Czego w życiu żałujesz ?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Czego w życiu żałujesz ?

przez cheiloskopia 26 lis 2014, 11:45
żałuje Sześciu Lat życia Straconych Na Związek Bez Szczęścia Miłości I Perspektyw Z Naduzywajacym Alkoholu Frajerem...

-- 26 lis 2014, 10:45 --

żałuje Sześciu Lat życia Straconych Na Związek Bez Szczęścia Miłości I Perspektyw Z Naduzywajacym Alkoholu Frajerem...
Walka z samym sobą jest najtrudniejsza.

Czego w życiu żałujesz ?

przez Druid 26 lis 2014, 16:46
żałuję nadmiernej wyrozumiałości wobec innych
Druid

Czego w życiu żałujesz ?

przez DestruktorMysli 26 lis 2014, 20:30
Żałuję tego, że nie kocham, bądź nie wyczuwam samego siebie na tyle, by iść do przodu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czego w życiu żałujesz ?

przez huśtawka 27 lis 2014, 15:39
Ja niczego nie żałuję.Gdybym powiedziała że czegoś żałuję to oznaczałoby że mam pomysł i wizję jak to,czego żałuje ma wyglądać.A po tylu latach robienia głupstwa za głupstwem nie co przestałam sobie ufać.Więc obawiam się że moje życie wyglądałoby jeszcze gorzej niż w tej chwili.Zatem lepiej nie żałować ;)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Czego w życiu żałujesz ?

przez Saraid 27 lis 2014, 15:57
żałuje że się urodziłam.
Saraid

Czego w życiu żałujesz ?

przez wiejskifilozof 28 lis 2014, 10:07
Że zawaliłem szkołę.Ale byłem tępym uczniem.

Czego w życiu żałujesz ?

przez monk.2000 28 lis 2014, 11:47
white Lily, silne słowa. Fajnie sobie wierzyć w te opowieści o zbłąkanych duszach. Wierzyć, że jest się z lepszego wymiaru i przyszło się na Ziemię żeby poświęceniem coś tu zmienić. :angel:

Chyba żałuję, że jako dziecko tak bardzo wierzyłem dorosłym. Mogłem mieć więcej sceptycyzmu. Nasiąknąłem różnymi teoriami, które łykałem bez zastanowienia. Dzieci są ciągle w ruchu, ale to dość bierny okres. Dlatego, że łyka się wszystko co mówią inni.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Czego w życiu żałujesz ?

przez albercik 28 lis 2014, 17:30
Załuję, że poszedłem na studia humanistyczne. To był wielki życiowy błąd. Po tych studiach - skończyłem politologię (a poszedłem na nią bo interesuję się polityką i społeczeństwem) i nie mogę znaleźć pracy. A moi znajomi którzy nie poszli na studia pracują w fajnych firmach - zaczynali od zera ale po kilku latach wyszli na ludzi. Ja w tym czasie studiowałem i jestem do tyłu o kilka lat w życiu zawodowym.

Czego w życiu żałujesz ?

przez carlosbueno 28 lis 2014, 17:35
albercik, ja poszedłem na studia o zbliżonym profilu i też nic z nich nie mam, ale chyba aż tak nie żałuję bo pewnie na inne albo bym się nie dostał albo nie zaliczył a tak posmakowałem trochę życia studenckiego i jakoś wielce się na nich nie przemęczałem. Ale z punktu widzenia zawodowego to na pewno porażka bo prawie 10 lat po nich jestem a pracowałem tylko fizycznie lub w ogóle.
Największy Forumowy Maruda

Czego w życiu żałujesz ?

przez Storożak 28 lis 2014, 17:45
Ja też trochę żałuję studiów, dość ciężkie, a pracy w Polsce nie ma i teraz jestem bezrobotna :( Już mnie to dołuje....
Żałuję, że przeze mnie odszedł mój ukochany...to było dawno temu, ale jedyna prawdziwa i pierwsza (a może ostatnia) miłość.
Pie.dole nie biore...

Czego w życiu żałujesz ?

przez Arasha 28 lis 2014, 17:52
carlosbueno, co to były za studia i jak wyglądało to Twoje smakowanie studenckiego życia :roll: ?
Ty już lepiej nie oglądaj się za siebie, tylko kombinuj jak tę działkę od wujka wysępić i zbieraj kasę na fundamenty :mrgreen: Od czegoś trzeba zacząć !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Czego w życiu żałujesz ?

przez carlosbueno 28 lis 2014, 17:57
socjologia a studenckie życie to picie, palenie trawy i od czasu do czasu do jakiś klubów. Ogólnie nic ciekawego ale ja wcześniej prowadziłem totalnie odizolowany, samotniczy żywot i to już było coś.

Czego w życiu żałujesz ?

przez Arasha 28 lis 2014, 18:00
carlosbueno, i ile lat na tej socjologii wytrzymałeś ?

Ja planowałam palić trawę z jednym forumowiczem, ale się wypiął i jara w samotności ( także mocniejsze rzeczy ), a na forum nawet nie zagląda :pirate:
Pozostają mi zatem marzenia o księciu z Rozewia ...
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Czego w życiu żałujesz ?

przez carlosbueno 28 lis 2014, 18:02
Arasha, do końca- 5 lat. w sumie całe moje życie to strata czasu także 5 lat w ta czy we w tą nie robi różnicy.

Sortuj wg