Sympatia, forum a może puby, kluby??

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez socorro 22 lut 2014, 13:51
różni są ludzie, różne są ich motywacje.
nawet w poszczególnych momentach życia potrzebujemy czegoś innego.
jeden człowiek potrzebuje bliskości fizycznej teraz, inny w tym momencie- kogoś do porozmawiania, inny w tym samym czasie- kogoś z kim można potańczyć tylko na tej jednej imprezie, inny- oderwać się od rzeczywistości, zapomnieć o problemach.
jeden człowiek może mieć te wszystkie potrzeby wyżej, w zależności od chwili w życiu, w której się znajduje.
i dlatego z różnych przyczyn może sobie pójść na dyskę.
imo generalizowanie, np. w tym przypadku, może prowadzić do fałszywych wniosków
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Fugu 22 lut 2014, 13:52
Ok, wiem, że generalnie kobiet się o wiek nie pyta, ale może wyjawisz nam Ladywind ile masz lat i gdzie obecnie mieszkasz? ;)
Fugu

przez Zupapomidorowa 22 lut 2014, 13:53
Jak mieszkałam w akademiku znajome z pokoju obok często chodziły po klubach. Wkręciły mnie parę razy w to bo nie byłam asertywna, mówiłam "nie", ale ich miauczące "no chooodzzzzz" nie dawało spokoju dopóki się zgodziłam. A na miejscu wszyscy się o siebie ocierają - dupa i cyce koleżanek na wierzchu. Uciekałam bo lubię bardziej intymne sytuacje. W klubie nie pogadasz, a mnie interesuje bardziej wymiana myśli niż wymiana płynów ustrojowych.
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kokojoko 22 lut 2014, 13:54
macieywwa, chodzilam do klubow z dziewczynami, rowniez majac chlopaka, wiec nikogo tam nie szukalam.
Moze 90% szuka, idzie wyrwac, idzie sie ruchac, ale nie wszystkie i to, ze o tym pisze, nie swiadczy o tym ,ze nie potrafie czytac, czy jestem hipokrytka.
Poznalam 3 razy chlopka w klubie/dyskotece, ale celem byla dobra zabawa, a nie zapoznanie kogos. Moze wlasnie dlatego, ze nie zachowywalam sie jak desperatka, zwrocili akurat na mnie uwage.
Kokojoko

przez macieywwa 22 lut 2014, 13:54
kupmitrumne napisał(a):Wychodzi na to , że trzeba przez cały czas się uśmiechać i wygladać nienagannie , bo może cie amor wszędzie walnąć :)

tylko szkoda , że jak wyglądam ładnie to nie mogę nikogo spotkać , a jak wyglądam jak półdup zza krzaka to jest ich w cholerę :bezradny:

Oniesmielasz ich wyglądem :lol: ...ciśnij na szara myszke :lol:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez kupmitrumne 22 lut 2014, 13:56
macieywwa, założę golf i długo suknie do kostek , nie ogolę nóg , myślisz , że będą rwać ? :bezradny:

przez macieywwa 22 lut 2014, 14:00
kupmitrumne napisał(a):macieywwa, założę golf i długo suknie do kostek , nie ogolę nóg , myślisz , że będą rwać ? :bezradny:

w bibliotece napewno :mrgreen:

przez ladywind 22 lut 2014, 14:01
macieywwa, raczej ze zrozumieniem :D dlatego napisałam, że musiałes akurat na takie trafiać w swoim życiu:)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez kupmitrumne 22 lut 2014, 14:04
macieywwa, W bibliotece jest raczej 90% emerytów , a wiesz starsi mnie nie kręcą za bardzo

przez macieywwa 22 lut 2014, 14:04
Kokojoko, Mam zblazowane zycie i poglad na pewne sprawy pewnie dlatego wzbudzam kontrowersje w kazdym towarzystwie, taki ze mnie typ :mrgreen:

przez Kokojoko 22 lut 2014, 14:07
macieywwa, ok, rozumiem...
Ostatnio edytowano 22 lut 2014, 14:16 przez Kokojoko, łącznie edytowano 1 raz
Kokojoko

przez macieywwa 22 lut 2014, 14:13
ladywind napisał(a):macieywwa, raczej ze zrozumieniem :D dlatego napisałam, że musiałes akurat na takie trafiać w swoim życiu:)

Takie zycie, takie towarzystwo..w pakiecie gratis zryty beret na maxa
Nie zaliczam sie do tych pomimo 38 lat którzy zaczęli „dorosłe” życie, podobno to „prawdziwe”.Tych co chodzą do pracy, spędzają tam średnio połowę czasu, w którym nie śpią, wracają do domu i oglądają serial. Bez różnicy jaki. Dostają wypłatę. Płacą za przeciętną szamę i klitkę w której śpią. I to im wystarcza. Są zmęczeni. Zrobili swoje. Nikt nic więcej od nich nie wymaga, więc nic ponad to nie robią. Przez kolejne 40 lat będą jeść, srać i spać. I tyle. Chcą tylko świętego spokoju. Nic więcej. to nie moje zycie :D

-- 22 lut 2014, 14:16 --

kupmitrumne napisał(a):macieywwa, W bibliotece jest raczej 90% emerytów , a wiesz starsi mnie nie kręcą za bardzo

a biblioteki studenckie, szkoda bo kończą się sesje,musisz wybrać dogodny moment :D

przez kupmitrumne 22 lut 2014, 14:18
macieywwa, a wiesz , że nie pomyślałam , muszę się wybrać ;)
może na siłce kogoś uda się wyrwać Obrazek

przez TEUFEL 22 lut 2014, 14:21
macieywwa napisał(a):Nie zaliczam sie do tych pomimo 38 lat którzy zaczęli „dorosłe” życie, podobno to „prawdziwe”.Tych co chodzą do pracy, spędzają tam średnio połowę czasu, w którym nie śpią, wracają do domu i oglądają serial. Bez różnicy jaki. Dostają wypłatę. Płacą za przeciętną szamę i klitkę w której śpią. I to im wystarcza. Są zmęczeni. Zrobili swoje. Nikt nic więcej od nich nie wymaga, więc nic ponad to nie robią. Przez kolejne 40 lat będą jeść, srać i spać. I tyle. Chcą tylko świętego spokoju. Nic więcej. to nie moje zycie :D

Powinieneś sie cieszyć, że nie jesteś takim zaprogramowanym nołnejmem ;) Ja sie z tego ciesze niezmiernie, chociaż życie w kraju gdzie 90% ludzi żyje właśnie w ten sposób nie jest łatwe
TEUFEL

Sortuj wg