Skutki stłumienia seksualności

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Reiben 24 paź 2014, 21:59
torres napisał(a):wyrzeczenie się pożądania

a co to znaczy, masz jakiś zamek na to, który zdecydowałeś się w końcu przekręcić i wyrzucić kluczyk
podobno paroksetyna ma duże szanse uciąć jaja, choć moim zdaniem i fluoksetyna od kwartału też może dużo zdziałać
może jeszcze nie podejmuj takich drastycznych kroków, możesz przecież się przyczaić, zakamuflować i przyruchać jak nadarzy się okazja, tak jak buka :uklon:
Reiben

przez torres 24 paź 2014, 22:22
Okazje są co chwilę tylko, że widzę jak to jest durne. Kobiety reagują na to, że umiem z nimi rozmawiać no i to tak jakbym miał klucz do wielu zamków i gra mi się znudziła. Nie sam seks tylko samo to jak się go zdobywa, jakie to jest zwierzęce i prymitywne.

przez wiejskifilozof 25 paź 2014, 15:08
A ja nadal jestem prawiczkiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez torres 25 paź 2014, 15:41
A chcesz nim być czy Cię to męczy? Wielu prawiczków narzeka a gdyby poszli na kurwy to by zobaczyli, że seks sam w sobie jest przereklamowany a najważniejsza jest więź z drugą osobą i może się to odbywać poprzez seks. Ale takiej osoby się nie znajdzie bo laski mają wpierdolone do głowy różne głupoty. A bez tej więzi jeśli nie zahamuje się seksu to są patologie i zboczenia a po co to komu?

przez Powietrzny Kowal 26 paź 2014, 01:34
torres napisał(a):A chcesz nim być czy Cię to męczy? Wielu prawiczków narzeka a gdyby poszli na kurwy to by zobaczyli, że seks sam w sobie jest przereklamowany a najważniejsza jest więź z drugą osobą i może się to odbywać poprzez seks. Ale takiej osoby się nie znajdzie bo laski mają wpierdolone do głowy różne głupoty. A bez tej więzi jeśli nie zahamuje się seksu to są patologie i zboczenia a po co to komu?

Bardzo dobrze i zwięźle opisany problem! :D
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez wiejskifilozof 26 paź 2014, 10:48
torres napisał(a):A chcesz nim być czy Cię to męczy? Wielu prawiczków narzeka a gdyby poszli na kurwy to by zobaczyli, że seks sam w sobie jest przereklamowany a najważniejsza jest więź z drugą osobą i może się to odbywać poprzez seks. Ale takiej osoby się nie znajdzie bo laski mają wpierdolone do głowy różne głupoty. A bez tej więzi jeśli nie zahamuje się seksu to są patologie i zboczenia a po co to komu?

Ale bym chciał sprawdzić czy seks jest a tak zły :mrgreen:

przez torres 26 paź 2014, 11:25
Nie jest zły, przyjemna sprawa ale robiłem w życiu lepsze rzeczy a na pewno sensowniejsze :D Jak chcesz po prostu mieć przyjemność to zjedz sobie coś dobrego albo walnij jakieś używki :D

przez Flora3 26 paź 2014, 11:38
torres napisał(a):Właśnie to, że dzieci mogą się narodzić jest tym co motywuje mnie do tego żeby wytłumić seksualność. Nikt ich się nie pyta czy chcą przyjść na ten świat a ja nie chcę nikomu tworzyć cierpienia. Skoro tak to po co mi seks? Nie ma wtedy nic bardziej bezsensownego i faktycznie więcej profitów mam z jarania i chlania. Tylko na to nie mam takiego ciśnienia a na ruchanie tak więc trzeba się pozbyć nałogu co jest gorsze, że jeszcze podświadomość jest na tyle głupia, że chce tego nieszczęsnego związku mimo sprzeciwu świadomości. Ale nie dostanie, nie ma tak dobrze ;)

nałogu? przecież to potrzeba fizjologiczna... jajka Ci eksplodują ;)
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

przez Arhol 26 paź 2014, 11:48
podobno paroksetyna ma duże szanse uciąć jaja, choć moim zdaniem i fluoksetyna od kwartału też może dużo zdziałać

This
+ ewentualnie,ciachnięcie bądź chemicznie,ale takowych zabiegów to na NFZ a i pewnie prywatnie raczej nie robią :pirate: .
Albo to cudo
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cyproteron :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez torres 26 paź 2014, 11:54
Potrzeba fizjologiczna jest jednak reakcją na myśli, póki co od kilku dni kiedy uświadomiłem sobie jakie to jest płytkie aż mnie odrzuca od myśli o seksie więc i farmakologia nie będzie potrzebna :)

przez wiejskifilozof 26 paź 2014, 14:12
No czytam i myślę ,że sam już nie wiem.

przez Flora3 26 paź 2014, 14:23
a ja myślę że to w ogóle bez sensu
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

przez cheiloskopia 26 paź 2014, 14:27

Nie można tak generalizować i wrzucać wszystkich do jednego wora...
Walka z samym sobą jest najtrudniejsza.

przez torres 26 paź 2014, 15:02
Nie generalizuję. Znajdź mi kobietę, która jest seksowna i nie jest głupia (ładne dziewczyny nie muszą rozwijać intelektu bo i tak mają powodzenie więc więcej wśród nich jest głupich niż mądrych, szczególnie że społeczeństwo jest bardziej głupie niż mądre), nie ma wypranej głowy przez religię, romanse, internety, wiarę w dwie połówki jabłka, romantyczną miłość i nie buduje swojej wartości na atrakcyjności seksualnej jak to robi większość ładnych kobiet już podświadomie bo po prostu uczą się, że są lubiane za urodę i znienawidzone za to przez brzydsze kobiety. Do tego liczą się dla niej szczere relacje a nie kariera, pieniądze, posiadanie dzieci (wielu w ogóle tylko po to jest potrzebny facet).

Sortuj wg