Piękni, inteligentni i bogaci...

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez jetodik 04 lip 2015, 20:24
ego,
Ja gdybym była bogata zdecydowanie czułabym się kimś bardziej wartościowym( pod warunkiem oczywiście, że kasa byłaby zdobyta w uczciwy sposób).
A co by inni o tym myśleli, to kwestia zdecydowanie drugorzędna...chociaż jestem praktycznie pewna, że również w oczach innych byłabym kimś lepszym, a nie życiowym zerem jakim jestem teraz.

nie no, jasna sprawa, poczucia są różne i różniaste, niestety często odstają od realiów.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez NN4V 04 lip 2015, 21:25
ego napisał(a):NN4V, oczywiście, że znaczy. Kasa jest najbardziej ważna w życiu.....

Dla mnie ważniejsza jest umiejętność jej zarabiania. Kasa dziś jest, jutro nie ma. Umiejętność pozostaje.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez wiejskifilozof 05 lip 2015, 14:29
Ja nie umiem zarabiać.Więc siedzę na rencie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ego 06 lip 2015, 13:37
NN4V napisał(a):
ego napisał(a):NN4V, oczywiście, że znaczy. Kasa jest najbardziej ważna w życiu.....

Dla mnie ważniejsza jest umiejętność jej zarabiania. Kasa dziś jest, jutro nie ma. Umiejętność pozostaje.
No w sumie racja, jednak te dwie rzeczy są ze sobą ściśle powiązane, bo to właśnie kasa jest potwierdzeniem, posiadania tej umiejętności. Bez kasy, twierdzić, że się umie kasę robić, to pustosłowie.

detektywmonk, a widzisz, ale przynajmniej umiesz kasę zdobyć, niekoniecznie przez zarobek, ja nawet tego nie potrafię.
ego

przez wiejskifilozof 06 lip 2015, 14:47
Ale mi chodziło,o życiową :D zaradność.Gdyby nie ZUS nie miał bym nic.

Sortuj wg