Skutki stłumienia seksualności

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez torres 24 paź 2014, 20:44
Planuję całkowitą abstynencję seksualną i wyrzeczenie się pożądania tylko zastanawiam się jakie będą tego skutki psychiczne. Celem jest osiągnięcie wolności (prymitywne instynkty to zniewolenie) i znalezienie sobie celu (póki wiem, że związek był moim jedynym celem a to bezsens to nie potrafię sobie znaleźć innego celu, sensownego). Tylko zastanawiam się nad tymi księżmi pedofilami i czy takie powstrzymywanie popędu nie popierdoli mi jeszcze bardziej w głowie.

przez Arasha 24 paź 2014, 20:47
Próbuj, próbuj ... i daj znać, jak Ci ta wstrzemięźliwość wychodzi w praktyce :D

Chyba dużego ryzyka nie ma, jakby Ci się zaczęło za bardzo motać we łbie, to zawsze możesz wrócić do punktu wyjścia :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez planB 24 paź 2014, 20:48
Jeśli trauma zniknie pojawi się możliwość by wyrosło coś nie sam 0o wit :twisted: :angel:
I Dare, readY

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 24 paź 2014, 20:55
zastanawiam się jakie będą tego skutki psychiczne.

Zdziczejesz. Konwenanse społeczne staną się bardziej odległe.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez lojantka 24 paź 2014, 21:03
'zdziczejesz'... może cały ambaras zaburzeń psychicznych tkwi w moim wtórnym dziewictwie, a ta cała nerwica to jakiś spisek żydowskiej masonerii. idę poruchać.
lojantka

przez ala1983 24 paź 2014, 21:11
harlancoben napisał(a):'zdziczejesz'... może cały ambaras zaburzeń psychicznych tkwi w moim wtórnym dziewictwie, a ta cała nerwica to jakiś spisek żydowskiej masonerii. idę poruchać.

:lol:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez torres 24 paź 2014, 21:12
Konwenanse są mi odległe od dziecka i bardzo dobrze bo to debilizm a ja mierzę zawsze wyżej niż hołota. Hmm do pkt wyjścia nie chcę wracać, póki co potraktuję swoją seksualność jako uzależnienie od narkotyków. Widzę kobietę, która mi się podoba to będę sobie porównywał z dawką narkotyku więc odwracam głowę i o tym nie myślę a kiedy jest fizyczne ciśnienie będę je zastępował browarem albo blantem i słuchaniem muzyki. Ciekawe co z tego wyjście, czas start od dzisiaj i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

przez carlosbueno 24 paź 2014, 21:17
Ja tak żyję i szczęśliwy nie jestem.
Największy Forumowy Maruda

przez monooso 24 paź 2014, 21:23
Dla mnie od zawsze ta cała seksualność była jakaś na wyrost, przereklamowana. Ja nie czuję żadnej wielkiej ochoty aby uprawiać seks. Równie dobrze mogę być prawiczkiem, który wali konia, nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Dla mnie masturbacja W ZUPEŁNOŚCI wystarcza. Dlatego dziwię się tym wszystkim osóbkom, które biegają jak ze sraczką w poszukiwaniu partnerek/partnerów. Czy oni mają aż tak na prawdę wielką chcicę czy może mają aż tak wyprane mózgi? To dla mnie coś niebywałego. Jedyny problem jaki widzę to presja społeczeństwa. Wszędzie chcą wcisnąć swój jeden najlepszy super sposób na życie, a dla osób bez drugiej połówki dokuczają, wyśmiewają się lub w ogóle traktują jak ufo ponieważ zauważyłem, że tutaj wszystko toczy się wokół może nie tyle seksu co małżeństwa, rodziny, dzieci. To są główne tematy do rozmów więc jeżeli nie będę w tym osobiście zanurzony to nie będzie ze mną o czym rozmawiać, dotknie mnie ostracyzm.
monooso

przez buka 24 paź 2014, 21:29
a dlaczego nie chcesz man być osobiście zanurzony?są pewne profity,wspomniane dziecie może się narodzić,itp..

przez torres 24 paź 2014, 21:34
carlosbueno, pamiętam z innych wątków, że masz za niską samoocenę i uważasz się za idiotę a nim nie jesteś i tu może być przyczyna. Chyba, że czujesz, że to przez to?

monooso, a dla mnie to zawsze był główny cel ale potem doszedłem do wniosku, że to było celem bo hormony tak działają jak narkotyki. No i teraz trzeba przykurwić sobie detox i wyjść z nałogu co jest trudne bo całe społeczeństwo zachęca do ćpania i uważa, że kiedy przestanę ćpać będę nieszczęśliwy. A ja szukam szczęścia i właśnie dlatego muszę wypierdolić ten nałóg. Tak im to wytłumacz i nie ma ostracyzmu, to Ty możesz ich najwyżej potraktować jak hołotę, jeśli nie wstydzisz się tego to ludzie to wyczują. A co do tematów rozmów to ja o tym w ogóle nie rozmawiam, nie trafiam na towarzystwo, dla którego to główny temat wśród ludzi z mojego pokolenia. Ile masz lat? Ja jestem rocznik 90

przez monooso 24 paź 2014, 21:45
buka, Nie chce mieć dzieci, a do posiadania żony też mnie nie ciągnie, to tylko same obowiązki, zamartwianie się itd.
monooso

przez torres 24 paź 2014, 21:56
Właśnie to, że dzieci mogą się narodzić jest tym co motywuje mnie do tego żeby wytłumić seksualność. Nikt ich się nie pyta czy chcą przyjść na ten świat a ja nie chcę nikomu tworzyć cierpienia. Skoro tak to po co mi seks? Nie ma wtedy nic bardziej bezsensownego i faktycznie więcej profitów mam z jarania i chlania. Tylko na to nie mam takiego ciśnienia a na ruchanie tak więc trzeba się pozbyć nałogu co jest gorsze, że jeszcze podświadomość jest na tyle głupia, że chce tego nieszczęsnego związku mimo sprzeciwu świadomości. Ale nie dostanie, nie ma tak dobrze ;)

przez monooso 24 paź 2014, 21:58
torres napisał(a):monooso, a dla mnie to zawsze był główny cel ale potem doszedłem do wniosku, że to było celem bo hormony tak działają jak narkotyki.

Dla mnie nigdy to nie był główny cel i dalej nie jest. Dla mnie to jest sprawa tak marginalna, że aż dla normalnej osoby może to się wydawać śmieszne. Widocznie mam jakieś problemy z hormonami.

No i teraz trzeba przykurwić sobie detox i wyjść z nałogu co jest trudne bo całe społeczeństwo zachęca do ćpania i uważa, że kiedy przestanę ćpać będę nieszczęśliwy. A ja szukam szczęścia i właśnie dlatego muszę wypierdolić ten nałóg.

Ja nie muszę robić detoksu żadnego. Dlatego ja zawsze dziwiłem się całemu społeczeństwu, za czym oni tak gonią. Mimo wszystko nie jestem szczęśliwy, jestem zobojętniały, nie jestem mega smutny i nie jestem szczęśliwy. Jestem zawieszony w pustce, sam nie wiem w jakim kierunku zrobić krok.

A co do tematów rozmów to ja o tym w ogóle nie rozmawiam, nie trafiam na towarzystwo, dla którego to główny temat wśród ludzi z mojego pokolenia. Ile masz lat? Ja jestem rocznik 90

Jak chodziłem do szkoły to też o tym rzadko kto rozmawiał ale wiem o czym rozmawiają inni, szczególnie już w bardziej dojrzałym wieku. Mam 22 lata.
monooso

Sortuj wg