Czy się godzisz z chorobą psychiczną/

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Pogodzenie z chorobą.

Tak pogodziłem/pogodziłam się
11
41%

Nie nigdy się nie pogodzę
15
56%

Jestem zdrowy/zdrowa
1
4%

Liczba głosów : 27

przez Denial 07 cze 2015, 15:04
Yvaine napisał(a):Reasumując - balans drogą do sukcesu. Zdrowieć i zachować to, co choroba mi daje dobrego.

Masz prawo do własnej drogi. Może znajdziesz balans, może coś zupełnie innego. Tylko uważaj na siebie, zachowaj ten rozsądek i proś o pomoc, jeśli trzeba (ło rany, ależ zaczęłam matkować, wybacz). Nie chciałabym, żebyś tam gdzieś siebie po drodze zniszczyła. Zwyczajnie szkoda życia. Powodzenia w terapii.
Ostatnio edytowano 07 cze 2015, 15:07 przez Denial, łącznie edytowano 1 raz

przez Siarlek 07 cze 2015, 15:05
No ja uważałem, że choroba do mnie nie pasuje i pomimo wielu oznak, że mam depresje i nerwice to wypierałem to bo jestem facetem muszę być silny itp itd. Tyle się tego nazbierało przez lata, że nagle jak jeb... to z hukiem, wizyta u lekarza, leczenie i wtedy kamień spadł mi z serca zrozumiałem, że można się z tym pogodzić, można zrzucić maski, że nie jestem dziwny tylko chory. To mi bardzo pomogło, jedyne czego żałuje to że tak długo się nie leczyłem.

przez nieboszczyk 07 cze 2015, 15:09
choroba psychiczna to wyrok śmierci cywilnej.nawet jak wyzdrowiejesz ogółu to nic nie obchodzi i dla nich dalej jesteś chory.co byc nie zrobił.czy sam zbudujesz rakiete i polecisz na księżyc i wrócisz czy w jadalni drapiesz sie po jajkach,wsadzasz sobie palce w odbytnice,walisz konia do umywalki,srasz i lejesz w gacie po silnych zastrzykach i na obchodzie pokazujesz lekarzom swoje zaschnięte gówno reakcja postronnych będzie taka sama jak na to drugie.chcesz spieprzyc sobie życie?przypucuj że przypieli ci łatkę i pozamiatane na wieczność.ba.nawet na nagrobku nie bedzie twojego imienia nazwiska tylko liczba
Ostatnio edytowano 07 cze 2015, 15:10 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 07 cze 2015, 15:10
Siarlek napisał(a):.... jestem facetem muszę być silny itp itd. ....
To wyprzyj z rozpędu durne stereotypy. ;)
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez nieboszczyk 07 cze 2015, 15:11
choroby psychiczne się leczy...piecem
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Denial 07 cze 2015, 15:13
nieboszczyk napisał(a):choroby psychiczne się leczy...piecem

Nie, to już wyszło z mody po 45 roku. Teraz mamy medycynę, leczenie farmakologiczne, psychoterapię, itd.

przez nieboszczyk 07 cze 2015, 15:22
Denial napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):choroby psychiczne się leczy...piecem

Nie, to już wyszło z mody po 45 roku. Teraz mamy medycynę, leczenie farmakologiczne, psychoterapię, itd.

czy społeczeństwo też tak uważa i wierzy w psychoterapię i medycyne?co do farmakoterapii to luka w prawie pozwalająca obejść morderstwa niemajętnych,bezsilnych rozpaczliwie samotnych pacjentów którym przypięto łatki schizofreników/oligofreników etc aby tylko bron boże nie wypuszczać ze szpitala żywych i których personel traktuje jak podludzi.bije,wyzywa,gwałci zastrzykami,wiżąe za byle co,nastoletnie pacjentki bywaja gwałcone przez pijanych sanitariuszy ale kto uwierzy wariatkom?ten oświęcim nigdy sie nie skończy.

przez NN4V 07 cze 2015, 15:25
nieboszczyk napisał(a):..... których personel traktuje jak podludzi.bije,wyzywa,gwałci zastrzykami,wiżąe za byle co,nastoletnie pacjentki bywaja gwałcone przez pijanych sanitariuszy ale kto uwierzy wariatkom?ten oświęcim nigdy sie nie skończy.
Kiedyś pozakładają wszędzie monitoring i się skończy.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez nieboszczyk 07 cze 2015, 15:28
jest monitoring ale tylko dla zwyrodniałego personelu.nic nie wychodzi poza gmach "szpitala".nikt niema tam dostępu z zewnątrz.bo nóż by wykręcił afere i posypałyby sie zwolnienia
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Siarlek 07 cze 2015, 15:39
Ja ostatnio nie mogłem iść na ślub znajomego bo czułem się jak g, a że do ślubu były tylko 2 dni to zadzwoniłem.... i powiedziałem prawdę(bo nie chciałem wciskać kitu, że wiesz Kamil twojego najlepszego kumpla ze studiów nie będzie na ślubie bo Babcia mi umarła, albo bo kot zjadł rybkę). Nikt mnie z grona znajomych nie odrzucił, nie nazwał wariatem itp itd. Myślę nieboszczyk, że uogólniasz zależy w kręgu jakich ludzi się człowiek obraca. Takie uogólnianie i wrzucanie wszystkich do jednego wora jest słabe i na pewno nie pomoże w wyzrowieniu.
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

przez nieboszczyk 07 cze 2015, 15:54
jednak wcisnołes kit.powiedziałeś że niemasz nastroju/zle sie czujesz a nie masz schizofrenie czy downa i trzymali cie X lat w zakładzie zamkniętym,całymi dniami kazali ci warzywic w łóżku przez co zabrane ci zostało iles lat z życia i nic nie wiesz o świecie.nie nazywaj zasmucenia/wkurwu choroba psychiczną.a społeczeństwo uwielbia wrzucac do jednego wora ludzi z zaburzeniami zachowania z masowymi zabójcami i kanibalami.personel sra na twoje zdrowie.im chodzi tot abys był nie zdrowy tylko POSŁUSZNY.po haloperidolu będziesz posłuszny.rispolept podobny.lobotomie robiono nie poto aby pomóc tylko aby miec spokój z tym pacjentem.lepiej abi siedział w kącie gaworzył i srał pod siebie niż manifestował swoje wkurzające personel histerie

przez Denial 07 cze 2015, 16:20
nieboszczyk, dobrze się czujesz? :roll: Bo nie za dobrze to wygląda.

przez nieboszczyk 07 cze 2015, 16:25
denial ty pewnie nie byłeś w szpitalu psychiatrycznym i nie widziałeś tego syfu który tam sie codziennie odbywa.myślisz że tam sobie piwkują,piją pepsi,jedzą pizze,kawior,ruchają soczyste opalone dupeczki,grają,bawią sie i wygłupiają?tak?takie jest twoje wyobrażenie o szpitalu psychiatrycznym i leczeniu wariatów?to tak jak wyobrażenie że po zakopaniu czyjegoś ścierwa 2m pod ziemią jednocześnie ten ktos idzie do św Piotra gdzie świeci piękne słonce,jesz skoszona trawa,niema chorób,głodu,bólu,samotności jest sama miłośc i przyjazć słodnie do wyrzygania które nijak sie ma do rzeczywistości.

przez Denial 07 cze 2015, 16:42
nieboszczyk napisał(a):denial ty pewnie nie byłeś w szpitalu psychiatrycznym i nie widziałeś tego syfu który tam sie codziennie odbywa.myślisz że tam sobie piwkują,piją pepsi,jedzą pizze,kawior,ruchają soczyste opalone dupeczki,grają,bawią sie i wygłupiają?tak?takie jest twoje wyobrażenie o szpitalu psychiatrycznym i leczeniu wariatów?to tak jak wyobrażenie że po zakopaniu czyjegoś ścierwa 2m pod ziemią jednocześnie ten ktos idzie do św Piotra gdzie świeci piękne słonce,jesz skoszona trawa,niema chorób,głodu,bólu,samotności jest sama miłośc i przyjazć słodnie do wyrzygania które nijak sie ma do rzeczywistości.

Byłam w szpitalu. Resztę pozostawiam bez komentarza.

Sortuj wg