Przyjemność.

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Przyjemność.

przez mark123 29 maja 2014, 00:30
Mnie przyjemność sprawia przede wszystkim picie coli.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Przyjemność.

przez wiejskifilozof 29 maja 2014, 09:23
Ja też lubię colę.

Przyjemność.

przez Marian_Paździoch 31 maja 2014, 17:43
Ja też ;D Najlepsza coca cola
Marian_Paździoch

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przyjemność.

przez EmInQu 05 cze 2014, 06:52
detektywmonk napisał(a):Ostatnio zdałem sobie sprawę,że 90 % rzeczy,które robię to robię dla przyjemności.Że nic nie muszę,a chcę.Czytam dla przyjemności,siedzę na Forum dla przyjemności.Spotykam się z kumpelkami dla przyjemności.Oglądam tv,dla przyjemności.Nawet kiedy robię zakupy,to też dla przyjemności.Ale czy to normalne ? Mam 37 wiosen,a nie 12.Czy człowiek,w tym wieku może robić prawie wszystko dla przyjemności ?

W sumie to prawie każdy człowiek czerpie satysfakcję z czegoś( z jedzenia, z użalania się nad sobą, z grania na konsolach, z masturbacji, picia piwa, palenia, ćpania, czytania komiksów, wizyt u fryzjera, leniuchowania, spania itp. itd.). Poziom odczuwania tej przyjemności może być różny. Może też być nierejestrowany <- tak dzieje się w przypadku, gdy, ktoś oczekuje większych doznań. Pewne czynności człowiek wykonuje już subliminalnie nie wiedząc nawet, że system rytualny, który przyjął dostarcza mu owej przyjemności. Inną kwestią jest to, że ludzie najczęściej są zamknięci na elementy strukturalne danego bodźca inicjującego. Nie lubią przykładowo wyrzucać śmieci, bo nie potrafią czerpać satysfakcji z efektu końcowego np. pustego kubełka, braku smrodu, itp. Kończą proces analityczny na samej czynności, która nie uszczęśliwia. To tzw. pójście na łatwiznę.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Przyjemność.

przez wiejskifilozof 05 cze 2014, 09:07
Teraz siedzę,na forum.Dla przyjemności.

Przyjemność.

przez torres 14 cze 2014, 20:49
Ja doszedłem do wniosku, że hedonizm jest jedynym rozwiązaniem. Na tym świecie nie ma wartości i moralności. Można się wkurwiać a można się dostosować. Ja się nigdy nie dostosowywałem więc czas wziąć sprawy w swoje ręce ale po swojemu. Srać na zdanie innych o tego typu sprawy. Tak jest łatwiej i można być szczęśliwym jeśli na serio uda się przestawić na taki tryb. Ezoteryczne teorie o oświeceniu mówią o tym, że można osiągnąć je dzięki miłości do ludzi lub narcystycznej miłości do samego siebie. W sumie jedno i drugie mam w dupie ale można pokochać luzacki styl życia i mieć na wszystko wyjebane :)

Przyjemność.

przez mark123 05 paź 2014, 14:36
Marian_Paździoch napisał(a):Ja też ;D Najlepsza coca cola

Dla mnie najlepsza jest cola waniliowa i czekoladowa.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Przyjemność.

przez monooso 05 paź 2014, 17:15
Dla mnie woda kranowa. Po szklance coli już mam dość. Można sobie puszkę wypić raz na ruski rok ale bez przesady, że niby codziennie.
monooso

Przyjemność.

przez mark123 23 mar 2015, 21:56
Gdyby nie cola i napoje energetyzujące, nie miałbym w życiu żadnych subiektywnie znacznych przyjemności.

Przyjemność.

przez agnieszkasz 25 mar 2015, 19:38
Przyjemność w życiu jest bardzo ważna, i każdy chce jej więcej. Ja np uważam, że mam jej w swoim życiu zdecydowanie zbyt mało. Ale tylko czasami tak sobie myślę :)

Sortuj wg