Praca Policjanta

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Praca Policjanta

przez gonz01 30 sie 2014, 20:03
Witam, przymierzam się do pisania pracy magisterskiej o zależnosci modelu Wielkiej Piatki do wybru zawodu. Bardzo intryguje mnie tutaj zawód policjanta, jakie wg. Was wyniki powinien posiadać policjant w 5 czynnikiach osobowosci neurotyczność, ekstrawersja, otwartość na doświadczenia, ugodowość, sumienność. Myślę, że policjant powenien odznaczac się niską neurotycznościa, jako osoba dobrze radząca sobie w trudnych sytuacjach, wysoką ekstrawersja (kontakty z luzdzmi itd), wysokoą sumiennościa, oraz tutaj mam problem, jak to się ma do otwartości na doswiadecznie oraz ugodowosći. Wg mnie otwarsoc na dosiwadczenie powinna być na poziomnie niskim, jako osoba przestrzegająca przepisów itd, a ugodowość na poziomie przeciętnym gdyż nie może ani być zbyt uległy, a z drugiej strony zbyt szrstki wobec innych. Jakie jest Wasze zdanie?

Praca Policjanta

przez nieboszczyk 30 sie 2014, 20:37
o jaki stopień policyjny ci chodzi?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Praca Policjanta

przez gonz01 30 sie 2014, 20:55
Hm, raczej o zwyklego posterunkowego, który zaczyna pracę w prewencji, chodzi w patrolu po ulicy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Praca Policjanta

przez lucy1979 30 sie 2014, 21:00
A skąd my mamy to wiedzieć, gonzo drogi. To forum dla ludzi z problemami psychicznymi, bo Ty chyba pisząc tu myślałeś, że to trochę co innego.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Praca Policjanta

przez gonz01 30 sie 2014, 21:04
Myslałem, że od tego jest podforum "Zaburzenia", ja napisalem w dyskusjach w wątku Psychlogia,Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy. Wiec dział chyba właściwy i może po prostu są tu osoby które mają pojęcie o temacie Wielkiej Piątki itd i napiszą coś ciekawego od siebie. :) Pozdrawiam :)

Praca Policjanta

przez INTEL 1 30 sie 2014, 21:25
Nieważne jakie wyniki w pięciu czynnikach POWINIEN posiadać policjant .
Ważne jest to, że w praktyce najwyższe wyniki osiąga w czynniku SKURWYSYŃSTWO
...nie mam podpisu...

Praca Policjanta

przez nieboszczyk 30 sie 2014, 21:31
gonzo szukasz ryb na sacharze? praca policjanta wymaga zezwolenia na broń a nikt z tego forum niema zdrowia na akceptację psychiatry i psychologa podczas załatwiania tegoż zezwolenia.nie mówiąc już o również opinii
środowiska w którym żyjesz o tobie.jak mówią na ciebie debil albo czubek to lecisz jak z wodospadu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Praca Policjanta

przez Artemizja 31 sie 2014, 00:47
gonz01, otwartość na doświadczenia można interpretować jako umiejętność radzenia sobie w nowych, trudnych sytuacjach. Poziom otwartości na doświadczenia umożliwia reakcję w trakcie dotąd niespotykanego zdarzenia. Praca policjanta obfituje w takie zdarzenia i jeśli policjant byłby zamknięty na doświadczenia, to byłoby mu bardzo trudno dostosować się do nagłych zdarzeń. Natomiast ugodowość hmmm sama nie wiem. Wydaje mi się, że zbytnia ugodowość u policjanta to nic dobrego.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg