Panowanie nad emocjami

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Panowanie nad emocjami

przez Hitman 08 kwi 2015, 00:04
refren, tak, zmieniają. Mój ojciec jest psychopatą i robi dokładnie to samo. Nie odnosi się do tego co powiedziałem tylko najpierw interpretuje to tak żeby można było zmienić kontekst a potem ośmiesza ten kontekst myśląc, że ośmieszył mnie, moją wypowiedź i robi to tak, że jest to wiarygodne dla otoczenia, które niezbyt zagłębia się w sens. Chyba, że faktycznie wyciągnęłaś taki wniosek to wtedy przepraszam i wytłumaczę ci o co mi chodziło. Możliwe, że jesteś po prostu blondynką :D

NN4V, ja nie mam hobby.

blah!, mało śmieszne i oczywiście nie szukasz awantury, zaczepki, jasne :)

NN4V, PiS to katole i populiści a Kaczyński to wariat więc obrażasz mnie ale ja wspaniałomyślnie wybaczam ci ten nieświadomy błąd ;)

Panowanie nad emocjami

przez blah! 08 kwi 2015, 00:15
No a jak :D
blah!

Panowanie nad emocjami

przez Hitman 08 kwi 2015, 00:52
To pobawię się w ciebie - szukasz zaczepki bo nie pijesz alkoholu. Jak typowa alkoholiczka, która nie może się napić :D Ten mechanizm świadczy o tym, że jesteś alkoholiczką a jak powiesz, że nie to będzie to kolejne potwierdzenie tej teorii :D Alkoholika nie interesuje przedmiot zaczepki - chodzi o to żeby kogoś zdenerwować i rozładować się. I tak dalej.... ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Panowanie nad emocjami

przez blah! 08 kwi 2015, 08:07
Baw sie dalej :D
blah!

Panowanie nad emocjami

przez Hitman 08 kwi 2015, 12:45
No a jak :D

Sortuj wg