Irracjonalna wrogość do zwierząt

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez cyklopka 23 sie 2015, 22:48
[quote="mark123"wszystkie zwierzęta, które mnie będą chciały powąchać lub polizać, są ze sobą zmówione, czyhają konkretnie na mnie i chcą mnie czymś skazić poprzez dotknięcie nosem lub językiem (najsilniej w momentach, gdy jest kilka osób, a pies zbliża się tylko do mnie).[/quote]
To są urojenia, więc tak by trzeba do tego podejść.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez mark123 24 sie 2015, 07:15
cyklopka napisał(a):[quote="mark123"wszystkie zwierzęta, które mnie będą chciały powąchać lub polizać, są ze sobą zmówione, czyhają konkretnie na mnie i chcą mnie czymś skazić poprzez dotknięcie nosem lub językiem (najsilniej w momentach, gdy jest kilka osób, a pies zbliża się tylko do mnie).

To są urojenia, więc tak by trzeba do tego podejść.[/quote]
Jakby to były urojenia, to chyba nie zdawałbym sobie sprawy, że to wkręta mojego mózgu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez cyklopka 24 sie 2015, 15:14
mark123, ależ oczywiście, że w niektórych przypadkach człowiek jest w stanie wyjść poza urojenia i je obiektywnie ocenić.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 24 sie 2015, 15:20
mark123 napisał(a):
elo napisał(a):ja tyz zywie lekka awersje do zwierzat bo sie ich brzydze na tle schizofrenicznym
mark u ciebie to rowniez nie jest normalne - strzelam ze ma to zwiazek z nerwica

Nie mam typowego lęku przed brudem, ani moim natrętnym myślom nie towarzyszy lęk. Przypuszczam, że mój główny problem psychiczny to nie nerwica, tylko zaburzenia osobowości.

to jeszcze gorzej bo moze sie okazac ze to nie zwykle natrectwa a urojenia wlasnie tak jak pisze cyklopka
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez cyklopka 24 sie 2015, 15:44
elo, psychozy (urojenia) są wbrew pozorom bardziej podatne na leki niż nerwice (natręctwa).
I Miss Forum

przez elo 24 sie 2015, 15:54
wiesz piszac z doswiadczenia to moje urojenia wcale podatne na tabsy nie sa zas natrectwa minely mi same zanim jeszcze zaczelam sie czyms truc :~)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez cyklopka 24 sie 2015, 16:00
elo, no ciekawe.
Jednakowoż wiele ludzi na forum się bezskutecznie leczy z nerwic od wielu lat, dlatego mi się zaczyna to niewesoło kojarzyć.
I Miss Forum

przez elo 24 sie 2015, 16:30
ano nie zamierzalam umniejszac niczyich natrectw bo wiem ze to cholerstwo leczy sie latami jednakze urojenia tyz potrafia mocno dac w kosc
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez Kalebx3 24 sie 2015, 17:17
ja wiem ,że z tej megaszajby nie wyleczą mnie żadne leki i wszystkie leki razem wzięte. Ulgę przynosiła mi jedynie marycha , tramal ,,, ale nie będę non -stop na fazie, bo się po miesiącu juz rozsypię . Tu MUSI pirdolnąc z Nieba ostry PiorunoGrzmot prosto w łepetynę , to może wtedy doznam jakiegoś cudownego uzdrowienia . Wszak na Nie liczę . Jest jeszcze Opcja unikania całego tego gówna , ale nie zawsze można , nie zawsze idze . Chociaż dobra chwila jakiejś ulgi ,,, bezcenna . Niosę ten Krzyż na Kalwarię ,,, dopiero tam ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez mark123 25 sie 2015, 20:57
Mnie może leki lub terapia wyleczą, jeśli "zdobędę" odwagę, by iść do specjalisty.

elo napisał(a):to jeszcze gorzej bo moze sie okazac ze to nie zwykle natrectwa a urojenia wlasnie tak jak pisze cyklopka

Czasem to są myśli sprawiające błędne wrażenie, że to myśli psa, które przekazał telepatycznie, np. pies mnie powącha i w mojej głowie pojawia się myśl o wesołym tonie "właśnie cię skaziłem". Mój "rozum" wie, że to wkręta mózgu, jedynie moje emocje jakby ufały tym "urojeniom", bo wtedy nie czuję się wkurzony, że mam te myśli w głowie, ale czuję się wkurzony na psa, że zaplanował sobie mnie skazić i teraz się cieszy, że właśnie to zrobił.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez acherontia-styx 25 sie 2015, 22:19
mark123 napisał(a):Mnie może leki lub terapia wyleczą, jeśli "zdobędę" odwagę, by iść do specjalisty.

elo napisał(a):to jeszcze gorzej bo moze sie okazac ze to nie zwykle natrectwa a urojenia wlasnie tak jak pisze cyklopka

Czasem to są myśli sprawiające błędne wrażenie, że to myśli psa, które przekazał telepatycznie, np. pies mnie powącha i w mojej głowie pojawia się myśl o wesołym tonie "właśnie cię skaziłem". Mój "rozum" wie, że to wkręta mózgu, jedynie moje emocje jakby ufały tym "urojeniom", bo wtedy nie czuję się wkurzony, że mam te myśli w głowie, ale czuję się wkurzony na psa, że zaplanował sobie mnie skazić i teraz się cieszy, że właśnie to zrobił.

zgadzam się z elo i cyklopka. to mogą być urojenia. a to co opisujesz to tylko racjonalizacja objawu.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez mark123 27 sie 2015, 14:39
No ale mam w nie wgląd, więc źle nie jest.

przez Ferdynand k 27 sie 2015, 14:52
Kaleb to nie psy tylko właściciele
też mnie nad morzem zaatakował labrador
choć to rasa niby łagodna ale kwestia środowiska wychowania
owszem gdy chciał mnie użreć to powiedziałem " zabierz tego sku.......... je........go bo go za..........le"
ale dlatego że broniłem ciągłości swoich tkanek :mrgreen:
potem chciałem tylko właścicielowi wp........... spuścić bo jeszcze idiota źle wychowuje zwierzaka to jeszcze
że nazwałem jego psa je.......... sk................. ma pretensje przecież nie obraziłem jego, jego matki tylko psa
pies nie rozumie obelg więc czego się pieklił w sumie to jak byłem 25m od niego to wstał i się zapierał
jakby ten grubas pi...........ny jakby miał mięśnie jak pudzian, niestety nie miał co wyglądało komicznie
a ja pomyślałem podejdź mi tylko ty /cenzura/ bez tego burka sam na sam a ci /cenzura/
przerwę łączność twoich tkanek ch......... złamany :mrgreen:
tu wulgaryzmów użyłem bo działałem pod wpływem adrenaliny noradrenaliny i kortyzolu :angel:
Naczelny Użyszkodnik

przez nieboszczyk 27 sie 2015, 15:53
nienawidze psów bo śmierdzą i gryzą.łabędzi tez nielubie bo rzucają sie na mnie
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg