyciągnęła po niego rękę a ja też ją uścisnąłem, a ona do mnie z lekkim poirytowaniem "dostanę z powrotem mój dowód?" - nie przyjęła tego tak na luzie jak Twój wykładowca :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Liber8 24 mar 2016, 21:56
Za dzieciaka scyzorykiem u podstawy pnia starej jabłoni , zrobiłem na około obrys, tak by drzewo wyschło - ale jabłoń zrobiła mnie w ch... i nie obumarła :pirate: :pirate:
Źle to zrobiłem, trzeba było naciąć 5 cm pierścień i wyrwać korę, wtedy drzewo nie miałoby szans.

Jabłka były wyjątkowo złe i a owoców było jak na lekarstwo, kierowałem się tym, że "jak wyschnie to się ją wytnie, przeznaczy na opał, a w jej miejsce posadzi nową" .
Po tym jeszcze przez kilka lat się trzymała, jak zawsze kiepsko owocując :D

przez jetodik 25 mar 2016, 02:45
jak byłem młody i głupi, to bywało, że wracałem z dyskotek taksówkami i jak dotarłem na miejsce to wybiegałem nie płacąc za przejazd.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez shape 08 maja 2016, 15:28
pragnąc napisał(a):- Lubię patrzeć w oczy psychologa
- Jak byłam dzieckiem to z siostrą bawilyśmy się w lekarza, rozbieralyśmy się i macałyśmy :-| mimo, że minęło od tego bardzo dużo czasu to i tak pamiętam (ona mam nadzieję, że zapomniała dawno)

Kiedy byłam młodsza to też podobne rzeczy robiłam z koleżanką i też mam nadzieję że jej to z głowy wypadło :) chociaż pewnie nie czuje się z tym lepiej niż ja, tak samo z Twoją siostrą, więc w sumie nie ma się czym teraz przejmować :P

przez wielbłądzica 08 maja 2016, 16:12
jak byłam mała to
huśtałam się na jabłoni i śpiewałam do drzewa.
próbowałam oszukać koleżankę, że znam magiczne rytuały. tak kłamałam, że mi nie uwierzyła, za to ja za bardzo się wczułam w to kłamstwo.
wywoływałam burze tańcem jak indianie.

przez depresja24h 24 maja 2016, 14:35
To było kilka lat temu. Spotykałam się z kimś od niedawna, umówiliśmy się u niego, trochę popiliśmy i pojedliśmy. Procenty zrobiły swoje i zachciało mi się rzygać. Wyszłam do łazienki, ale nie chciałam aby on usłyszał co robię więc uznałam, że zrobię to do umywalki. I ją zatkałam. Usiłowałam coś z tym zrobić, ale mi się nie udało, a on zaczął się dobijać, więc w końcu otworzyłam... Sama w końcu zasnęłam, a on musiał ją odetkać. Rano myślałam, że ze wstydu zapadnę się pod ziemię. Udało się mu.

przez salir 02 cze 2016, 18:04
Jak byłam małą dziewczynką u babci wpadła mi pod koła roweru mała kaczuszka, niestety nie przeżyła. Nikomu nic nie mówiąc wzięłam ją i zakopałam pod drzewem a po kilku dniach rozgrzebałam grób aby zobaczyć co się z nią dzieje.... :mhm: :mhm: :mhm:

Sortuj wg