Dlaczego zawsze jestem niezdecydowany?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez kotek em 03 paź 2014, 05:29
Raczej w swoim wyborze nie kieruj się jedynie wysokością stypendium, ale również np. tym, co bardziej Cię interesuje. Pomyśl jak będziesz uczył się czegoś, co jest dla Ciebie nudne i niezrozumiałe. Życie ma być fajne, a co do przyszłej pracy-niewielu ma szczęście pracować w wyuczonym i do tego wymarzonym zawodzie.
(studia-najlepszy, jak dotąd, okres w moim życiu i do tego jeszcze bez choroby; żeby tak móc cofnąć czas; korzystaj z życia!) :papa:
Obrazek

przez live 05 paź 2014, 01:12
Może masz racje, w takim razie szkoda, że nie znalazłem sobie jakischs studiów w Rzeszowie, większe maisto, więc moje życie studenckie pewnie byłoby lepsze :p
Byłem w piątek na wykłądach z przedmiotu z bezpieczeństwa, na przedmmiocie "organizacja i zarządzanie"(co 2 tygodnie) trwało to od 14.40 do 18.20, wiec troche to bylo nudne, ale przynajmniej na razie czuje jakis zapał do nauki, więc juz nawet zapoznalem sie w inernecie z tym co bylo na wykładach. Szkoda, ze nadal nie moge sie zalogować na swoje konto na stronie uczelni(bue wuen czenym udalo sie tylko przy pierwszej probie ) to bym wam pokazał jak wyglądają zajęcia, ale z tego co pamiętam większiść tych przedmiotów to teoria, więc troche sie obawiam, ze nie wyrobie, bo pamięciowka nie ejst moją dobrą stroną. Będe sie uczyl na zrozumienie, ale i tak moge mieć problem, bo jesli cos zrozumie i będe miał jakis zarys informacji w głowie, to i tak nie bede potrafil tego fachowo ubrać w słowa :p

Jak na razie bylem na zajęciach, tylko z bezpieczenstwa, raz w środe na takim wprowadzeniu i raz w piątek na wykładach. Mialem piątek zarezerwwac na przemysl, ale odwołali zaęcia, więc pojade tam chyba w poniedziałem i moze sie rozeznam. Musze sie w koncu zdecydowac, bo zbankrutuje przez to marnowanie kasy na bilety. W Jaroslawiu bylem zapisany do akademika, wiec teraz spobie mysle, ze chociaz nie bylem zdecydowany moglem sie tam wprowadzic i chdzic na wyklady bezpieczenstwa, albo w przemyśli z projektowania graficznego, tylko nie wiem czy w razie gdybym zrezygnował z bezpieczenstwa w Jaroslawoi, to czy nie musialbym placic za te kilka dni pobytu w akademiku

-- 12 paź 2014, 19:17 --

Jezu dzisiaj juz musze podjac jakąś decyzje, zeby od poniedziałku konkretnie zacząc studia a ja dalej nie wiem co robić,

Jak wy to robicie, ze przy podjemowaniu decyzji czujecie pewność, ze to jest dobre i nie przejmujecie sie tym, ze wasza decyzja wpłynie na reszte zycia i mozecie tego żałować

przez lucy1979 18 paź 2014, 10:03
Odpuść sobie to Bezpieczeństwo Wewnętzne. To jakas mrzonka. Nie wyobrażam sobie abys po tym znalazł zatrudnienie w plicji na przykład. Po prostu nie nadajesz się do tego kompletnie.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez live 19 paź 2014, 19:27
Dlaczego?

przez beladin 20 paź 2014, 11:14
live, Wiesz w jakim celu podjąłeś się studiowania? Jeśli po tym kierunku zbliżysz się do celu to znaczy, że idziesz w dobrym kierunku.
beladin

Sortuj wg